Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пиринските македонцинови [re: koмитa]  
Автор Иoaнн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано01.12.06 23:49



Иди си с мир...

Като се замислих, да не си искал всъщност да кажеш:

Почивай в мир...?

Повече ми се връзва.

-:-:-



Тема Re: Пиринските македонцинови [re: koмитa]  
Автор Atilkese-Acпapyx (IYI)
Публикувано02.12.06 08:43



"Иди си с мир, моля те!"


Комитко, бъди така добър и престани с тези номера.

Ти отново безобразно лъжеш и заблуждаваш.

Как не ти омръзна да кроиш непрестанните си инриги?

Не се опитвай да внушаваш че аз съм битуше, защото ти като модератор имаш достъп до айпитата и много добре виждаш, че аз пиша 24 часа в денонощието от айпи локализирано във Видин и нямам нищо общо с въпросните форумни хулигани.

А факта, че тези никове години на ред безпроблемно си пишат, означава че това са потребителски единици които някой тук, на местна почва е сътворил също като палячовците от небеизвестното ОМО.

Целта е ясна, да се внуши - ето това са македонците, неграмотници, подкупни типове, маргинали които не заслужават да се отнасяне с тях като към турският и ромският етноси а трябва да ги тъпчем и овикваме постоянно.

Един истински македонец никога не би си позволил да играе ролята на клоун и да излага своята народност.

Всички видяха, че ти доведе Дюнека и вие тримата съвместно със ИванСтаменов, който пък за целта дори прописа от фалшив ник (Калипсо)с плаващо айпи и представяйки се за госпожица, като ти го кри до последно, създадохте хаоса в клуба с хитро премислената цел да хвърлите обвинението за това срещу мен.

Защо след като вашият план се осъществи Дюнек написа - "Моята мисия тук
свърши" а неговата мисия бе ясна, да ти помогне да се саморазправиш с
Атилксе с нечестни средства.

Тези "македонски" никове са форумната тракскрибция на организираните от службите клоунади ОМО Илинден и Пирин.

Пак ти казвам, истинските македонци от Пиринска и Вардарска Македония нямат нищо общо с тези форумни клоуни.




БЪЛГАРИЯ НА ТРИ
МОРЕТА




Тема Re: Пиринските македонцинови [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано02.12.06 11:13



Не знам дали знаеш, но айпито ти е софийско.



Тема Re: Пиринските македонцинови [re: koмитa]  
Автор Atilkese-Acпapyx (IYI)
Публикувано02.12.06 12:15



"Не знам дали знаеш, но айпито ти е софийско."


Нищо подобно, престани да се занимаваш със лъжи и инсинуации.

Това е целенасочен тормоз, знам кой те е подучил.

Аз никога не съм крил айпито си ето го:








Комита, както виждаш моето IP няма нищо общо със София и трябва да ми се извиниш и да престанеш със спекулациите.


БЪЛГАРИЯ НА ТРИ
МОРЕТА

Редактирано от Atilkese-Acпapyx на 02.12.06 12:51.



Тема Re: Пиринските македонцинови [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано02.12.06 19:30



Отправям ти последно предупреждение и ако и него го прекрачиш, изхвърчаш от клуба. От къде пишеш е без абсолютно никакво значение, отчитайки поведението ти. На други търсачки за айпита излизаш от София.



Тема Re: Пиринските македонцинови [re: koмитa]  
Автор Atilkese-Acпapyx (IYI)
Публикувано02.12.06 22:31



"На други търсачки за айпита излизаш от София."


Комита, не се опитвай да заблуждаваш.

Всички търсачки показват едно и също IP, това дадено ми от доставчика.

Ако нещо не ти е ясно по въпроса можеш да се обърнеш лично за подробни разяснения, ето ти и адреса:

град Монтана
ул. "Стефан Караджа" 2
втори етаж

работно време:
Понеделник-Петък
9:00ч-18:30ч
Събота и Неделя
11:00ч-16:00ч

Знам какво целиш с твойте изфабрикъвани нападки, да ми отнемаш времето и да ме държиш под постоянно напрежение.

Ако ти не можеш да попиташ и провериш от кой точно регион на България пиша (или не искаш), поискай администраторите да го направят и да се успокоиш най сетне от параноята, че Битуше пишел тайно от гарсониера в София под прякор Атилкесе.

След като не ти мина номера представяйки ме за агент на Москва и Анкара сега се опитваш да ме представиш за Битуше - най-опасният враг за целостта на България.

За какво ще ме предупреждаваш, че се опитвам да се защитавам срещу лъжите и нападките ти ли?

Пак ти казвам, спри да ме тормозиш и не ме занимавай вече с тези твои инсинуации.




БЪЛГАРИЯ НА ТРИ
МОРЕТА




Тема Re: Пиринските македонцинови [re: koмитa]  
Автор Kossoman (железар)
Публикувано04.12.06 10:55



Търсачката на айпи показва локализацията на isp-провайдъра, а не на потребителя. В този смисъл може да ти показва София, а потребителят да е в Каспичан, както и обратното. Единственият начин да се локализира даден потребител е чрез аргументирано запитване до админа на провайдъра.



Тема Re:Признаваш ли македонско малцинство?нови [re: headhunter]  
Автор Atilkese-Acпapyx (IYI)
Публикувано09.12.06 21:31



В отговор на:

маргиналите, които уж създават въпросната македонска партия са разработка на службите.

На кои служби? Оставам с впечатление, че искаш да кажеш, че ОМО е продукт на нашите служби .

Това са подбрани лица, статисти, които с действията си имат за цел да омаскарят македонците, да им внушат чуство за вина.
При всеки опит да защитават своите основни права и идентичност, македонците трябва да бъдат сочени с пръст и отъждествявани с ОМО.

Изглежда по този въпрос ще си останем на различно мнение. Според мен не България води агресивна политика срещу Македония...




Аз не говоря не за сегашната република Македония, а за нашите македонци, тези от Пиринска Македония (сегашната Благоевградска област).

Именно тях имам впредвид когато описвах за нечистоплътната разработка на службите с подбраните лица, статисти, които с действията си имат за цел да омаскарят македонците от Пиринска Македония, да им внушат едва ли не чуство за вина, дори и само за това, че съществуват.

Нашите македонци имах впредвид когато писах, че при всеки опит да защитават своите основни права и идентичност, някой има интерес те да бъдат сочени с пръст и отъждествявани с този файтон провокатори от ОМО Илинден Пирин.


А БЕ НАРОДЕ МАКЕДОНСКИ,
ДО КОГА СО НАВЕДЕНАТА ГЛАВА?




Тема Re:Признаваш ли македонско малцинство?нови [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано09.12.06 21:51



Айдеее, пак обърна лопата. Сега пак ще се правиш на българче.



Тема Re:Признаваш ли македонско малцинство?нови [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор headhunter (huntz orcxez)
Публикувано11.12.06 00:39



Я ми кажи колко са тези, които се смятат за македонци (в смисъла на етнос различен от българския) в Пиринско, и не са подкукуросани от ОМО и/или Скопие или пък не са имигранти, дошли през послените, да кажем, 10 години?

На мен ми е ясно какво искаш да ми кажеш, но според мен ти хипотетизираш... Няма такива македонци. Не защото на мен или на някой друг не са му удобни, просто няма в Пириснко такива македонци, които да не са свързани със Скопие по "онзи начин".

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.