Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 28.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: mnenieto na neregistriranнови [re: Alexander]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано25.11.03 23:35



Александър, аз ще разширя малко изказването на Мелиса и ще ти поднеса извиненията от името на всички за държанието на Арияварта.

Само не разбрах, каква е връзката между мен и Зиези, какво бил поставил той, а аз не съм направил?

Една малка вметка: Мелиса, изтрих диалогът между теб и батерията, че беше по-лесен за махане, в горната част има доста мнения и ще е по-трудно да се подберат смислените. Ако от озтрите части има нещо, което ти се струва важно, постни го отново, че Варта беше залял всичко... Извинявай за което, за триенето де :)



Тема Re: mnenieto na neregistriranнови [re: Alexander]  
АвторBaньo (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 01:12



Виж, бай Сандо, аз пък мога да кажа обратното: Че има едни натрапвани шаблони в историята ни, които май са фалшиви. Че тези, които наричаш Зиезисти споделят информации, които ги пропукват. Че онези които ти наричаш сериозни историци, а аз наричам просто ОФ не правят друго освен да оплюват първите и да им продават хапчета. Как искаш да пишат сериозни теми, като са се заели да се занимават с друго.

Така можем да прехвърляме вината като в Народното събрание, но там поне има и мезета, а тук мезетата доведоха до санкции...

Иначе и аз категорично смятам, че не трябва да се затваря клуба за нерегистрирани. Онези, които ще гласуват и утвърдят мярката, вероятно просто не са се замислили, че не е това начина.
Но според мен това положение предизвикаха онези, които наместо да отварят сериозни свои теми, оплюват чуждите и реагират с нетърпимост към тях. Като са сериозни историци поне да отваряха повече теми и да ни научат на нещо. Не би... Те показват добри исторически познания, само когато им трябват, за да закопаят някой. Мама му стара така ли трябва да се реагира! Ако техните професори им се бяха подигравали за всеки техен въпрос или споделяне на по-различно мнение, едва ли и те щяха да научат нещо.



Тема Re: zа александернови [re: mellisa]  
АвторAlexander (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 01:41



Skupa Melissa !
Predi vsichko ti(ayde da sme si na "ti", da ne sme prekaleno formalni)balgodarya za iskrenna podkrepa , kasaeshta se kum kulturno i kolkoto mozhe priyatelskoto povedenie na uchastnitsite v kluba.Historiata obshto , a bulgarskata spetsialno bi trebvalo da e nasheto hobby, inmache nema smisal za prisustvie. Vapreki razlichia na mnenia , ne bi trebvalo , kluba da stava mestoto za kavgi .Lichno , az netarsya ,nekoi da se izvinyava , naymalko ti, koyato vinegi postvash dobre podgotvena , i s dobri namerenia.Viarvam , che ako poveche hora , s harakter kato tvoya prisastvat , tova shte bude samo v polza na vsichki.Dano , nakraya, shte razberem vsichkite , che zavisi samo ot nas , kakav shte e kluba. Az iskam , tozi da e svoboden za vsichki , no sushtevremenno iskam da pomolya uchastnitsite , za podkrepa na tova. Na teb , Melissa , oshte vednazh edno golemo bulgarsko "merci"!



Тема Do Zieziнови [re: Ziezi]  
АвторAlexander (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 02:13



Tova , che nepodkrepyam tvoyata interpretatsia , neoznachava , che sam protiv tova da postvash. Az sam za svoboden forum, kadeto na samo az i ti , no i vsichki , koito imat neshto interesno po istoricheski temi , ili imat vapros kum uchastnitsite , da mogat da napravat taka. Sega , da ne me razberesh nepravilno , kogato govorya za tvoite postingi : Da znaesh , az beh mnogo golem fen na tvoyata stranitsa, koyato sigurno vze dosta usilia , da ya realizirash. Pochnal si mnogo dobre . Obshto vzeto , postvash interesni ilustratsii, snimki, i nekoi danni , koito struvat za diskusia. Naprimer tova , che prisastvieto na bulgarite na balkanite sa mnogo predi idvaneto na Asparuh.Saglasen sam , che ima nuzhda za novi pogledi, revizii , ako se nalozhi.No sashtevremenno ne sam saglasen s mnogo ot zaklyuchenia ti.Ako imash tarpenie , shte si gi diskutirame neshtata ot vreme na vreme.Ako zapazime nashiyat dostap do foruma. Za tova bih iskal da te pomolya, za da postvash s po niska frekventsia , da ima mesto i za drugi.Mozhe bi reshenieto e , da komentirash varhu temite , koito postirat drugi , ako takiva sa sushto taka interesni za tebe.Kolkoto za tezata ti , che bulgarite imat origin na balkanite , saglasen sam samo za tova che nekoi ot nashite predtsi idvat ot mestnoto naselenie, kolko i kakvi , tova e trudno za opredelenie.No hubavo e che proyavyavash volyata za reshenieto na problemite , koito sa pred nas sega. Tove e tsenno. Mislya , che si saglasen s tova da zapazim kluba , otvoren , interesen ...Izvinyavay za "Ziezistite ", blagodarya za mnenieto , shte se staraya da podiskutiram pokusno. Pozdrav !



Тема Za gramatikaнови [re: aryavarta]  
АвторAlexander (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 02:17



Sorry , bulgarskata gramatika ne mi e bash silata, no i neznaykite kato mene , ponyakoga imat mnenieto.



Тема Do Vanyoнови [re: Baньo]  
АвторAlexander (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 02:39




Vanyo , az sam saglasen s tebe , che profesionalite sa do golema stepen otgovorni za tova che imame poveche vaprosi , otkolkoto otgovori , ponenezhe naistina ima mnogo temi po koyto trebvalo da ima poveche pisano. S pisanoto mislya tuk, v kluba. Vizh naprimer Black Wolf : Inteligenten, s chuvstvoto za humor , i mnogo lakonichen s dosta sarkazam.Bilo bi prekrasno , ako toy e pusnal nekoya lektsiya na temi , nie ,plebeytsite si nemame mnogo haber. Tova mozhe da dovede do povisoko nivo tuka.Blagodarya ti za podkrepa na otvoren klub.Pozdrav !



Тема Do FA, Pitekantrop, the Bomb , Woland i Pepelchoнови [re: Alexander]  
АвторAlexander (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 03:01



Bay vi Sande-prime ministerat?No ,Aryavarta, thank You very much, nikoy nema da me saka !Na Vas , priyateli , iskam da izrazya golemata blagodarnost , za tova , che ste vzeli uchastie v diskusiyata.Za razlika ot Aryavarta , koyto vednaga se otkloni ot temata mi- da se izrazi mnenieto na neregistrirani kum zatvaryaneto nakluba- Vie ne samo se pritekohte da me zashtitavate , no koeto e nayglavno , postirahte gi mnenia po samata tema .Vazhno e sushto taka , che spodelyate pogled , che kluba bi trebvalo da ima vid na kultorno mesto , za kulturni uchastnitsi. Strastite ponyakoga mogat da postignat tochkata na vriene, humor e dobre doshel. No rugania, prostotii ne sa neshto , koeto da zapalva mestoto v klubovite diskusii.Dano se sluchi tova, klubat da se prevarne v mesto na priyatelski , interesni virtualni sreshti , na horata s lyubov kum historia . Neka prisustvieto ni tuka , ni e kef!



Тема Re: Do FA, Pitekantrop, the Bomb , Woland i Pepelchoнови [re: Alexander]  
Авторaryavarta (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 03:35



това е изказване в стил "НАШИЯТ ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ СРЕЩУ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ - НЕКА ДА НИ Е КЕФ"

с "онова" предложение бях направил ироничен паралел със сегашния ни прайм министър дано си го разбрал

между другото със същата сила с която pepel ot tsigara ме обвинява в "антисемитизъм" аз мога да го обвиня в ЗИОНИЗЪМ след коментарите му от сорта на "...българите били млада нация и имало още много да се учат от старите нации като неговата" и с общи думи да не се мислят много много за голямата работа ами да слушкат там каквото им наредят отгоре

ако нямаше модератор който веднага да застане зад гърба му със цялата си власт щях просто да премина на следващата тема(което можеше да направи и той след като не му харесва мнението ми)

но при такава ситуация това е предизвикателство срещу националното ни достойнство и самоопределение



Тема Re: Do FA, Pitekantrop, the Bomb , Woland i Pepelchoнови [re: aryavarta]  
Авторaryavarta (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 03:39



ЗИОНИЗЪМ = ЦИОНИЗЪМ



Тема Re: До арийаварта [re: aryavarta]  
Автор headhunter (huntz orcxez)
Публикувано26.11.03 11:13



Хе-хе.. демокрацията не е измислена за такива като теб. Това твоето е криво разбрана демокрация... направо "циливилизация".
В демокрацията можеш да си правиш каквото си искаш, стига да не настъпваш мазола на ближния. Индивиди като теб, обаче, често забравят за втората част на определението.
Остава ми да се поклоня дълбоко на демократа-демагог aryavarta, който безпричинно атакува един достоен за уважение човек.
Срам за теб aryavarta! Липсва ти елементарно възпитание. Бих добавил, че се държиш като български журналист, ама хайде... да не взема да обидя някого.

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.