Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 23.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да!нови [re: Бълrapин]  
АвторRAZOCHAROVAN (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 19:22



ЗДРАВЕЙТЕ ОТНОВО !
ЗА ВТОРИ ПЪТ ВЛИЗАМ, НО ПЪК ЗА ТОВА ВРЕМЕ УСПЯХ ДА СЕ ЗАСЕКА С ТОМИСЛАВ И ДА СЕ ЗАПОЗНАЯ С НЕГО.
МЕЖДУ ДРУГОТО Е ТОЧЕН ЧОВЕК И МНОГО РАЗЛИЧЕН ОТ ВСИЧКО, КОЕТО Е ПРЕДЛАГАНО ДО СЕГА ЗА ИЗБОР.
ИМАМ ЕДНА ИДЕЯ, ЗАЩО ВСИЧКИ, КОИТО СИ ГОВОРИМ ТУК ПРОСТО НЕ ПОИСКАМЕ ЕДНА СРЕЩА С ТОМИСЛАВ, А И С ВСИЧКИ ДРУГИ, КОИТО ПОЖЕЛАЕМ. ЕЙ ТАКА НА ЖИВО ПЪК ДА ВИДИМ, КОЙ ЩЕ НИ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ И КОЙ КАКЪВ Е.

ЗА ВСИЧКО ДРУГО ПРОСТО СИ ГУБИМ ВРЕМЕТО ДА СИ ЧЕШЕМ ЕЗИЦИТЕ.
Е АКО ВИЕ НЯМАТЕ ДРУГА РАБОТА, АЗ СЪМ ДОСТА ЗАЕТ.
ХАЙДЕ ДО СКОРО.



Тема Re: Да! Хаханови [re: RAZOCHAROVAN]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 17:09



... поредната смехория на ГЕРБерската интернет агитация! Смешни сте!





Тема Re: Да! !!!нови [re: Гaбpoвeц]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 17:25



Тази тема не е моя, съжелявам че няма как да го докажа :)
Очевадно е от кои е направена .

Който не е чел всичко в тази тема да го направи и сам да си отговори дали е сътворена тя от ГЕРБери или не е!

Ние с теб може да си спорим до изборите и до след това...няма смисъл нека четящите тук сами да си направят изводите.

Не се потдавайте на искуствени внушения сътворени от някой ПиАр на Томислав Дончев!





Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: Бълrapин]  
АвторCтaтиcтиk (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 17:33



Разгеле! Намери се някой разбирач от конспирация за да ни разкрие истината всъщност ... "с цялата нелепост, с цялата й същност"



Не ми разбира главата от тези неща, но ми се струва, че твойте вопли преобладават тук, ъ?



Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: jotun]  
АвторCтaтиcтиk(ът) (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 00:09



Красноречиви поклоннико на Джони Ротън, где го смисълът в писанието ти латинско?



Тема Re: Да! !!!нови [re: Бълrapин]  
АвторГaбpoвeц (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 00:21



ама понеже твоите черногледи мнения преобладават, простете мене невежия в интернет пространтвото
ама ти вярно си изкукуригал като си мислиш че съм някъв пиар на ТД
все едно същото кажа за тебе и твоите симпатизанти - айде нема нужда

Кажи защо според теб атака са по добри - ама не излизай с приказките зашото казват истината направо и дрън дрън. Дай истински доводи - разкажи кандидата за кмет какъв е , какъв опит има , какво е направил досега, какви компетенции има , какво смята да прави , как ще го направи

Някой знае ли дали ще има диспут ( гледам по БТВ правят някакви опити )- щот аз ако бях пиар да ви кажа ма кат не съм





Тема Re: ето менови [re: sonqst]  
Автор tomislavdonchev (непознат )
Публикувано03.10.07 18:56



Уважаеми Sonqst,
Няколко пъти минавах пред споменатата от вас улица. Ситуацията ми е ясна.
Пестелив съм на обещания, но мисля че във всички случай подобни на този, говорим просто за спазване на изискванията на някой наредби на Общинския съвет.
Въпросът е да има адекватени усилия по прилагането им. Затова смятам да създам Общинска полиция, която с приоритет да следи за прилагането на тези наредби, както и изобщо да помага на органите на МВР по опазването на общестния ред. Вярвам в съзнанието на гражданите, но наред с това вярвам в контролните мерки.
Повече за това, ще видите в програмата ми, която скоро ще публикувам на страницата ми.

Благодаря ви!



Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: Cтaтиcтиk(ът)]  
Авторjotun (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 16:30



v na baba ti hvyrchiloto, primat



Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: jotun]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 21:49



много си остроумен, бе пич.
що не хванеш.......... връзчицата на хвърчилото и да отлетиш от този форум



Тема Re: Томислав Дончевнови [re: Бълrapин]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.10.07 14:54








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.