Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 10.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: До арийавартанови [re: Питekaнтpoп]  
Авторaryavarta (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 12:59



тук всички сме равни драги
определено по невъзпитан е твоят опит да започваш да лепиш етикети при това в чужд разговор който ни най малко не те засяга
като не е живял 50 години в България може би трябва да го назнача за министър председател?
или трябва да си сложи предупредителен надпис до името(все едно че има някакво отношение с темите тук)
в момента точно ти си човека който се държи хлапашки и разпалва междуособици



Тема до Живия Ариецнови [re: aryavarta]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано25.11.03 13:25



типично в твоя долнопробен стил!

първо, когато някой те упрекне в нещо, минаваш в контраатака и обвиняваш другите в точно същото
второ, изместваш въпроса и влагаш в устата на събеседника си неща, които той не е твърдял. никой не иска от теб да одобряваш Александър само задето не е в България от 50 години. каза ти се да спреш да се подиграваш дебелашки на дреболии в граматиката му, както и на това, че трудно си кирилизира постингите. или си толкова тъп, че не правиш разлика между двете (което не ми се вярва), или извътраш и се правиш на ударен, както е много характерно за подлите провокатори.
освен това, както отбелязах в темата за националните митове, участието ти в клуба се изчерпва в следното: първо с непремерени изказвания се стремиш да провокираш отрицателни реакции. След това, когато такива наистина се появят (и нищо чудно: ти нима очакваш да ни плюеш в суратя, а ние да те галим с перце?), минаваш в контранастъпление и започваш да обвиняваш другите колко са гадни, злобни, нетолерантни към чуждото мнение, неразбиращи дълбоката ти мисъл и вложения в постингите ти подтекст... и с това се приключва. ако някой твърдоглав като мен се опита да продължи спора с теб (вж. гореспомената тема за митовете), ти просто го игнорираш и продължаваш да се намесваш само там, където може да подклаждаш нови провокации.
не знам защо модераторът е свалил бана, който се закани, че ще ти сложи, но ако до няколко дни въпросното ти поведение не се коригира, аз лично ще настоявам да бъдеш изритан оттук. дано и другите, които усещат как замърсявашщ наоколо, ме подкрепят. съжалявам, но да те пусне човек в някакъв клуб е все едно да си пусне змия да му влезе в хола!

Ех, любов, любов, ти си като жълта тиква - щом презрееш и започваш да простееш


Тема Re: До арийавартанови [re: aryavarta]  
Автор headhunter (huntz orcxez)
Публикувано25.11.03 14:56



Ей, момченце! Позволи ми да намекна, само леко да ти изтъкна, че твърдения от рода на 'в Интернет всички сме равни' много изнасят на такива като теб. Независимо дали си в Интернет или на Мачу-Пикчу, когато разговаряш с човек (който даже може да ти е дядо), трябва да се отнасяш с дължимото му се уважение и респект. Още повече, че с нищо не те е обидил.

За Fallen Angel: моля те вземи махни това човече от тук, защото усещам как скоро и аз ще наруша умерено добрия тон...

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!


Тема zа александернови [re: Alexander]  
Автор mellisa (la solitaire)
Публикувано25.11.03 15:08



уважаеми александер,
докато 4етях написаното по-нагоре изпитах толкова голямо отвращение от вси4ко, написано от ариевиста до вас, 4е имам желание да се извиня, не от името на в4ерашният келеш ( ако фален изтрие това преди да сте го про4ел, знаите 4е не е голяма обидата по адрес на малкото арии4евист4е, която казах), нито от името на у4астниците в клуба, а от мое, от мое собствено. надявам се 4е това няма да ни лиши от удоволствието да ви 4етем.

искрено ваша
мелиса

cupitor impossibilium


Тема Re: До арийавартанови [re: headhunter]  
Авторaryavarta (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 16:26



ей така стават войните, "момченце"

не понасяш демокрация?
BIG DEAL!

да не мислиш че си първия



Тема Re: До арийавартанови [re: aryavarta]  
АвторПитekaнтpoп (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 16:36



Не съм ти "драги", запомни това много внимателно.
И сам зная, че не е възпитано да се намесвам в чужд разговор, но е непочтено е да оставиш някой да обижда човек който е и по-възрастен а и с нищо не е предизвикал подобно грозно отношение. ТОЧНО ТОВА МЕ ЗАСЯГА.
Не трябва да го назначаваш министър-председател но пък е нужно: първо - да се държиш възпитано с по-възрастен от теб човек, и второ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е да уважиш интереса му към страната и историята ни. Това което показва Alexander е патриотично чувство а твоето в най-добрия за теб случай е само липса на обикновено домашно възпитание.
За предупредителния надпис името си прав, наистина трябва да се поставя за такива невнимателни като теб.
Освен това не разпалвам междуособици, опитвам се попълня това което си пропуснал - да се научиш как да се държиш с другите, ако не любезно то поне достатъчно възпитано.
Т'ва е.
П.
п.п. а и изобщо не сме равни, поне аз и ти със сигурност.



Тема Re: До арийавартанови [re: Питekaнтpoп]  
Авторaryavarta (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 16:56



ха!
РАСИСТ!
при това невъзпитан



Тема арявартанови [re: aryavarta]  
Автор woland (messir)
Публикувано25.11.03 17:51



Чудя се ... откъде ли се пръкват такива работи? Обикновено са свързани с разни лични неприятности - сигурно момчето си има неприятности в къщи, или шефа му се кара ... или приятелката му го е изоставила? И ето - почна да мрази всички, вече е готов да започне Кръстоносен Поход и да коли и беси наред.



Тема Re: арявартанови [re: woland]  
Авторaryavarta (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 18:09



мнеее мистър фройд
с тоя номер си можел да се фукаш пред мацките през 60-те години
тия "психологически" шаблони ги ползват хора с плитки знания в областта - може би точно като теб?



Тема До Александер [re: Alexander]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано25.11.03 19:44



Понеже се знеам отпреди, и понеже знам, че ти не възприемаш моите виждания, но въпреки това уважаваш правото на хората да изказват своята гледна точка, заради теб Александре ще спра да пиша в клуба за един месец.

Ще отговоря единствено , ако ISTORIK даде 5 постулата в българската история /виж темата "Нека са се преборим"/.


До скоро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.