Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 02.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Ти беганови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано27.01.23 08:43



Тепърва няма за кога. Виж внуците-може)))





Тема Re: Селонови [re: pishmangreek]  
Автор ShokoLada (член)
Публикувано27.01.23 10:34



Не е въпрос до хвалбите и фукането, въпроса е в сравнението и меренето на пи.ки. Аз нямам и моята винаги ще е по-голяма, когато мъж я мери, просто този начин на поведение ми е неприемлив за общуване.
Удовлетворения от себе си човек си личи, той няма нужда да бие барабана, еле пък да се сравнява, може само да се усмихва и шегува тук.. в реалния живот са постиженията и "битките"..
С Джейми нормален диалог не може да стане.. грандоманското му АЗ, върви на 100м от него.. и когато ми е кеф пусна и моето его..и стане мелето.. : )))) Той какъв е.. ама хич не знам.. а и не ме интересува какво има, негово си е със здраве да си го ползва..
Четох за апартамента.. супер!



Новак, я!..

Тема Re: Ти беганови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ShokoLada (член)
Публикувано27.01.23 10:45



Аааа има и друг вариант. В къщи правех всичко само аз.. и не ми тежеше, беше ми гот и сега енергията ми е в излишък.. Хлапенце се научи на много неща, като си намери приятел и заживяха заедно.. Така че той живота учи.. С огромно нетърпение чакам внуче.. тази година завършва двете магистратури по медицинска физика и педагогика и каза, че ще се замислят за дете..

Новак, я!..



Тема Re: Ти беганови [re: ShokoLada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано27.01.23 11:34



Моите са като войници, но животът така ги научи. Мама като пътуваше, няма кой да дава в устичката. Научиха се да си разпределят задълженията, големият да се грижи за малката и така задружни са до сега. Само дето синчето казва, че сестра му говори повече от майка му и понякога оставя телефонът настрана

Но тъй като живеят на 10 минути пеша, тя вдига децата и айде при баткоо и вуйчо

Младите имат приоритети, но и мислят все пак за деца. Щерката учи, учи..., роди първото. Малко й беше ученето, в момента майчинство, но и пише докторат. Така си нареди нещата, че хем у дома да си пише, хем бебока гледа, хем баткото расте у дома. Второто го роди на 33.

Та и твоите, ще дондуркат бебе скоро. Звездите ми го говорят



Тема Пишканови [re: ShokoLada]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано27.01.23 21:07



при такава кат теб се мери фостата


Утайка долнопробна.



Тема Re: Пишканови [re: Buduhcko npace]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.01.23 22:00



Кво ве, да не ти е отказала





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Пишканови [re: tartarianeyes]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано27.01.23 22:09



Всички са му отказали. Не го познаваме от вчера





Тема Re: Пишканови [re: Albena l]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.01.23 22:11







върнете ни архивите, идиоти

Тема Ненови [re: tartarianeyes]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано28.01.23 00:39



ми е хрумвало баш от кафявата да си искам, че да знам





Тема И полвинатанови [re: Albena l]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано28.01.23 00:40



дето съм ви поебал - пак така разправяте



Теб те помня с Аморе туй, Аморе онуй - оная с бедния речник и русата тимберица.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.