Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:03 17.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Украйнанови [re: !Блyдницa]  
Автор Arient ()
Публикувано05.04.02 10:30



Ще ти отговоря в "мъжки" стил, който може би ще те подразни, като се има предвид досегашния тон на изказванията ти. Не това е целта ми, по този начин става по-кратко. Моето поколение не се занимаваше с рускини и украинки по морето. Те тогава (преди 25г, боже колко бързо си отива живота) бяха много "захлюпени" и много заоблени. Обикновено пристигаха на групи от еди кой си колхоз, а аз не съм тракторист. Така че единствената асоциация при "рускиня, украинка" е "Мы с групы не делимся". Що се отнася до "българка" - веднага ми идва наум за неувяхващата сексуалност на българката с годините и си спомням една строфа от една тъпа но популярна преди 15-тина години "народна" песен, предвестник на днешния фолк - Георги нещо там подсвирквал на Гергана покрай плетовете и ето какво станало: "не е излязла Гергана, а най е излязла майка и".
Според мен всички жени "арийски тип" са хубави (рускините са много свадливи), независимо от националността им, стига да не са "заоблени". За да не останеш с погрешни впечатления, аз съм умерен русофил, по-неумерен славянофил, горедолу толкова германофил и "постоянен мислител" на тема "Спасяването на бялата раса", защото според сегашната тенденция, тя е на път да изчезне.

You can take the horse to the river but You can't make him drink.


Тема Re: Украйнанови [re: Arient]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.04.02 11:04



Братчеде, отрязоха ме безкомпромисно. С лопатата. Веднъж да поканя жена на кино и глей кво стана...
Обръщам ориентацията. За разлика от украинките нашите жени могат да ни изпедерастят, не бутат никъв гювеч.
Какво ще правиш довечера?



Тема Re: Украйнанови [re: Mими и Лили]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 12:39



Е да каки, аз някога много време губих по чата...колко съм авторитетна е спорен въпрос



Тема Re: Украйнанови [re: Arient]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 12:53



Знаех си аз че при историците ще намеря сродни души...а защо да не ми хареса мнението ти..не мисля щото сега се е навъдило едно поколение "мъже " дето мислят че, само тези народи правят секс...а стига деа това е друга тема...че ще ме натирят от клуба ако а започна...а за мен те си остават колхознички с гащи с кръгли ластици...ами какво да правя не мога да я изтрия тази представа...а да и още нещо ама много рядко се къпят тез жени...все съм се чудела защо...това обаче сигурно има някакво историческо обяснение..или водката убива обонянието...хммммм...ама хубави сме си българките ей хубави и трудни....



Тема Re: Украйнанови [re: AK47M]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 13:05



а не стой си мъж ...аз тази тема я подхванах когато чух че 17 000 тъпи рускини са си довляклли задниците тук..и още безброй сигурно от другите им републики....та да ви предпазя от неразумни действия затова....на нази държава и трябва чиста нация..и българчета...много българчета....ама айде да не показвам и национализма си.....макал че имат нелоши идеи



Тема Re: Украйнанови [re: AK47M]  
Автор Arient ()
Публикувано05.04.02 13:39



Ами ще трябва да ходя на кино братчеде. Ама нищо, свиркай си. Друг път. Те нашите жени(българките), нали ги знаеш, са темпераментни - Не знаят какво искат, ама го искат веднага.

You can take the horse to the river but You can't make him drink.


Тема Re: Украйнанови [re: !Блyдницa]  
Автор Arient ()
Публикувано05.04.02 13:57



17000 рускини тука!!! ???? !!!!!. Това предизвиква връщане в паметта ми в дните на "развинтения социализъм". Лято, море, вълни, пясък и спасители игаят белот под чадърите на спасителните постове. Най-малкото спасителче се задава, тичайки от далечината. Преминавайки покрай всеки пост, то подвиква нещо и продължава. Съответният "спасителен" екип, става, пуска картите и бавно потегля в другата посока. Познайте какво казва спасителчето. Някой сигурно ще предположи: - "Дават заплати", ама не, спасителчето викаше - "На осми сектор - 20 шведки"

Подозирам, че от време на време ревнуваш цялата мъжка половина на българската нация, макар че няма да си го признаеш. Аз обаче мога да призная, че съм изпитвал подобни чувства по отношение на цялата женска половина, когато бях студент и разни негри и араби ми се мотаеха в краката.
You can take the horse to the river but You can't make him drink.

Редактирано от Arient на 05.04.02 14:08.



Тема Re: Украйнанови [re: !Блyдницa]  
Автор Arient ()
Публикувано05.04.02 14:23



Че защо ще те натирят? Всеки има право да пише за каквато си иска част от Историята (и в частност Българската). Дир.бг не иска да носи отговорност, значи няма проблеми.
А, и не подценямай братчеда (АК47М). Той си е мъжко момче и расов екземпляр с арийски произход, макар да се мъчи да се изкара монголоиден прабългарин. Но иначе е бърз и точен, и почти толкова сигурен (като АК47М, произведен в Казанлъшките самоварни заводи).

You can take the horse to the river but You can't make him drink.


Тема Re: Украйнанови [re: Arient]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано05.04.02 14:25



Българките може и да не знаят какво искат, но много добре знаят как да го постигнат. Глей Блудницата - не жена, а желязо.



Тема Re: Свирка!!!!!!!!!!нови [re: !Блyдницa]  
Автор MG42 (специалист)
Публикувано06.04.02 15:29



Абе може да се включими ние в написването на Историята.........

Сашко Горматкин




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.