Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Повдигам отново въпросанови [re: Thiras]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано05.03.06 22:48



Точно ти ли повдигаш въпроса за бан, който се прави на българофил, а обижда жени и то българки, каквато съм аз, ето част от твой постинг към мене:
Мнението ми, че си т..а п..а съм ти го казвал нееднократно на лична бележка. Всеки опит да обориш това мое мнение само го подсилва и утвърждава, защото си си такава.
В интерес на истината ти ме заплашваше на лични бележки по време на гласуването. Не ти прави чест. Обидите ти към мене въобще не се отчетоха от модератора, който почва да ми става симпатичен, защото вероятно и той е под натиск от тебе, също като мене.
Аз не съм те обиждала никога, не си спомням Лутом да е обиждал жени в клуба по никакъв повод.

Редактирано от *Eвa* на 05.03.06 22:50.



Тема Re: Повдигам отново въпросанови [re: *Eвa*]  
Автор Thiras (Rex Thracorum)
Публикувано05.03.06 23:00



Грешите, госпожо, каквото и да ви е казал Рекс Мизорум, той до онзи ден беше с бан и си изплати дължимото. В момента разговаряте с Тирас, който може и да мисли същото като Рекс за вас, но не би си позволил да ви го каже точно с такава подборка на думи.
Може би трябва да се замислите дали вие не обиждате повече жените, след като намеквате за очаквано по-преференциално отношение към тях. Познавам една жена, която искрено би се засегнала, ако се държа с нея като с порцеланова ваза.

Аз не съм те обиждала никога, не си спомням Лутом да е обиждал жени в клуба по никакъв повод.

Благодаря за мнението ви, но няма отношение към повдигнатия от мен въпрос. Аз не деля хората на мъже и жени. Между другото помолете Лутом да ви разкаже какво се случи преди 8 години на деветия етаж на един блок. Кой стоеше на перваза и заплашваше да скочи, ако гаджето му не се върне при него. Нека ви каже, ако може, как се почувства въпросната млада жена при въпросната случка. После ще си говорим за обидите и жените.
И какво по-логично след тази случка да се появи един млад господин в клуб Лингвистика, оплаквайки се, че има проблем с жените? А ако имахте и най-малка представа за визията на господина, не може да има никакво съмнение, че има такива проблеми. Оттук пък следват и някои специфични негови "особености", които се долавят осезаемо дори само от виртуалните му изпълнения.
---
Приятна вечер, госпожо. Благодаря ви за включването. Гледахте ли "Адвокат на дявола", както ви препоръча преди месец моят приятел Рекс Мизорум?



Редактирано от Thiras на 05.03.06 23:08.



Тема Re: Повдигам отново въпросанови [re: Thiras]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано05.03.06 23:09



Не знам кой е висял от деветия етаж, а и предполагам, че това е чиста измислица.

Приятна вечер, госпожо. Гледахте ли "Адвокат на дявола", както ви препоръча Рекс Мизорум?

Ако обичаш разтълкувай ми въпросът си до мене, защото не ми е ясно какво точно имаш предвид, а и на лични бележки ти казах, че не гледам подобни филми, та какво точно имаш предвид?



Тема Re: Повдигам отново въпросанови [re: *Eвa*]  
Автор Thiras (Rex Thracorum)
Публикувано05.03.06 23:14



та какво точно имаш предвид?

Колко по-ясно може да се попита от това:

Гледахте ли "Адвокат на дявола", както ви препоръча Рекс Мизорум?

Опасявам се, че ако трябва да ви пояснявам този въпрос, ще взема да ви обидя. А не ми е присъщо. Ще се опитам тактично да перифразирам въпроса си. Какво е мнението ви за мисълта, че

пътят към ада е постлан с добри намерения

Благодаря и за това ви включване.




Тема Re: Повдигам отново въпросанови [re: *Eвa*]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано05.03.06 23:16



Ти го питай не го къде е бил той около тая случка? Може би той е бил "гаджето"?
Абе, Рексе към издателстовото имате ли и печатница за художествена литература?

Vade retro, Satana


Тема Re: Повдигам отново въпросанови [re: Thiras]  
Автор whole-hogger (extremely)
Публикувано05.03.06 23:16



Аз те питам само дали я заплашваш?



Тема Още за протоколанови [re: Thiras]  
Автор Thiras (Rex Thracorum)
Публикувано05.03.06 23:34








Тема Re: Още за протоколанови [re: Thiras]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано05.03.06 23:37



Сик транзит глория мунди!

Vade retro, Satana


Тема Папката набъбванови [re: Thiras]  
Автор Thiras (Rex Thracorum)
Публикувано06.03.06 00:32








Тема Re: Папката набъбванови [re: Thiras]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано06.03.06 00:36



То па бива наглост, но не знаех, че искаш да ме банне комита само заради това, че мисля, че шегор елем е на тюркски.

Vade retro, Satana



Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.