Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 19.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: НЕнови [re: Caбaзий]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано03.03.07 20:16



СТИГА!! света е много по-голям и ние-Българите сме отвън тези схеми и тоя "културен "хоризонт.

Гледай ти, Българите не били от тоя свят и неговия културен хоризонт.

Ядем месо , пием алкохол , пеем и работим

Говори за себе си. На мен изброените са ми чужди.

Няма по голямо щастие от това да резнеш главата на някой егоист.

Мммм, добре, викам да спрем дотук.

-:<>:-
Историята служи за прослава на човешкия бяс.


Тема Кво общо има с доброто избиването на чифутите?нови [re: Boлk]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано03.03.07 20:19



Поставиш ли на съмнение "доброто" в спасяването на чифутите, както и мащабите на Холокоста значи имаш напредък.
Приемеш ли Холокоста обаче за добро значи си прескочил границата.
Трудно ли ти се вижда да приемеш,че единствения "народ" който успя да налучка посоката на движенеи на "прогреса" и му се отдаде духовно успя да постигне небивали материални и властови позиции с кото ускорява скоростта на движение на "прогреса" .
Има една гръцка ако не се лъжа думичка характеризираща цената на лесния и сигурен успех :
Дяволос -течащ надолу
Локи унищожи Мидгард с хитроумието и интелекта си.

не без помощта на Йотуните.



Тема хапвай си.нови [re: Meншeвиk]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано03.03.07 20:25



месце и не спирай до тук..


СТИГА!! света е много по-голям и ние-Българите сме отвън тези схеми и тоя "културен "хоризонт.

Гледай ти, Българите не били от тоя свят и неговия културен хоризонт.


Напротив никъде не съм казал,че не сме от тоя свят , а че сме отвъд "културния хоризонт" на медийно тиражирания за "културен "свят.

"Диваците и варварите" не са простаци, не са простаци и многобожниците, идолопоклонните и т.н.



Тема Re: A кои сте вие дето ви управлява всекинови [re: Meншeвиk]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано03.03.07 20:27





Еми за Александра... сърдете се че

рано загина Хефестион
хубаво го натъпкваше он





Тема не..нови [re: Boлk]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано03.03.07 20:29



То патриарха е дупедавец открай време. Една фиктивна фигурка -=-пародия на духовен водач.
Мдааа Нацист съм бил хаха


Айде някой да ми дефинира как се определя кой е нацист и кой не.



Тема Re: хапвай си.нови [re: Caбaзий]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано03.03.07 20:31



хапвай си месце и не спирай до тук..

Оки-доки, ей сега ще видя дали имам в хладилника сочна пържола, потънала в кръвта на някое животно, молило се за живота си преди да го заколят. Ако намеря, ще я опеча, вдишвайки дълбоко миризмата на изгоряла плът и после с нечуван апетит ще впия зъби в нарязаните мускули на бедното създание.

не са простаци и многобожниците, идолопоклонните и т.н.

Само един въпрос - тия, дето се кланят на много богове със зелен цвят и лика на президенти, многобожници ли са?



-:<>:-
Историята служи за прослава на човешкия бяс.

Тема Re: хапвай си.нови [re: Meншeвиk]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано03.03.07 20:39



Само един въпрос - тия, дето се кланят на много богове със зелен цвят и лика на президенти, многобожници ли са?


Не, те са юдейохристияни демек МОНОТЕИСТИ* и по точно глупаци поддали се деградацията -аспект на която е самото юдейохристиянство.
*боговете не са ликовете , а бог в случая е парата златото или кото е там -колкото повече имаш толкова повече тряо бог те обича. Храмовете са банките..
Тук въпроса опира доколко "бог" те обича И КОЛКО ти правиш за него.



Тема Re: ??нови [re: Meншeвиk]  
Автор saur (ентусиаст)
Публикувано03.03.07 20:41



първата мутра, която видиш в светлината отвъд Тунела, ще е моята.

Добре, ще се оглеждам, само да не ме заслепи светлината след мрачния тунел.


А ти не си и помисляй да отиваш там, защото веднага ще кажа на Залмоксис да те върне обратно на земята! Ще трябва да си поупражня малко гетския, та да не се изложа.



Тема Re: ??нови [re: saur]  
Автор Meншeвиk (държавен враг)
Публикувано03.03.07 20:46



веднага ще кажа на Залмоксис да те върне обратно на земята!

1. Залмокс едва ли ги решава тия работи.

2. Дори да ги решаваше, едва ли си по-горе от него в йерархията, за да му спускаш заповеди.

Ще трябва да си поупражня малко гетския,

Ами поупражнявай си старобългарския, но според мен ще те разбере и ако му говориш на новобългарски.



-:<>:-
Историята служи за прослава на човешкия бяс.

Тема Re: хапвай си.нови [re: Meншeвиk]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано03.03.07 20:50



Оки-доки, ей сега ще видя дали имам в хладилника сочна пържола, потънала в кръвта на някое животно, молило се за живота си преди да го заколят. Ако намеря, ще я опеча, вдишвайки дълбоко миризмата на изгоряла плът и после с нечуван апетит ще впия зъби в нарязаните мускули на бедното създание.

лошо, много лошо...не си ли разбрал ,че за да отгледаш животното и да го заколиш е нужна любов към него. Не виждам нищо лошо да убия за да ям когато цяла година съмсе трудил да отхраня едно животно. Тва е форма на благородство ; Изгори за да светиш!!
всички даваме жертви, няма вечност, няма перпетум мобиле...........

............между другото растенията също са живи макар и на друго ниво. Да, не говорят, не мърдат и това ги прави още "по-бедни" и беззащитни.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.