Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 25.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Свален е бана на Рекс.нови [re: Бoжoмил]  
Автор deLake (sir)
Публикувано19.01.06 00:17



Няма какво да ревеш за двойните стандарти, защото почти няма по-редовен потребител в клуба, който да не заслужава бан, ако трябва да гледаме стриктно на правилата.


При това положение каква по-основателна причина да се прояви снизхождение към Лутом и да се махне бана!

Мярнах и за някаква услуга. Аз определено бих се отказал от някои услуги и тя е сред тях.

_______________________




Тема Re: Ще има проверка.нови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано30.01.06 20:27



Айпитата /интернет адресите/ на цадек и копривена метла съвпадат.

В България не може да има арктически студ, такъв може да има само в Арктика!


Тема Re: Ще има проверка.нови [re: komita]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано30.01.06 20:33



Явно номерата от гласуването в Македония ги прилагаш и тука. Страх те е от нещо щом почваш с догановски мурафети. Ето затова се държа така срещу националистите. Понеже са един дол дренки с уж враговете им. Номерът е да си в парламента. Да демонстрираш патриотарство, за да има на кого да си изливаш гнева от живота. Затова ставаме и прависти, което последните 16 години погребаха България с простотията си.
Публично призовавам Цадек да пише и в Македония, за да види Fallen_Angel айпитата и да лъсне отвратителният ти номер. Сега изтрий и мнението ми, както направи с псувната към мене в темата за запитването в Народното събрание.



Тема Re: Ще има проверка.нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано30.01.06 20:38



Аз забърсах цялата тема, а не само твоето мнение. Махнах я не заради някакви квалификации/псувни не е имало/, а заради това че сметнах че темата е прекалено политическа. Между другото темата я няма повече от 40 часа. Защо реагираш чак сега?

В България не може да има арктически студ, такъв може да има само в Арктика!


Тема Re: Ще има проверка.нови [re: komita]  
Автор »№*ы{}lЏї©®™ (Тортурач)
Публикувано30.01.06 21:26



В отговор на:

Айпитата /интернет адресите/ на цадек и копривена метла съвпадат.



Каква изненада.



Тема Re: Ще има проверка.нови [re: komita]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutom е история)
Публикувано30.01.06 21:28



Комита защо изтри темата с коментарите около изборите? Нали щеше да има специална за такива неща?
Съветвам те да я отключиш, защото това е едно публично доказателство, че не търпиш чуждо мнение и не си държиш на думата, както и за това че коментари са позволени само на избрани от тебе хора. То не е като да показваш публично лични бележки.
Започваш с легендарните номера, за които само съм чувал от клуб Македония.
Давай, трий и нагласявай в твоя полза. Покажи се като достоен син на Иванчо Хаджи Величков Пенчович Ефенди и на Коте от Руля. Знаеме, че го можеш.



Тема Re: Ще има проверка.нови [re: »№*ы{}lЏї©®™]  
Автор Бoжoмил (АБoriginal)
Публикувано30.01.06 21:30



Охооо, клонираните атакуват. Аз ако съм на комита, ще им тегля по една майна и на клонингите, и на придошлите с турските автобуси като Бомбата, Лил и Торн за едното гласуване.

------------
Пий вода

!

Тема Re: Ще има проверка.нови [re: komita]  
Автор jove ()
Публикувано31.01.06 08:44



Нашият доставчик пуска в пространството към 50 машини с едно айпи . Та може и за нещо подобно да става дума.



Тема Re: Ще има проверка.нови [re: jove]  
Автор »№*ы{}lЏї©®™ (Тортурач)
Публикувано31.01.06 08:59



Виж какви ги пише Цадек в клуб "Археология":

На бабите ви хвърчилата са скрити в Странджа !
Ванга беше дърта вещица, която рядко познаваше.
Хората в Царичина мрат от рак заради тая кукувица.
Лична позната биде снабдена с грешно пророчество от великата "пророчица"!
Прост народ, брей!
Дай му екстрасенси и евтини сензации




Класически келка=лутом=Копривена метла



Тема Re: Ще има проверка.нови [re: »№*ы{}lЏї©®™]  
Автор jove ()
Публикувано31.01.06 09:15



Мисълта ми беше, че от техническа гледна точка съвпадането на айпитата на двама потребители е недостатъчно, за да бъдат определени като клонинги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.