Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 01.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Кога Българските ЛГБТ-организации ще...нови [re: jaytee]  
Автор mauer (напредва)
Публикувано20.01.05 19:59



постави се на мястото на един подрастващ, чийто родители са двама мъже, само си представи, как би се чувставал, не ми отговаряй, помисли за себе си...разбирам, че ти искаш да имаш деца, обясни ми как точно ги виждаш нещата, явно имаш изградена концепция, ще ми е интересно?

"Някои неща са толкова сериозни, че можеш само да се шегуваш с тях"


Тема Re: Кога Българските ЛГБТ-организации ще...нови [re: boian]  
Автор mauer (напредва)
Публикувано20.01.05 20:06



Ако това ще те успокои аз моя нито веднъж, но ние сме съвсем друг случай, нима в хомосемействата цари божествено разбирателство, разбира се че не, но това са изключенията, не се хващай за тях, това се превръща в безмисления спор за цигарите, пушачи и непушачи.....тъпо. Нека всеки си даде ясна сметка за постъпките си, защото един ден както казах и преди ще е твърде късно.

"Някои неща са толкова сериозни, че можеш само да се шегуваш с тях"


Тема Re: Кога Българските ЛГБТ-организации ще...нови [re: mauer]  
Автор boian (минаващ)
Публикувано20.01.05 20:26



Квото иска да стане с това дете в хетеросемйството, ако иска и най-големия изрод и изнасилвач да се окаже (в случая семейството, било то хомо или хетеро няма да има водеща роля, а ще е въпрос на личностни диспозиции и т.н), важното е да получи (разбирай, да се роди в хетеросемейство или да бъде осиновено от хетеро) равния шанс с всички останали негови връстници...

Obqsni mi, molya te, gornoto izrechenie. Zashtoto za men napisanoto kazva, che semejstvoto na heteroseksualni izrodi bi moglo dava po-dobyr shans ot semejstvo na dobri homoseksualni roditeli.

Sled kato obyasnish tova, molya te definiraj kakvo tochno razbirash pod "raven shans", che i kak go merish tozi shans, che da stane raven. Az govorya za "idealni roditeli", ti za raven shans. I dvete sa nepostizhimi ponqtia, zashtoto nikoi dve deca nyamat absolyutno raven shans.

Kogato heteroseksualnite dvoiki ili edinici reshat da osinovyat dete, se pita dali biha bili dobri roditeli, a ne dali tyahnoto dete bi imalo neshto kato raven shans.



Тема Re: Кога Българските ЛГБТ-организации ще...нови [re: mauer]  
Автор boian (минаващ)
Публикувано20.01.05 20:48



znachi v homosemejstvata nyama razbiratelstvo, a v heterosemejstvata ima. Ne mislish li, che tova e stranno tvyrdenie?



Тема Re: Кога Българските ЛГБТ-организации ще...нови [re: Nikam]  
Автор mauer (напредва)
Публикувано20.01.05 21:59



Надявам се ,че казваш всичко това с необходимата доза хумор:) хомосексуален съм твърдо:) и то откакто се помня:)

"Някои неща са толкова сериозни, че можеш само да се шегуваш с тях"


Тема Re: Кога Българските ЛГБТ-организации ще...нови [re: boian]  
Автор mauer (напредва)
Публикувано20.01.05 22:01



Нарочно ли го правиш?!

"Някои неща са толкова сериозни, че можеш само да се шегуваш с тях"


Тема Re: Кога Българските ЛГБТ-организации ще...нови [re: mauer]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано21.01.05 02:13



Ти объркваш нещата и оттам идват проблемите. За осиновяване можем да говорим, едва когато обществото приеме, че е нормално двама човека да сключат брак независимо от техния пол. Ако това се получи първо, тогава на децата, осиновени от гей семейства няма да им е трудно да общуват с деца на хетеро семейства.

По-горе си писал, че дете в хомо семейство ще бъде изложено на педалски скандали... Това е много хомофобско изказване. Скандалите в едно хомо семейство не са по-големи, отколкото в едно хетеро семейство. Вярвай ми! Свидетел съм на невероятни скандали и побои в хетеро семейства.

И в голямата си част напрежението в едно гей семейство идва от факта, че то не е прието за нормално в обществото.

Противоречиво е да се бориш против узаконяването на гей семействата и създаването на нормално отношение към тях, защото виждаш някакви минуси в неузаконения им вариант. Не мога сам да се приема за социално нефункциониращ и да съм благодарен на хомофобското общество затова, че ме сложило на мястото ми. Не мога и няма да го направя.



Тема Re: Кога Българските ЛГБТ-организации ще...нови [re: mauer]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано21.01.05 03:03



Аз съм напълно убеден, че едно дете в гей семейство би имало много по-добър шанс в живота, отколкото дете, израснало в детски дом.

Какъв би бил проблемът, ако обществото започне да приема за нормално, това, че двама мъже или две жени могат да създадът семейство? Защо децата ще се подиграват едно на друго заради пола на родителите си? Децата копират поведението на възрастните. Ако възрастните се подиграват на едполовите семейства, тогава и децата ще се подиграват. Ако възрастните приемат за нормални еднополовите семейства, тогава и децата ще ги приемат за нормални.



Тема Re: Кога Българските ЛГБТ-организации ще...нови [re: mauer]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано21.01.05 03:07



Успех в алтруизма!



Тема Re: Кога Българските ЛГБТ-организации ще...нови [re: mauer]  
Автор boian (член)
Публикувано21.01.05 03:57



А ти?
Правя какво нарочно? Да пиша във форума. Ами да. Не го правя просто по случайност. А и обикновено обмислям нещата, когато пиша.

А ти нарочно ли го правиш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.