Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 08.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ??нови [re: Caбaзий]  
Автор saur (ентусиаст)
Публикувано03.03.07 19:10



мисля да замина на 19-ти





Тема Re: виж санови [re: Caбaзий]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано03.03.07 19:14



Много си елементарен -без религиите още да сме на ниво пещерен човек

Да ти го обясня като за тебе -имаме един животински хардуер с некви инстинкти за ебане, ядене, пребиване и краденеАко не е софтуера -нема нужда да вярваш в него -просто го изпълняваш и ти без да го съзнаваш - до ся всички да сме по клоните.



Тема Re: жалко..нови [re: Boлk]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано03.03.07 19:15



Достатъчно; Обучен е в школата на масона Рудолф Щайнер "Гьотеанум"

Дънов е манипулатор и то от най-опасните.

Тоя човек носи лична отгворност за комунистите в България, както и за смъртта на Борис трети. Под формата на благ старец се крие властна и сатанинска натура.



Тема Re: жалко..нови [re: Caбaзий]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано03.03.07 19:17



А бе не ща да обръщам този форум на филиал на клуб Психоанализа, но няма и да подмина коментара ти. Не си ми в положението. Ако беше преживял и половината от простотиите, в които съм се давил още от най-ранна детска възраст, щеше да си на друг акъл.

Имам животоспасяващата необходимост от "дъновизма" и подобните на него учения, които ми вдъхват вяра, че е останала поне малко човешка доброта и има надежда за бъдещето на човешкия род. Без тях отдавна да съм с цирозирал черен дроб или погребан с грозни и създадени от самия мен белези по китките и врата. А щом една вяра успя да помогне и осмисли битието на хахо като мене, представи си колко лесно може да извади от блатото хора в по-благоприятно положение.

Нито мен познаваш, за да ми определяш потенциалите, нито познаваш "дъновизма", за да му лепиш етикети. Казвам ти STFU! с най-добри чувства.

-:<>:-
Историята служи за прослава на човешкия бяс.


Тема Re: жалко..нови [re: Caбaзий]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано03.03.07 19:20



Тоя човек носи лична отгворност за комунистите в България, както и за смъртта на Борис трети.

И как ще го докажеш това, умнико?

-:<>:-
Историята служи за прослава на човешкия бяс.


Тема Re: жалко..нови [re: Caбaзий]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано03.03.07 19:20



Тоя човек носи лична отгворност за комунистите в България
Явно се е прераждал щото го не пише у списъка на учредилите партията на Димитър благоев





Тема Re: ??нови [re: saur]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано03.03.07 19:22



Ще те чакам, щото ако не излезна още няколко дни от сатурновата дупка, в която се натресох, ще пристигна преди тебе.

-:<>:-
Историята служи за прослава на човешкия бяс.


Тема един вашите..нови [re: Meншeвиk]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано03.03.07 19:36



говори за това как са се разиграли интригите около"спасяването" на чифутите.
Христо Маджаров ..
Да, Дънов е човека заради "прищявката" на който Борис поема отговоност да спаси чифутите и респективно да умре.


?.....Дънов-Лулчев-Борис: от тук тръгват вече интепретациите
по нататък.. книжарниците са затрупани от "литература" от и за "Учителя" ви.

А сега ще ти кажа какво смятам,че трябва да направим всички:
аз съм Българин и пророци , патриарси, учители не са ми нужни!!
до тук.



Тема Re: ??нови [re: Meншeвиk]  
Автор saur (ентусиаст)
Публикувано03.03.07 19:39



Ще те чакам, щото ако не излезна още няколко дни от сатурновата дупка, в която се натресох, ще пристигна преди тебе.

По-добре не говори глупости, ами излизай от дупката. Или намери някой да те изтегли от там.

Пък ако си решил твърдо да стоиш в дупката и да ходиш там, дето не трябва, кажи къде да се чакаме - при дървото или при извора?





Тема Re: жалко..нови [re: Meншeвиk]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано03.03.07 19:41



,че не познаваш мен за да разбереш,че Човешката Доброта е сред хората, сред коректните отношения и родените с чисти сърца.
И не ти трябва пророци а контакти с чисти хора!!
Съжалявам .. че и на мен ми липсват..но се опитвам все още да намеря доброто без да граничи с глупостта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.