Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 26.04.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: BOGAT-BEDEN]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 21:20



oti nie mutantite ovFcho ne konsumirame :P
ama inak losho nema, shto tre da sym egoiZt





Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: Xpиcт67]  
Авторsuper (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 08:47



Днес по новините казаха за 3 годишно дете ухапано от куче. Сега семейството ще съди общината за немърливост.



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: super]  
АвторЦCKA (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 14:27



Дончев четеш ли? Да знаете че мен човешкия живот ми е по ценен от този на кучетата. А едно тригодишно дете е беззащитно пред едно куче.



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: ЦCKA]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 18:40



Chete toi, chete, ama koga mu iZnasia.



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: mutant]  
Автор tomislavdonchev (непознат )
Публикувано18.03.08 22:54



Чета винаги, когато имам време, не когато ми е удобно.
Не мога да предпочета кучето, дори пред СТРАХА у дете.
Моля се на Господ, такова нещо да не се случва и в Габрово, било от безстопанствено или от домашно куче.

Само за информация, в момента по улиците на града има над 1000 безстопанствени кучета и макар и да намаляват все още са повече от 400.

Всички, които имат конкретни оферти, как да се изхарчат тези почти 60 000 лева за овладяваме на популацията, нека ми ги представят. Как и къде да ме намерите- знаете.



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: tomislavdonchev]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 23:36



Oferta:

Da predpolojim beZdomnite kucheta sa 1000.
Kolko tre da stanat primerno do kraia na godinata?
Tova tre da e iasno.
Znachi aZ si poluchavam parite, na kraia na godinata chetete kolko kucheta imame nalichni. Ako ne vi se broi aZ shte vi predostavia nedvusmisleni dokaZatelstva Za redukciata. Ne me byrkat prirodoZashtitnicite, ni daje GreenPeace, aZ ne sym politik i ne mi puka she me iZberat li utre ili ne. Ako ne uspeia vi vryshtam 70 000 lv.
Kak shte go postigna si e moi problem, narechete go profesionalna taina.



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: mutant]  
АвторKлЮkApKa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 00:24



За кучетата разбрахме! А с кучките как се оправяш!?





Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: KлЮkApKa]  
АвторЧoвek oт нapoдa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 15:54



ГОСПОДИН КМЕТЕ!!! Как така ще давате 60 000 лева за бездомните кучета!!! Та това са 5-6 ГОДИШНИ ЗАПЛАТИ на един средно статистически българин! Ако обявите, че давате по 6 (шест) лева за всяко заловено бездомно куче и ако наистина в Габрово кучетата са 1000, то ви гарантирам, че в града и околностите за ЕДИН МЕСЕЦ няма да остане нито едно куче! И това на общината няма да струва повече от 6 000 лв!!! Иначе тези 60 000 ще се откраднат и пак ще е бъкано с кучета в града ви.
А що се отнася до писанията за разни агънца и прасенца дето ние от село да ги докараме в града и да ги пуснем, няма да стане. Няма да стане защото няма да има кой да заколи хайванчетата и да ги разфасова. Вие гражданите с едни помияри не можете да се оправите а какво остава за такива възпитани домашни животни.
За Великден и Гергьовден се гласете да се бръкнете за прясно агнешко на цени от 4 до 5 лева живо тегло според пазарлъка. Навалицата на клиенти от града вече започна. Чакаме ви!



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: KлЮkApKa]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 18:39



E tam veche ne Znam. Pravil sym opiti, no s dosta promenliv uspeh, Zatova ne se naemam. Obache poZnavam edin deto moje da vi svyrshi rabota. Toi se e spravil s mestnite kuchki i daje naposledak gi opravia i po drugi gradove. Choveka si ima iavno nacionalna programa. Samo che 60 000lv. shte tre seki mesec da mu gi chete kmeta





Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: Чoвek oт нapoдa]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 18:43



Abe ti pusni dobitaka, pyk nedei ni bra grijata she se spravim li ili ne.
Ti Za Sandokan s dvata noja chuval li si?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.