Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 19.05.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Ти беганови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.01.23 17:53



И аз не знам, имаше там некви пернишки трагедии и мама-беглец навръх Нова година.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Тема Re: Ти беганови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.01.23 17:54



Еее, ето, моят е 120 квадрата, млада съм, слаба съм, нямам деца при мене, кво толкова





Тема Re: Ти беганови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.01.23 17:56



Да бе, ще я погна, всеки си решава сам. Тя пак нищо прави през деня. Ами на теб как ти минава деня, какво правиш от като станеш, докато легнеш? Освен, че сготвиш една пилешка супа за два дни?



Тема Re: Ти беганови [re: alisalisa]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано26.01.23 18:16



Разглезих ги бе! Моя грешка! Само голямата я научих на труд.
Малките ги уча по трудния начин, чрез наказания и лишения.

Среден се понаучи като отиде първо в казармата дето не издържа и 40 дена и после като отиде на работа в Германия и живя в една къща с 20 пръча гастарбайтери и после в някакъв мизерен мръсен апартамент с още 4 пръча дето никой не чистел и не прибирал след себе си. Моя понеже не свикнал на мръсотия се хванал и изчистил целия апартамент и ония се шашнали! Като се прибра обратно да го видиш какъв чистник е! Готви си, мие си, подрежда си стаята, веднага си намери работа! Влезе в правия път!

Малката работи лятото на морето и после реши да си "почива" от многото учене и многото работа. Беше изкарала едни 3000 лева и не се записа да учи, нито се хвана на работа докато не и взех колата дето й подарих за абитуриентската.
Като остана без пари и с градски/селски транспорт да видиш как бързо се стегна и си намери работа и си поддържа стаята. Още не помага в домакинството, но и това ще стане. Лека полека!



Тема Re: Ти беганови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано26.01.23 18:21



Ми браво! Мога само да ти се радвам!
Че и внуци имаш да си играеш!
Благородно завиждам и всичко написано от теб ме кара да се усмихвам и да мечтая!



Тема Re: Ти беганови [re: pishmangreek]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.01.23 18:24



Освободи чистачката и градинаря и шса научат.
Може и по-лошо - накарай ги те да им плащат или къш от къщи.
И да дават дежурства по кухня през ден.
То, и баба знае да си опрахосмукачи една стая.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Ти беганови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.01.23 18:42



Аз не мога да разбера как децата не си чистят сами стаите, ами помощничка. Моите са самостоятелни чистачи от знам ли, 8-10 годишни. И като си чистят сами, пазят и си подреждат, щото нямо кой да им върви по гъжа.

То пък и един чаршаф да сменят. Гладенето.това да не е риза или панталон с ръб. Най лесното нещо е чаршаф да изгладиш.
Кат се закифлеете...



Внуците са радостта, щастието. Ще видиш, ще дойдат и при теб.
Внукът вече е трениран-след всяка игра си събира играчките, реди си по рафтовете, шкафовете. Днес даже "пусна" прахосмукачка и обърса паркета



Тема Re: Ти беганови [re: alisalisa]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано26.01.23 19:54



Лека полека.

Ако си купя онази къща в Гърция дето съм си харесала и ги зарежа и не плащам за нищо набързо ще се научат ако искат да живеят в тази къща.
Иначе продавам, купувам им по един апартамент и да се оправят.

Пък и идеята за Италия не е хич лоша. Хем да сменя обстановката, хем да науча още един език. Пък и италианците се славят като добри любовници.





Тема Re: Ти беганови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано26.01.23 19:55



Да ми дойдеш на гости белким ги превъзпиташ моите?





Тема Самонови [re: pishmangreek]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано26.01.23 21:14



си ценя времето - и гледам да не си насилвам късметя :)
Италия става, първи дом - няма данък.
Но ще свикваш с циганийка малко ако е в кулинарния Рай на Юг, другия вариант е в шибанията около Милано - тогава пък няма да усетиш Италия много много. По средата между Рим и Парма май най-добре.

ПП: туй за любовниците е пълен смях там, освен едните наизустени комплименти друго няма. Доста мамини дечица до 40+ ... с крехка психика изнежени мъжленца.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.