Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 25.04.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: merry_chat llli si]  
АвторЧoвek oт нapoдa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 11:33



Бездомните кучета в града никой кмет не смее да ги пипне! Ха някой да посегне да им спре популацията и ще го обвинят, че е изверг, че мрази животните, а щом мрази животните значи мрази и хората и т. н. и т. н. Появяват се разни измислени природозащитници от рода на тази откачалка Цачева и започват да обвиняват политическата сила от която е кмета дръзнал да изтребе глутниците от кучета. Затова бездомните кучета са на почит и неофициална политическа сила на всички избори - справка София!
А пък ние на село, появят ли се бездомни кучета, събираме ловната дружинка и за няма и час си решаваме проблема. Затова и няма случай от ухапан човек в БГ от селско куче!



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: Чoвek oт нapoдa]  
Авторmerry_chat llli si (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 01:40



Ми добре че ме подсети да си купя пищов

против кучета де



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: ALiTo]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано14.03.08 13:40



А не може ли задачата да се възложи на природозащитниците?

Да им се даде срок и да очистят те града от кучетата. Те да решат как и да го изпълнят.



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: Jennifer:)]  
Авторmerry_chat llli si (Нерегистриран)
Публикувано15.03.08 01:14



Оооооооооо природозащитниците ... и срокове

....... и ще очистят улиците



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: Jennifer:)]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано15.03.08 09:21



Chudesna idea Jen!
Ako proraboti moje da i prilojim i v sferata na narkobusinessa.
Narcoplasiorite da se spraviat s problema.
Spored men tam daje ima po-goliam shans da se poluchi.
Te i v momenta se trepiat edin drug konkurentite, rejat si ushi.
BTW navremeto Za chift kucheshki ushi davaha kinti... just a hint.

Inache kak si?



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: mutant]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано15.03.08 09:56



Защо пък на природозащитниците да не се възложи тази задача?
Като пречат на акциите, нека те да предложат и изпълнят нещо по-нестандартно.
Да си ги вземат тези кучета на техни разноски или не знам какво точно, те да го измислят, нали мислят в тази посока.

Защо не си съберат пари помежду си и да си направят SOS кучешки (и котешки) дорф?
Така или иначе все хранят животни по улиците, просто да бъде в оградено пространство и да си се грижат за тях специални котешки или кучешки майки, но самите животни да са в огранични пространства.
Така и никой няма да стреля по тях, да ги гази, да ги псува и т.н.
Това не е ли напълно в тон с природозащитата?

...

За наркобизнеса - там не знам.
...

Добре съм, благодаря ти! Надявам се и с теб да е така.





Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: Jennifer:)]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано15.03.08 10:51



Da be nali i az tova kaZvam, koito mu e Zor da se opravia.
A tova dorf kvo e? Ot nemski li idva? Edin vid selishte li?
Ili e nekaf slang na dwarf?

aZ ne sym dobre, iadosvam se s edna mislia na Heroesa. Ne stiga che mi beshe tolkova Zor da prevZema edin Zamyk i sega kogato nai-setne se spravih, tochno kogato utrepah i poslednata vrajeska edinica onia summona edna kamara gadini i mi go turi. Pochvam da se otchaivam. Mislia da Zaeba za dnes. Minalata sedmica kato raZcykvah s koleloto iZ pokraininite na grada vidiah dosta pseta, umishleno nema da kaZvam kade. Kak mislish Jennifer, dali shte e neZakonno ako ida s vyZdushnata pushka da pochesha malko. To se raZbra che sa osrah s Heroesa, mi da vidim kvo shte napravim s bai kuchaster.

Ako perna neshto shte go posvetia na teb - iskash li kojata, da si ia prostnesh pred kaminata?



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: mutant]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано15.03.08 11:38



Dorf e "село" на немски, да!
Направих асоциация с SOS Kinderdorf - детските селища, в които професионални майки се грижат за деца без родители. Дано да не звучи грубо.


Heroes РС game ли е? Ако да, не си падам и няма как да ти помогна, но знам че има разни кодове. Преди Х години ми бяха попадали за някаква модерна за времето си игра. С тези кодове ставаш безсмъртен, не ти свършва оръжието, прескачаш пропасти и т.н. Не ме питай коя е играта, не помня.
Има 2 игри, които ми харесват и мога да разцъкам понякога Кликомания и Тетрис. Обаче все не мога да си намеря като най-старите версии - те бяха най-добри.

...

"Из покрайнините" да не е циганският квартал до "Рекорд"?
Там има едни много страшни кучета.

В отговор на:

Kak mislish Jennifer, dali shte e neZakonno ako ida s vyZdushnata pushka da pochesha malko.




Дори и да е законно, лично аз не одобрявам насилието под никаква форма.
Не стреляй по животинките. Колкото и да са озверели понякога, нали и те душа носят. Недей, че ще мина в отбора на природозащитниците.


В отговор на:

Ako perna neshto shte go posvetia na teb - iskash li kojata, da si ia prostnesh pred kaminata?




О, не! Поласкана съм напълно, но бих предпочела на мен да е посветено нещо друго.
Кожата на убито животно...не...натъжава ме мисълта за това. Дори да си имал най-хуманните намерения, когато си го убивал.
Моля те, недей!
Толкова си добричък, не си слагай такива грехове на душата.



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: Jennifer:)]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано15.03.08 11:51



Heroes e PC igra, da. Imam cheatZ Za taia igra i nema da mi e problem da mina misiata s nego, no ne tova e ideata. Gubi se cialata trypka i go nema udovletvorenieto. Vse edno da hvyrlia napalm v syshtia toZi kvartal (imenno Za nego stavashe duma, chetesh mi mislite napravo), makar che kato se Zamislia ideata savsem ne e Za prenebregvane makar da Zvuchi malko drastichna reZultatyt shte e dobyr i to ne samo v aspect namaliavane na kucheshkata populacia.



Тема Re: Защо в Габрово има толкова бездомни кучетанови [re: mutant]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано15.03.08 11:56



Еее, не си толкова кръвожаден!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.