Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 08.05.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Домати.. краставици..нови  
Автор ShokoLada (минаващ)
Публикувано12.01.23 17:01



и всякакви такива.. цветни градини също..









Новак, я!..

Тема Re: Домати.. краставици..нови [re: ShokoLada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.01.23 22:16



Много са хубави!



Тема Re: Домати.. краставици..нови [re: ShokoLada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.01.23 19:49



Темата ти е баш за мен, но толкова много ми се пише по нея, че не знам откъде да започна. Затова и мълча. Къде отглеждаш тези домати?
Моят първенец : няма торове, няма нищо друго освен любов и вода


Старо семе от Сандански



Тема Лелчетанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано14.01.23 23:02



януари е - да ви припомня :)



Тема Re: Лелчетанови [re: Buduhcko npace]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано14.01.23 23:37



Га се садят доматите лелиното?



––––––––––––––––––––––
Пуснах си соф имота под наем с изрично послание "Само за частни лица! Моля агенции да не ми се обаждат!"
Сети се дали се съобразяват.



Тема Re: Домати.. краставици..нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ShokoLada (минаващ)
Публикувано15.01.23 10:55



При мен също нямаше торове, нито съм ги пръскала, само ги поливах и им се радвах.. Някаква импровизация беше.. против всякакви градинарски правила.

Тази година ще е по-структурирано. Мисля да взема семе от купешки домати.. ще ми е интересно какво ядем от магазина.. и дали въобще ще стане нещо..

Новак, я!..

Тема Re: Лелчетанови [re: pishmangreek]  
Автор ShokoLada (минаващ)
Публикувано15.01.23 11:04



Частно лице, ще ти наеме апартамента, не агенция. Просто пишеш, без комисионна от собственика. Много малко хора имат време да ровят в купища оферти и специално при наемите се обръщат към агенции, особено платежоспособните. Вмъкни в договора клауза, че при не плащане на сметки и консумативи ти си връщаш владението на имота след еди какъв си срок.

Новак, я!..



Тема Re: Лелчетанови [re: ShokoLada]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.01.23 12:11



Каквото и да напише, обречена е години (!) наред да й звънят, личен опит. Аз запомням телефоните с думичката "Ne", имам над 20 такива "контакта"



Всъщност истината е това, което казваш - без агенция е или бавно, или въобще невъзможно; но аз си имам брокер от 20-ина години и просто не ползвам друг. Средното време за намиране на наемател при мен с него е около два часа след обаждането ми. Абсолютно е фантастичен, впрочем с награди от техните среди.

Редактирано от Crrafterr на 15.01.23 12:12.



Тема Re: Лелчетанови [re: Crrafterr]  
Автор ShokoLada (минаващ)
Публикувано15.01.23 15:44



Да. Твоят начин е най-правилен, избираш си човек, с когото да работиш и нещата се получават. Докато няма закон в сферата на недвижимите имоти, който ясно да регламентира и структурира работата на агенциите, ще е батак. Наистина платежоспособните наематели и купувачи работят с агенции, плащат, но си и получават качество - анализ на пазара, събиране и предлагане на оферти, които преди това наистина са видени. Работата в агенция, но сериозната работа си изисква доста труд и усилие, а не само както го мислят - ходене по огледи. Твоят брокер познава имота, знае предимствата му и е лесно да го предложи.
Например казус Гърки.. тя затваря шанса на наематели, които са се обърнали към агенция. Разговаряла съм с такива собственици, въпреки, че пише за частни лица. Аз не работя за нея, съответно не искам и да ми плаща, но така представена офертата ме ограничава да намеря това, което търсят моите клиенти. Те няма да и звъннат, разчитат на мен.
Много са нещата в недвижимите имоти, които са взаимно свързани и не всичко е комисионни и пари.

Новак, я!..



Тема Re: Домати.. краставици..нови [re: ShokoLada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.01.23 17:28



Ще стане и купешко семе, но ако искаш стари семена, мога да ти изпратя. Не ми е проблем. Всичко е надписано, сортирано, в края месеца започвам да засявам. Ранни сортове, дадени ми от Киро админО, вече засях.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.