Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 03.06.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Габрово - все по-гнуснонови [re: nikimajkaria]  
Автор sci (ученик)
Публикувано01.09.08 09:58



То заради такива като теб човек трябва да диша с противогаз в планинския ни град, да спи с тапи на ушите и да вземе диплома за акробат ако мисли да излиза пеша навън.

Вече няма и 1 квадратен метър от сивия ни град, който да не е блокиран от някое шумно и вонящо возило, скоро ще ви питам накъде...

P.S. А да ти кажа, градският транспорт си е претъпкан, каквото и да говорят. Така, че ако имаше връзки с някой от Вторични суровини и ти да си вземеш едно автобусче, можеше да си осигуриш отлична заплата и да не работиш до края на дните си.

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Редактирано от sci на 01.09.08 10:00.



Тема Re: Габрово - все по-гнуснонови [re: sci]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано01.09.08 20:24



Градският транспорт не ти харесва, возилата на хората не ти харесват.

Защо не си купиш една къщичка в някое планинско селце, напр. в Родопите, където няма ток и вода. Може пък там да си щастлив.



Тема Re: Габрово - все по-гнуснонови [re: Jennifer:)]  
Автор sci (ученик)
Публикувано01.09.08 20:34



Четеш ми мислите!

Това ми е мечтата!!!

НО


- страх ме е от циганските набези (особено във възхитителните Родопи)
- от къде да платя на държавата измислените й данъци всяка година за тая къщичка
- еее вода все пак ми трябва, луд съм на тема хигиена

P.S. Жените първи ще разберът, че златото, колите, къщите и диамантите не могат да Спасят Децата им (Впрочем, кой знае... Колко жени разбират, че щастието не е мъжът - пиянде, развратник, спортист, бияч, измамник, наркопласьор, който ги бие като животни докато ги е..е, НО пак се връщат при Него и пак и пак... Жени как да ги проумееш).
После мъжете ще разберът, че Парите не стават за Ядене.

На Земята малко й остана...

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Тема Re: Габрово - все по-гнуснонови [re: sci]  
Автор Annihilate The Sparrow ()
Публикувано02.09.08 11:26



В отговор на:

На Земята малко й остана...



Ако изберат Маккейн - няма да изкара и до 2020

Jennifer:) хубаво предлага къщички, и аз отдавна съм запланувал нещо подобно. Циганите нямат досег до изолираните обезлюдени места (колко много високопланински села с популация=0 има наоколо), които не стават за паша или отглеждане на някакъв добитък. Проблемът с течащата вода може да бъде елиминиран с наличие на близък водоизточник.

И все пак, хубав е нашият град ! Птичките не пеят през нощта, което е показателно, че все още е сравнително тихо и спокойно



Тема Криванови [re: sci]  
Автор local6 (непознат )
Публикувано02.09.08 15:26



ракето, дето Космосът ти пречи, как можа да го кажеш това отново ни изненада с тъпа оглушителна музика, тероризираща целия център

Явно има много като теб, щом публиката беше толкова малко. Чалгица ако беше, щяха да се избият.



Тема Re: Криванови [re: local6]  
Автор sci (ученик)
Публикувано02.09.08 16:38



Аз чалга НЕ слушам. Уникален случай съм (особено за БГ и Габрово) - слушам Класичаска музика, особено когато е новаторски изпълнена - Ванеса Мей, Найджел Кенеди, Клайдерман, симфоничен метъл и т.н.

Не ме вълнува кой с какво се забавлява, държа само на принципа да не ми налагат "забавленията" си. Поне можеше да не свирят чак до среднощ!

Но... в края на краищата няма значение. Без друго съседа няма да спре да тресе панелката нито пък строителите пред нас ще оставят за момент ъглошлайфа



Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Тема Re: Криванови [re: sci]  
Автор luter (непознат)
Публикувано02.09.08 18:00



Мдааа.Класическа музика викаш слушаш.Знаеш ли колко ме ебе кво слушаш а?



Тема Re: Криванови [re: sci]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано03.09.08 19:42



Ванеса Мей, Найджел Кенеди, Клайдерман

Скучно и банално. Виж нещо по-съвременно.



Тема Re: Криванови [re: Гинec]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано03.09.08 21:46



В отговор на:

Ванеса Мей, Найджел Кенеди, Клайдерман

Скучно и банално. Виж нещо по-съвременно.




Като например?

---
Аз не знам дали някога ще се отучим да коментираме вкуса на хората.
Стилове и изпълнители - колкото щеш. За всекиго има по нещо.

Гинес, тези изпълнители са скучни и банални за тебе, следователно е редно да кажеш "Ванеса Мей, Найджел Кенеди, Клайдерман са МИ скучни и банални", това в случай че някой те е питал, разбира се. Иначе подобни коментари ми се струват твърде ненамясто.



Тема Re: Габрово - все по-гнуснонови [re: sci]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано03.09.08 21:48



Споко, в Родопите няма цигани.

Държавата няма и да те разбере, че имаш къщичка там.
Съседи ще ти бъдат Баба Меца, дивите прасета и през лятото овчарите.

Жените си знаят доста неща, не ги мисли!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.