Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 22.05.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами защо стана бедствие?нови [re: lubopiten]  
Автор doria (непознат )
Публикувано12.01.08 10:14



Май така ще направя. Така или иначе нищо не може да се направи ..... ще си попия някъде, стига да стигна невредима.





Тема Нещо добро!нови [re: Jennifer:)]  
АвторГaбpoвka (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 12:56



В събота видях да пълнят камиони със снежна маса пред Общината - нещо, което не бях виждала от години.



Тема Re: Нещо добро!нови [re: Гaбpoвka]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано14.01.08 20:32







Тема Re: Ами защо стана бедствие?нови [re: Jennifer:)]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 20:43



E, Jennifer! Най-накрая се изказа неподготвена!

Но понеже освен, че си приветлива си и добронамерена може да ти се прости...



Тема Re: Ами защо стана бедствие?нови [re: lubopiten]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано14.01.08 20:52



Не си прав, lubopiten!



Всички само ги псуват (тук се чудя дали да си призная и аз един грях), трябва и да ги хвалим, когато засужават и да ги поощряваме!



Тема Re: Ами защо стана бедствие?нови [re: Njakoj si]  
Авторbored (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 21:24



за сведение случайно чух в един асансьор разговор между някакви от земеделие и гори да си говорят:
- пак не са очистили
- ми как да очистят като карат с вдигнати гребла и после да скатаят гориво и да го продадат да изкарат някой лев

.... жалко е ама в бг живеем и това сме ние българите





Тема Re: Ами защо стана бедствие?нови [re: bored]  
Автор manunegra (непознат )
Публикувано14.01.08 21:38



днес е 14-ти ... тротоара покрай Механотехникум все още е ледясал ... а от там вървят много хора И ДЕЦА !!! ... надолу ким Хумора също ... моста ... и пред Спортна зала ... това е маршрута на децата към 11-то ... ЛЕД ... и тесни пътеки които са си отъпкали хората ....

.... те тва е ...





Тема Re: Ами защо стана бедствие?нови [re: kika]  
Авторbored (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 21:44



аз мога да ти посоча основния виновник за невъзможността да почистят и машините - бай хуй (с извинение) се натоварил в Голф-а си стигнал до някъде спряла колата направил задръстване после след него втори с БМВ-то си и трети с мерцедеса си изпозатанали оставили колите в снега ами как да почистят хората (техника също липсваше това ясно) то като няма от къде да мине трактора с греблото? и що? щото всички са гъзари и трябва с колата да се иде на работа нали? не се сеща че в тоя сняг най много да се прибере без кола и да направи проблем??

обаче съм сигурен те ти кика (мажко или женско си незнам) си точно от тия горепосочените .. и после що не било почистено.



Тема Re: Ами защо стана бедствие?нови [re: зизy]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано20.01.08 18:55



Da vidim sega shte vi iZnenadat li navodneniata. Men lichno ne, ochakvam gi savsem Zakonomerno. Помните ли 1991? Da ne kajete posle, che ne sym vi predupredil.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.