Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 22.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Габрово - все по-гнуснонови [re: sci]  
Автор Andy.Модератор (Ронин)
Публикувано03.09.08 22:17



Направо не знам каакво да мисляя за това изказване????

- данъците за еднаа къщичка е не повече от 70-80 лева на година.Ако и това неможеш да плаащаш то идва въпросът : каакво изобщо можеш да платиш?

-златото,колите,къщите и диамантите МОГАТ да спасят децата им!
Златото и диамаантите......ако ги имаш би могъл да заплатиш ,не дай Боже, някоя операция на детето си.Можеш да платиш образованието им.Можеш да ги облечеш добре,да ги нахраниш с добра хранаа,да ги заведеш на мооре,да им излекуваш зъбите.
Ако ги нямаш: детето,не дай Боже умира щото неможеш да платиш операцията.Остава без образование и не му се дава шанс да се интегрира в обществото,което го води до мизерен живот,става пиянде и си бие жената.И всички остаанали неща от което ще го лишиш ще го озлоби към хората ,които ги имат,сътптветно ще се превърне в едно злобно същество.

-какво против имаш срещу спортистите,биячите,измамниците, които не си бият жените докато ги е..т, но пък имат пари зараади което ти ги мразиш.

-"Парите не стават за ядене"-казваш ти?????? Яденето се купува с пари бре!!!!!Не живеем в 18 век където всеки яде това което е посял.


Странно изказване.От него разбрах само че мразиш хората дето имат пари.Какво ти става бе човек???



Тема make your own kind of musicнови [re: Jennifer:)]  
Автор aryavarta (awaken)
Публикувано04.09.08 01:58



"make your own kind of music
sing your own special song
make your own kind of music
even if nobody else sings along"

the mamas & the papas

somewhere in the 60's



Тема Re: Габрово - все по-гнуснонови [re: Andy.]  
Автор sci (ученик)
Публикувано04.09.08 08:38



Ще се опитам да обясня:

- сега имам 70-80 лева, ако ида в далечно селце, далеч от цивилизацията няма как да имам пукната пара.
Помисли колко работодатели в БГ са съгласни да дават заплати за свършена работа. Обикновено плащат на престой - работно време (остатък от социализма, който едва ли ще се преодолее някога).
Няма как да започна свой "бизнес" понеже нали точно от тая думичка ще съм избягал от т.нар. "Цивилизация". Даже ток няма как да имаш на такова място.

Мотивите ми за подобна изолация са за да се отдам на Науката и на Бог.
Но и манастирите не са решение, понеже, както виждаме по новините всеки ден - манастирите са разбойнически вертепи

.

- В Родопите намало цигани? Че нали населението им е само от турци вече. Цигани, турци - каква е разликата???!

- Парите НЕ могат нищо да спасят.
Знаеш ли какви хора излизат от университетите??? Днес не умират ли повече хора поради 'лекарска грешка', отколкото биват спасени от лекари???
Знам, понеже съм преподавал няколко години на студенти.
Така че, докато Образоваието е по "методът Слави" (и неговото шоу), докато всеки се стреми да върти търговия или банково дело, няма да остане 1 умен човек да върши работа. И това го виждаме днес.
Можеш ли днес с всички пари на света да си купиш свястна храна???!
Да, детето ти няма да умре, но ще деградира бързо. И това става пред очите на Хората. Но всички са слепи.
Кога купи нещо вкусно и полезно от Била?! Плесента по плодовете в CBA, здравословна ли е?! И т.н., и т.н....
Генно модифицираните храни защитават интересите на търговците, в ущърб на Хората! А за целта "търговците", трябва да са безумни, понеже в името на хартиики-"пари", необратимо отнемат бъдещето дори на СОБСТВЕНИТЕ СИ ДЕЦА.
Ако не вярваш, ето ти един прост битов пример - иди на пазара, потърси зелка. Ще се увериш в наличието на зеле с твърди листа, вярно устойчиво дори на ядрен взрив, но неядливо. Но хората го ядат, какво става с тялото и в последствие... сега никой не се замисля.

- не съм против парите на... Парите не ме интересуват! Против съм, че Обществото унищожи Учените, Поетите, Писателите, Художниците, Музикантите, Свещениците си, а издигна в култ маймуни и отрепки.
Вярно, за една полицейска държава мутрите, гангстерите, биячите са от първостепенна важност, НО такава държава НЯМА бъдеще. И това го усещаме всеки ден. Но пак тихо мрънкаме и агресивно се придържаме към онова, с което ни промиват ума от телевизията всеки ден (аз не гледам телевизия).
Кажи ми? Вече втора седмица най-голямата новина в Б-я е "трансфера на Берба" - значи за един ритни-топко, неспособен да произнесе името си, камо ли да го напише, могат да се леят реки от пари, а за образованието на талантливи деца... И хайде жените ги разбирам, коя днес не си пада по миризливо-животинското. Но мъжете - нима вашият бог вечно ще е бирата и салатата???!

Да, ще разбере целият Свят, че Парите са само грях и нищо повече!

Ние сме богове.
Присъедини се към нас!

Редактирано от sci на 04.09.08 09:19.



Тема Казвашнови [re: sci]  
Автор local6 (непознат )
Публикувано04.09.08 09:39



и верни неща, но нещо много злоба си набрал, а и доста на сериозно се вземаш - все неща, които не се връзват с огромните ти претенции за духовност. Ако ми позволиш забележката, която е напълно добронамерена.





Тема Re: Габрово - все по-гнуснонови [re: sci]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано04.09.08 15:03



В Родопите намало цигани? Че нали населението им е само от турци вече. Цигани, турци - каква е разликата???!

Тук изби рибата!
Разликата е ОГРОМНА!
Плюс това не са цигани и турци, а помаци и турци.

Друг вариант е да отидеш отшелник в Индия, в някоя пещера.
Там няма да те закачат за нищо.
Само ще си медитираш, дори може да се научиш да не се храниш, а да се зареждаш от слънцето (има такива йоги). Следователно няма да ти трябват и пари за храна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.