Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 30.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Кой какво ще готви утре? Част IIIнови  
Автор martyrМодератор (m3lk0r)
Публикувано13.08.11 08:59



Старите теми са

и

Не, не ме интересува, че знаеш!

Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IIIнови [re: martyr]  
Автор Kиkc ()
Публикувано13.08.11 13:20



Понеже моите мъжове ще се приберат посред нощите имам време да се почудя какво да сготвя. Десерта ще е "черешовия" пай на Боби (издирих рецептата), само не съм решила с какъв плод да бъде. Мисля си за картофени палачинки с месно- зеленчукова плънка и сос от сирена.



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IIIнови [re: martyr]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано13.08.11 17:32



Днес пиле фрикасе. От години не бях го готвила.



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IIIнови [re: martyr]  
Автор martyrМодератор (m3lk0r)
Публикувано13.08.11 19:09



Кана студено шардоне.

Тривиални домати със сирене, малко чесън и босилек. Най-сетне намерих от една приятелка в с. Доброславци и си изкорених. Дано да се захване. Ако не, ще чакам семенцата да поникнат.

За засищане - смлях с машинката парче свински бут и в момента цвърти в йенското стъкло направен на голямо кюфте с лук, маслини, наситнено яйце, гъби и подправки *(вълчо кюфте или мозайка - не съм сигурен за името). После режа кюфтето на филийки и заливам с малко от соса от печенето.

Не, не ме интересува, че знаеш!


Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IIIнови [re: martyr]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано13.08.11 19:43



Хе! Добра идея за вълчето кюфте. Отдавна не съм го правила. Правя го в продълговата йенска тавичка за кекс. Лесно се реже на филийки.





Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IIIнови [re: martyr]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано13.08.11 22:28



Бяло пилешко със сметана и 3 вида сирена. Макаронена салата с дребно нарязани кисели краставички, яйце, маслини, копър, чесън, кашкавал, майонеза, горчица, лимон...

Още един ден и .. цяла седмица няма да готвя, да сервирам, отсервирам, мия, мисля





Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IIIнови [re: martyr]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано13.08.11 22:32



Мусака. Отдавна не бях я готвила.



Тема Картофи, сос и още нещонови [re: martyr]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано13.08.11 22:46



Днес цял ден бях навън, а сестра ми каза че ще бъде наблизо до моя дом и ще намине. Казах й да вземе резервния ми ключ, защото няма да съм вкъщи и да вземе нещата, който искаше да й дам.

Като свърших с плуването, минахме през азиатския ресторант и после се прибрахме. Отворих хладилника за да си извадя нещо за пиене и виждам една пластмасова кутия с манджа с картофи, сос и мисля че някакво месо, но още не знам дали е пилешко или телешко

Утре ще го стопля и ще разгледам какво още има вътре

п.п. Когато човек готви за момента, без да претопля храна, останалите виждат само едно - в хладилника няма нищо за обяд или вечеря и решават да ме осиновяват А истината е че мразя да претоплям храна. Добре че нямам толкова често тайни гости, за да ми омръзне



Тема Re: Картофи, сос и още нещонови [re: Deern]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано14.08.11 18:49



Добрата фея ти е сготвила.





Тема Re: Боб "Гигант" на фурнанови [re: martyr]  
Автор xamos ()
Публикувано14.08.11 21:12



Боб "Гигант" на фурна




Редактирано от xamos на 14.08.11 21:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.