Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 14.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има проблем в Прасловие ...нови [re: Vencci*]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано03.08.06 23:08



те хората са добри, ама несгодите на живота ги правят коравосърдечни и злобни...

Vae victis



Тема Айде сега оправдания...нови [re: Last_Roman]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано03.08.06 23:22



те хората са добри, ама несгодите на живота ги правят коравосърдечни и злобни...

Сатанаил също би могъл да си намери оправдание за предателството спрямо Бог.
Тия несгоди са изпитание. А коравосърдечните и злобните са провалилите се на изпитанието. За тях Сина обещава огън и скърцане със зъби.

Аз пък им обещавам, че обещаното от Сина не е много далече. Усещам наближаващото ново Пришествие с всяка пора и вдишване на апокалиптично горещия летен въздух. Надявам се да съм жив, когато ще се сбъдне следното пророчество, за да го видя:

37. но както беше в Ноеви дни, тъй ще бъде и пришествието на Сина Човечески;
38. защото, както в дните пред потопа ядяха и пиеха, женеха се и се мъжеха до оня ден, в който Ной влезе в ковчега,
39. и не узнаха, докле дойде потопът и изтреби всички, - тъй ще бъде и пришествието на Сина Човечески;
40. тогава двама ще бъдат на нива: единия взимат, другия оставят;
41. две жени мелещи на мелница: едната взимат, а другата оставят.
42. И тъй, бъдете будни, понеже не знаете, в кой час ще дойде вашият Господ.
43. Знайте и това, че ако стопанинът на къщата знаеше, в кой час ще дойде крадецът, той щеше да стои буден и нямаше да остави да му подкопаят къщата.
44. Затова бъдете и вие готови, понеже, в който час не мислите, ще дойде Син Човеческий.


Амин!




Тема Re: Айде сега оправдания...нови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано03.08.06 23:38



Темата, която пуснах в православие е изтрита.
Пуснах нова.

Рекс,
македонските българи не се отказват така лесно...
Един+път захапят ли, няма отказване ...






Тема Re: Айде сега оправдания...нови [re: Vencci*]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано03.08.06 23:57



Ако те забавлява, пускай си на воля. И аз понякога играя ролята на "тъп, но упорит", за да си начеша крастата. Нали и в мен има македонско, сигурно затуй съм чешит и често дори откровен отвратитко.

Но ако искрено се надяваш, че ще разбиеш стената с глава... просто недей. Таковал съм им таковата. Като им е кеф, нека си се изреждат да целуват кръстовете и иконите. Ако щат, могат да целуват и пъпчивата дупара на попа, докато съскат по гръцки името на иСуСССссссс хриСССтоССССсссссссс.
---

Не съм добре тия дни. Ужасно ми е нервно. Имам залитания към Тъмната сила. Менторката ми е далече и съм съвсем в мрака без пътеводната светлина.
През последните два дни натворих повече кретении отколкото съм правил за две години накуп. Плаша се от себе си, а такъв уплах не съм имал от пубертета!
Може да е от пълнолудието, може да е заради чифутите и ливанците, а може от жегите и преумората... не знам. Но определено съм изкрейзил тотално и последното, което ми трябва сега, е да късам нерви и със зомбитата от Православие. По-лесно ще ми е да ги прикоткам на среща на клуба и да взривя заведението, в което са се събрали. 'Бал съм ги в катилите.




Тема Re: Има проблем в Прасловие ...нови [re: Vencci*]  
Автор alkoholik (наздраве)
Публикувано04.08.06 00:10



Не терзайся френд оф майн,
евритинг уил би олрайд!
Донт би уори!



Тема Re: Айде сега оправдания...нови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор alkoholik (наздраве)
Публикувано04.08.06 00:20



Не съм добре тия дни. Ужасно ми е нервно. Имам залитания към Тъмната сила. Менторката ми е далече и съм съвсем в мрака без пътеводната светлина.
През последните два дни натворих повече кретении отколкото съм правил за две години накуп. Плаша се от себе си, а такъв уплах не съм имал от пубертета!



с всички ни наверно е така ТТТИИИЯЯЯ ДДДНННИИИ....ННЕЕ ППИИТТААЙЙ ООТТИИ..ННЕЕЗЗННААММ...сигур от времето...а мож и от ДДРРУУГГОО...





Тема Re: Има проблем в Прасловие ...нови [re: alkoholik]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано04.08.06 00:22



Споко !

Имам в запас добре изстудени в камерата бири !!!

Ядосвам се за друго ...

Добре.
Предавам се !
Наздраве !!!!!



Тема Re: Благодарим, Венцинови [re: Vencci*]  
Автор н@блюдaтeл ()
Публикувано04.08.06 00:36



Вече сме на път да се справим. В бъдеще клубът ще бъде много по-свободен и без цензура.


поздрави



Тема Re: Айде сега оправдания...нови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор aryavarta (awaken)
Публикувано04.08.06 10:59



от жегата е - от задуха

предполагам че иска адаптация, а нямахме много време за това



Тема Re: Има проблем в Прасловие ... [re: Vencci*]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано04.08.06 11:16



Много грубо! Надявам се Мелиса никога да не попада на това мнение.



Avatarx


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.