Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Шамани (2000 BC) и попове (2000 AD) - 550 KB!нови [re: koмитa]  
Автор Darth_Vader (killer)
Публикувано04.02.07 19:01



Точно затова няма никаква нувда църквата да се присламчва към армията! Защото вярата в църквата много пъти ни е подвеждала, но вярата в армията - много рядко!



Тема Re: Шамани (2000 BC) и попове (2000 AD) - 550 KB!нови [re: koмитa]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано04.02.07 19:13



То кога не сме били колония от турско насам ?
А днес не сме колония ?






Тема Re: Шамани (2000 BC) и попове (2000 AD) - 550 KB!нови [re: koмитa]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотво®ец ™)
Публикувано04.02.07 19:25



Просто най-малкото в този момент, българите се нуждаят някой да им руши и малкото останала вяра в църквата и армията.

Така смятах и аз до момента, в който попове на враждуващи синоди почнаха да се убиват като си скачат по гърдите. А като почнаха да си делят имотите като на бракоразводно дело, не е нужно който и да било да руши вярата в тях. Те сами си я разрушиха.

Рушат я поповете-ченгета, които дават интервюта как са били вербувани от ДС, рушат я и с признанията си, че са се били във Виетнам на страната на руснаците. Рушат я още като носят две кила ланци и я рушат с хитове, в които се пее: "Ооо, тигре, тигре, имаш ли пари".

Защо искаш българите да имат вяра в такива хора?
Вяра в хора, които са абдикирали от задачите си... също като политиците, на които служат.
ВСЕ ТАЯ ДАЛИ НЯМА ДА ИМА ВЯРА В ЦЪРКВАТА или ЩЕ ИМА ВЯРВА В ТАКАВА ЦЪРКВА! Даже лъжовната вяра е по за непредпочитане.

Вяра в армията? Това пък за какво? Поясни се.

Аз му казвам-рушене на устоите на нацията! Няма да те обвинявам в това, щото знам, че просто провокираш и търсиш мнения.

Свободен си да ме обвиняваш в каквото си пожелаеш.
Признавам без бой, че работя и тепърва ще работя за рушенето на гнилите устои на нацията. И изобщо нямам намерение да се извинявам за убежденията си и делата си.

-:-:-
"Пророк не бива без почит, освен в отечеството си и у дома си."


Тема Re: Шамани (2000 BC) и попове (2000 AD) - 550 KB!нови [re: koмитa]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотво®ец ™)
Публикувано04.02.07 19:27



А и политик не се става! Или го можеш или не го можеш!

Ти определено го можеш и не е необходимо да скромничиш.

-:-:-
"Пророк не бива без почит, освен в отечеството си и у дома си."


Тема Re: Шамани (2000 BC) и попове (2000 AD) - 550 KB!нови [re: Йoaн_Mизийckий]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано04.02.07 19:29



А какво предлагаш насреща

? Нищо!



Тема Re: Шамани (2000 BC) и попове (2000 AD) - 550 KB!нови [re: koмитa]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотво®ец ™)
Публикувано04.02.07 20:01



А какво предлагаш насреща? Нищо!

За кое бе?

За какво искаш алтернативи?

-:-:-
"Пророк не бива без почит, освен в отечеството си и у дома си."


Тема Re: Шамани (2000 BC) и попове (2000 AD) - 550 KB!нови [re: Йoaн_Mизийckий]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано04.02.07 20:03



За това след като разрушиш всичко. Не че ти е по силите де.



Тема Re: Шамани (2000 BC) и попове (2000 AD) - 550 KB!нови [re: koмитa]  
Автор saur (член)
Публикувано04.02.07 20:21



Ако продажната църква и разнебитената армия са устоите на нацията, тогава тежко и горко на тази нация... Нацията би трябвало не да се уповава на тези две институции, а като гледа какво им е дереджето, да вземе да ги постегне малко, за да може да се гордее с тях, а не да се срамува. Иначе се излагаме и пред себе си, и пред света...



Тема Re: Шамани (2000 BC) и попове (2000 AD) - 550 KB!нови [re: koмитa]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотво®ец ™)
Публикувано04.02.07 20:24



Ха ха. Аз нищо няма да руша. То само ще си падне, щото е строено на свлачище. Такива като мен ще градят здраво и на чиста основа, когато изтекат последните дни от царството на Яхве и потече ерата на Водолея.

Ролята ми в тия дни на разврат и насилие се свежда до тази на будната съвест и полагането на първите основи за предстоящия градеж. Рушил съм бил... ако нещо можеше да се събори с един повей на вятъра в някакъв форум и нишов вестник с 10 хиляди тираж, то няма да е по моя вина.

Но че системата ще падне, ще падне! Писано е, ще стане. Би трябвало да се радваш.

Блажени плачещите, защото те ще се утешат.
Блажени кротките, защото те ще наследят земята.
Блажени гладните и жадните за правда, защото те ще се наситят.
Блажени милостивите, защото те ще бъдат помилувани.
Блажени чистите по сърце, защото те ще видят Бога.
Блажени миротворците, защото те ще се нарекат синове Божии.


-:-:-
"Пророк не бива без почит, освен в отечеството си и у дома си."


Тема Re: Шамани (2000 BC) и попове (2000 AD) - 550 KB!нови [re: Йoaн_Mизийckий]  
Автор saur (член)
Публикувано04.02.07 20:45



Йоане, за да се разсееш от тези тежки мисли за "дните на разврат и насилие" и отчаянието от невъзможността да оправиш света преди уреченото време, ти препоръчвам да разгледаш една таблица с интересни азбуки, сред които ще откриеш и тези на илири, готи, гети и масагети:








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.