Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има проблем в Прасловие ...нови [re: deLake]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано04.08.06 20:12



предлагам да те опечем на клада

Ами разберете се с комитата. Той също имаше такива намерения.

Иначе удоволствието ще бъде изцяло мое.




Тема Re: Има проблем в Прасловие ...нови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано04.08.06 20:27



Ааа, аз на клада не съм искал да те печа. Не е хуманно. Аз предпочитам бързата и безболезнена смърт.





Тема Стига смъртта ми да е в рубрикатанови [re: koмитa]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано04.08.06 20:29



МЪЧЕНИЧЕСКА,

все ще съм доволен.




Тема Re: Стига смъртта ми да е в рубрикатанови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано04.08.06 20:34



Не знам каква ще е. Нямам намерение да те трепя.



Тема Re: Благодарим, Венцинови [re: Vencci*]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано04.08.06 20:39



като се замисля за този странен клуб, май там за първи път ми бяха изтрили едно мнение, тъй като според модераторката то щяло да предизвика излишни и ненужни дискусии. Оттогава не стъпвам там. някои хора се взимат прекалено насериозно, явно си нямат друга работа...

Vae victis



Тема Re: Благодарим, Венцинови [re: Last_Roman]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано04.08.06 21:19



Да.

Няколко пъти ме изтливат за почти същото.
Много ми е обидно.
Затова се бях ядосал.

Виж : Ние с теб в История нямаме тези проблеми.
Комита не е такъв човек ...



Тема Re: Има проблем в Прасловие ...нови [re: koмитa]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано04.08.06 21:25



Мелисия / Милиция / си беше българофобка.

Баниръм съм от нея два пъти.
Доколкото си спомням - ти също беше баниран от нея.

Може и да греша ...
Греша ли ???





Привет !



Тема Re: Благодарим, Венцинови [re: Vencci*]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано04.08.06 21:39



Комита не е такъв човек ...

...вече.




Тема Re: Благодарим, Венцинови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано04.08.06 21:48



С риск да се изкажа неподготвен бих отбелязал, че и Мелиса не е такъв човек вече. Но темата беше за друго.

Малко време ми трябва да навляза в материята на форума. Значи имало е война и автохонците са победили или битката се води с променлив характер и всеки пуска ракети към градовете на съседа (що ми звучи познато отнякъде?). Между другото ако влезете във Википедия, можете да разберете, че сме чисти турци, татари и т.н. Та докато се водят битки на местно ниво - така ще е
А македноците си отворили музей да покажели на цял свет 28 вековната си история...ехеее!

Avatarx

Тема Re: Благодарим, Венцинови [re: avatarx]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано04.08.06 22:00



Малко време ми трябва да навляза в материята на форума.

Вервай ми, не ти требе да знаеш какво беше до неотдавна... до преди година някъде.

Значи имало е война и автохонците са победили или битката се води с променлив характер и всеки пуска ракети към градовете на съседа (що ми звучи познато отнякъде?).

Разбирам асоциациацията, но за мен нещата са на малко по-различно ниво. Битката е за самоусъвършенстването и разширяването на познанието, а не за налагане на тесногръди виждания върху другите. Мога да говоря само за себе си, а аз не стрелям с ракети по точно определени цели, а стрелям напосоки и оставям съдбата да си свърши останалото.
По-вярната асоциация е, че сея зърна. Ако попадне на подходяща почва, ще покълне. Ако не, ще се затрие. Така стоят нещата.

Между другото ако влезете във Википедия, можете да разберете, че сме чисти турци, татари и т.н.

Интересува ме как са били нещата, а не как ги описва някой днес в Уикипедия или където и да било. Ако си вземеш псевдоисторическа книжка на Божо Димитров, можеш да научиш, че "богомилите са зъл продукт на българския гений", където истината е, че наистина сме гениални, но чак пък зли...

А македноците си отворили музей да покажели на цял свет 28 вековната си история...ехеее!

Шапка им свалям.

Мелиса не е такъв човек вече

Трудно ми е да го повярвам, въпреки че дори идеологическите ми опоненти тук знаят, че съм вярващ човек. Но ако е верно, ние не сме злопаметни...
...вече.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.