Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 12.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Избори  
АвторPoдeн в Гaбpoвo (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 23:48



Съграждани, живея в София, но си оставам габровец
Я кажете каква е ситуацията с изборите наесен?
От нета и от роднини дочувам следното:

Белчев- кандидат на БСП (с уговорки);
Нанов- кандидат на десницата
ГЕРБ- неясно- говори се и за известна бизнес - дама и за някакъв експерт, който щели да докарат от чужбина
Проф. Немигенчев- независим

Вярна ли ми е инфирмацията?
Просто имам право да гласувам в Габрово, ако има смисъл ще си дойда





Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 09:31



Стой там не мърдай



Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
Авторbohich (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 16:29



Не казваш нищо за "Атака"...





Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
Авторyтoчнeниe (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 20:24



Немигенчев не е професор, а доцент.



Тема Re: Изборинови [re: yтoчнeниe]  
Авторpla4e mi se (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 04:07



За Белчев кво да кажа? Вие си го знаете - комуняга!!!
За другия не знам нищо.
За ГЕРБ също.
ЗА Немигенчев (доц.) - Ми човека се пенсионира тая година, като ректор и май не се е нагушил. Ако искате да напълни Габрово с турци, както универистета, гласувайте за него. После ще се чудите, ама защо в предприятията искат да се говори на турски. (за справка: вижте колко турци има в ТУ-Габрово и на какъв език се говори около общежитията)

Дано да сполучите на кмет. Иначе жалко за този хубав град. Сега е момента да се вземат парите от еврофондовете и габрово да не прилича на комунистически град още от входа. Успех габровци!!!!

п.с. Не съм от Габрово.



Тема еврофондовенови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
АвторEx- Ante (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 15:43



А, как забравихме Атака!
Как са там нещата? Нищо не съм чул.
Извинявам се, че повиших Немигенчев.
НЕ го познавам добре, но не ми се струва "достатъчно модерен".

За еврофондовете са си така нещата 100%.
Лошото е, че повечето от общините си нямат на идея за какво става дума. А от това страдат не общинските администрации, а гражданите....това означава
да не се построят пътища (пречиствателни станции и т.н.), които могат да бъдат построени и куп други неща.
За зло или за добро тези пари не се дават "на калпак" а изискват подследоветални усилия, които вече е трябвало ДА БЪДАТ ПОЛОЖЕНИ. Може би са. Не знам.



Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
АвторPeppy (Нерегистриран)
Публикувано08.08.07 23:00



Bravo. bravo! Strahoten izbor se ocertava- BSP kaka vi Lena- star partien kadur, NDSV- Nanov- durzaven cinovnik ot kakto se pomni, zagubil fantazia, zelanie za rabota I procee, GERB- e tam naistina ne znam sto za mutra ste izvadiat, SDS- taina, DSB- Valachev. Ei tova e coveka- cesten, kompetenten I opiten.
Kupon ste e v Gabrovo...



Тема Re: Изборинови [re: Peppy]  
АвторDido (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 14:35



Peppi, ти забрави Дичовски, Немигенчев, Григоров, Пройнова и още двама трима. Според мен мераклиите за кмет ще бъдат около десетина. В това няма нищо лошо, лошото е в това, че на нито един от кандидатите не му пука за града наречен Габрово, а движещата сила са парите, облагите, т. е. личният интерес. Какво им пречи на тези мераклии да работят по специалността по която са се дипломирали и да печелят пари!
Знаете ли, че инж. Цветан Нанов, който е завършил електроника няма нито едн ден трудов стаж като такъв. Защо Валачев иска да напусне ТУ Габрово и да стане кмет ? Ами защото поради липса на професионализъм не може да израстне в науката и трябва да бъде уволнен (по същата прична преди години така се"спаси" бившия кмет Дачев).Трети иска да стане кмет поради предстоящо пенсиониране, четвърти......писна ми! Оставям ви да продължите..........



Тема Re: Изборинови [re: Dido]  
АвторPeppy (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 23:38



Licnia interes ne biva da se podceniava. Bil toi finansov, emocionalen ili kakuvto I da bilo drug. Vuprosute e licnia interes da e v ramkite na zakona I da e v SINHRON s interesite na naselenoto miasto. Vsusnost, nai- interesnoto na tezi izbori e, koi ste izdignat GERB. Spores kolegata pusnal temata stavalo duma za ezpert ot cuzbina. Tova I da go vidia ne go viarvam, a i az drugo cuh...tam ste e interesno koi ste e, zastoto 80% obstinata ste e tiahna. Cudia se kakvo li se zanimavame s Lena, BSP I drugite.
E koi e coveka tam?



Тема Re: Изборинови [re: Peppy]  
АвторTpaпeц (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 10:19



Абе стига с тоз ГЕРБ. И те ще извадят някоя позната муцуна. От къде ще вземат някоя по- свестен от цялата клика, която от 10 години се върти на и около държавна служба?
Ще го внесат от Германия ли?
Аре стига, че ми писна.



Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
АвторГepraнa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 15:03



Томислав Дончев кандидат на ГЕРБ.



Тема Re: Изборинови [re: Гepraнa]  
АвторStamen (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 17:55



Тоя пък кой е??



Тема Re: Изборинови [re: Гepraнa]  
Авторjotun (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 20:05



туй сюрьозну лий? :))))



Тема Re: Изборинови [re: jotun]  
АвторCвиpчo (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 10:10



Сериозно. Днес излезе по вестниците.



Тема Re: Изборинови [re: Stamen]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 16:12







Аз смятам да гласувам за него, защото го познавам от преди и знам че е свестен- да изберем някой млад човек дето няма капаци на очите, ушите и мозъка.



Тема Re: Изборинови [re: aз]  
Авторти (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 18:07



То всичко хубаво, ама описанието на човека не ми се връзва със снимката. Този на фотографията по- скоро на "застраховател" прилича, а не на такъв учен човек....
Както и да е де. Ще видим.



Тема Re: Изборинови [re: ти]  
Авторjotun (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 13:02



abe picha e svesten ama taja snimka ne trjabvashe da e ot sajt za cigani shtoto e jako antireklama

stana jasno che bylgari i cigani sa dve razlichni neshta
bylgarite sme mnozinstvo i ne si davame dyrjavata
za "integrirane" govorete njakoi drug pyt



Тема Re: Изборинови [re: aз]  
АвторДидo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 16:04



ДО "АЗ".Чрез фондация "Отворено общество" се перат пари, което е публична тайна! За замазване на очите се правят проекти чрез, които се папкат пари или се организират т. нар. специализации. Като е толкова "отворена" тази организация защо не даде поне 1 лв. за бедстващите от наводненията и от пожарите в страната.Иначе пребиваването като чиновник в различните служби на организацията е направо като шестица от тотото. Затова и хората са казали, че "Апетитът идва с яденето"!



Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
Авторzaklin (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 17:06



haresa mi obiavata,6te vi se obadia.kazvam se Snejana Strai4eva. ako iskate mi pi6ete na icq 211843075



Тема Re: Изборинови [re: Дидo]  
АвторДичo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 17:19



Айде почна се.
Защо е работил там, а не другаде. Защо е толкова млад или защо е 0 № подстриган....
Като е толкова сладка работата в Отв. общество защо не сте се наредили там? Или да се работи там, май имат изисквания, които не се покриват лесно...



Тема Re: Изборинови [re: Дидo]  
Авторlrex (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 22:43



To i na teb Dido mai ti se ste da si v Open Society ama niama.....niamamaaaa.
Nem ce sum in fan, ama tazi agresia e podozritelna. A tam sluciaini hora ne rabotiat i vzemat zaplati kato v USA.



Тема Re: Изборинови [re: ти]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:04



Shto reshi, che e uchen chovek?!
Vij mu CV-to kvo e posno i shti stane iasno, che e nekaf bot
Lichno az i Za secretarka ne bih go vzel s tia sachineni skillZ, deto nemat nikvo praktichesko prilojenie.



Тема Re: Изборинови [re: Дичo]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:09



Nito e tolkova mlad nito e tolkova postrigan. Kolkoto do otvorenoto obshtestvo ima dalech po-perspektivni i Zaslujavashti si rabotni pozicii.



Тема Re: Изборинови [re: mutant]  
Авторllona (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 20:20



Viz Mutante,
To svesten covek niama da se kandidatira, oste po- malko ste go izberat za nesto si. Taka, ce razsuzdavame v ramkite na "nai- malkoto zlo". A dali tozi momuk e tova e suvsem drug vupros.
A BSP kandidatina koi ste e v kraina smetka?



Тема Re: Изборинови [re: llona]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 20:55



Ima logika v tvoite prikaZki....



Тема Re: Изборинови [re: jotun]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 10:48



Защо да е антиреклама?
Мисля, че като публична личност трябва да е наясно с това, което ще видят хората.



Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
АвторЯвop (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 23:17



Ела си. Аз за първи път от доста време ще гласувам. И то за Томислав или както е известен за приятелите си, като Томи. И не заради ГЕРБ или заради някой друтг, а заради него, макар, че той едва ли ме помни.... защото той е много умен, инат и без да приказва врели- некипели ще оправи всичко, което изобщо може да бъде оправено.
Томи е доказан човек, който няма нужда от служба. Той има нужда от един голям успех като добре устроено- Габрово, от което имаме нужда всички.



Тема Re: Изборинови [re: Явop]  
АвторDlDO (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 15:36



ДО Явор! Добре, ще гласуваме за Томислав. Но той от къде ще намери пари, за да благоустрои Габрово??? Бюджета на общината е публичен и той е повече от скромен а разпределянето му не зависи от кмета, а от общ. съвет. Освен това, защо този Томи бърза да си напусне чудесната си работа, за да стане кмет? Да не би парите да му са малко или ще му закриват службата? Истината е, че личната далавера е много голяма, защото както скоро каза един известен наш политолог, на предстоящите избори става въпрос за пари и то за много пари....Това се отнася и за всеки друг кандидат.



Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
АвторPoдeн в Гaбpoвo (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 00:05



Голеща дискусия се е получила. А и изборната ситуация, доколкото аз усещам е много много интересна.
БСП с 2 коня и по якия ще получи доза адреналин на финала от кръвта на другия.
"Обединената десница" с Нанов. Това е весело. Обединената десница без ДСБ е колкото обединена, толкова и десница.
Независими - колкото си щеш.
Колкото до Герб, т.н. Томи го познавам от МГ то. беше 2- 3 години по- малък от мен. Много умно момче е, но е луда глава. Понякога прави неща без логика. Едно от тях е, че си е зарязал работата си и се е втурнал в политиката. Иначе относно коментарите на превжеговорившия, таз служба няма закриване, хора в в БГ не стигат.
Иначе, ако трябва да се върна да гласувам, при тази ситуация ще е луда работа. За Томислав няма да гласувам- по полезен е там където е.



Тема Котенца, аз пак съм тук след доста време.нови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
АвторKoтe (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 01:01



Знаете ли колко хилядарки е гушнал сегашния кмет, като е праектирал конструкцията на новостроящия МОЛ? Ееее, то се води, че жена му го е проектирала, ама... Значи... имам информация, че архитекта е гушнал 200 000 левчета, ама е софиенец, та не го знам, но по принцип конструкторът гушва,
колкото архитекта или най-малко 78%



Тема Re: Изборинови [re: DlDO]  
Авторчoчo (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 01:40



Смятам че Томислав е единствения кандидат който ще мисли за града и неговото развитие по модерен начин. Ако спечели ще е най-успешния кмет на Габрово. Ако не - няма да се оплаквате!



Тема Томислав Дончевнови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 12:13



Томислав Дончев (ГЕРБ)
е бивш шеф на Отворено общество в Габрово, след като преди около 7 години прави няква далавера и краде сериозна сума, след което заминава да работи в Отворено общество в София.
Отворено общество е собственост на американският евреин - българомразец Джеймс Сорос. Тази организация се е специализирала в източване на фондове в България, крадат и самата държава. Като се има предвид че и самият Бойко Борисов е евреин (истинското му име е Бойко Мойсеев БЕХАР), нищо чудно и Дончев да е такъв.
Сега е кандидат за кмет на община Габрово идвайки отСофия където изкарва пари които един кмет на Габрово никога не може да получи !!!
Томислав Дончев, ако стане кмет ще бъде най-крадливият такъв в Габровската история...и не само в нея.





Тема Николай Григоровнови [re: Бълrapин]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 12:18



Николай Григоров (БСП) председател на габровското БСП... само като се види от коя е партия и няма какво повече да се говори за него...





Тема Цветан Нановнови [re: Бълrapин]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 12:25



Цветан Нанов "Обединена Десница" (НДСВ, СДС, ССД, ЗНС и ВМРО)
Областен управител на тройната коалиция - ДПС, БСП и НДСВ -
Политически хамелион преминал през ДП, СДС и НДСВ.
Сега е назначен да ръководи политиката на антибългарската коалиция с мандат на ДПС. Фурнаджийска лопата целяща единствено и само собственият си интерес!!! Исключително елементарен и прост човек!!!





Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
Автор Annihilate The Sparrow ()
Публикувано21.09.07 12:50



Здравейте ! В общи линии, от прочетеното дотук, изборът на един разумен човек, неабониран за в-к Трета Възраст, никак няма да е лек и ще е съпроводен с много компромиси. Колкото до Атака, вижте следния цитат от в-к 100 вести:

В отговор на:

Инициативен комитет на левите патриотични сили издига за кандидат кмет на предстоящите местни избори в Община Габрово Иван Георгиев Христов - председател на Областния съвет на ПП "Нова зора" и областен координатор на коалиция национално обединение „Атака". Г-н Христов е 63-годишен, с политика се занимава от три години. На последните парламентарни избори се яви като кандидат депутат и водач на габровската листа на Коалиция „Атака". В началото на този месец председателят на националното ръководство на партия „Нова зора" Минчо Минчев обяви, че се създава широко патриотично обединение.




-това е от дата 25 юли.

Иначе ако не излезнат по-младите (като мен) да гласуват, очаквам Григоров или въпросният г-н Томи да се борят на балотажа. Ще видим...

п.п Ако някой има наблюдения/мнения за Христов, нека сподели.



Тема Re: Изборинови [re: Annihilate The Sparr]  
АвторK-н Cepбeзoв (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 15:23



Поздравления за "Българин", за това, че е дал изключително точна х-ка на 3-та кандидати! Наистина келипирът и личната изгода са движещите сили на кандидатите. Същото се отнася и за навалицата за бъдещите общ. съветници. Справка - прочетете написаното във в-к "100 вести" от 21.09. за държането на настоящите и бъдещи съветници на последната сесия на съвета! Това са хора, на които въобще не им пука за бъдещето на Габрово! Боклуци!



Тема за Annihilate The Sparrow ()... и не самонови [re: Annihilate The Sparr]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 15:58



Иван Георгиев Христов ще бъде кандидат на НОВА ЗОРА. Споменаването на АТАКА от него е некоректно. Той е бивш областен на АТАКА, който вече няма нищо общо с нея

.
Кандидатът на АТАКА още не е известен, моята единствена надежда за добра кандидатура е АТАКА, надявам се да не ме разочароват.



Тема АТАКАнови [re: Бълrapин]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 16:07



Кандидатът на АТАКА не е известен все още и за сега се очертава единствената алтернатива на "пумиярите". Да се надяваме че наистина ще имаме алтернатива за гласуване в тяхно лице.
Малко остава докато стане ясно.[





Тема Богомил Белчевнови [re: Бълrapин]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 16:13



Богомил Белчев
За него няма какво да говоря, той не се нуждае от коментар

. Единственото положително нещо при него е че ще вземе от гласовете на Григоров, при което може би нито единият, нито другият ще стигне до втори тур.



Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
АвторПилa (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 23:51



Е няма оправия. Ако е печелил добре преди да се кандидатира, защо го прави като заплатата ще е по- малка...ако е печелил по- малко - ей го на за служба ламти.
Иначе аз, АТАКА ги уважавам, защото говорят неща, които другите не смеят. Иначе нямат рецепти, какво точно да се прави, но поне казват истината.
Колкото до Дончев, не мисля че е такъв аферист, но не го познавам и не мога да кажа 100%.
Слушах го завчера по радиото и ми хареса. Говори умно, и като нормален човек.
Иначе "Отворено общество" не са ми симпатични и на мен.
Колкото до другите- спор няма. Същите стари муцуни. Без достойнство, без идеи...
Не знам.....



Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
АвторAбe... (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 23:53



Абе...



Тема Явор и чочонови [re: чoчo]  
АвторУлтpa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 09:57



Явор и чочо, вие не сте ли един и същи човек - член на ГЕРБ, а може би и самият Томи ...





Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
Авторrazo4arovan (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 20:46



Хора, на 36 год. съм.
И смятам сериозно да напускам Габрово.
Тук нищо не се случва. Няма работа, която да е добре платена, няма развлечения.
Не знам кой ще е, но искам да ме управлява някой, който мисли като мен, има съвременен поглед върху нещата.
Искам да живей в модерен град. Вижте Търново.
Пътувам по света и виждам какво е. В Габрово няма работа за интелигентни хора, които мислят по нов начин.
Габрово е един пенсионерски град. Благодаря !!!
Крайно време е нещо да се промени и то зависи от всички нас.
Искам един от тия кандидати да влезе в ей този форум, ако въобще знае какво е това и да го питам това което ме интересува.
Кога най после ще има този град кмет, който да посещава форуми да ползва свободно интернет, абе въобще да е един от нас?
Ако някой е под прикритие във форума, както смята колегата нека да излезе наяве. Няма нищо страшно да говорим открито. Ако му стиска.



Тема Re: Явор и чочонови [re: Ултpa]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 20:50



Ей, да не би да попаднахме на кмет, който освен че знае какво е форум даже и влиза в него. Че на това и отгоре се е сетил да се маскира. То по тая логика може да е само оня на ГЕРБ. Другите май не знаят какво е РС.



Тема Re: Изборинови [re: razo4arovan]  
АвторДидo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 10:26



Повечето от кандидатите не могат да мислят съвременно, защото дори и да не са били парт. членове са с комунистическа закваска. Това се предава по наследство и всичко при тях е фразеология, тъпа парт. дисциплина, неадекватни действия а не практически дела -пример:управлението на БСП и СДС в страната.
А между другото, какво мислите за най- новия кандидат за кмет от неизвестна партия -ДОЦ. ИЛИЯ НЕМИГЕНЧЕВ???



Тема Нимигенчев?нови [re: Дидo]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 12:13



Този е пълна отврат, абсулютен кумунист, маниполатор и има син "мутра", който е криминален престъпник...смърдииииииии





Тема ето менови [re: няkoй]  
АвторToмиcлaв Дoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 14:59



Здравейте на всички,

Аз съм Томислав Дончев, няколко пъти споменаван в темата. Благодаря на всички, за проявения интерес съм скромната ми личност.
Не съм се крил и бягал от въпроси никога, така че може да ме питате, каквото ви хрумне. Разбира се, ситуацията тук е такава, че всеки има правото и да ме напада и обижда. Щом съм се хванал на тази игра, значи съм преценил, че имам сила и за това. В интерес на истината, доста интересни неща научих за себе си в последно време : )

Ще се постарая да влизам тук редовно, поне докато не е активиран сайта ми, където ще има форум. Зарекъл съм се, да прекарвам поне по половин- един час на ден в него. За съжаление, няма да мога да се срещна със всички на живо, а това е все пак е вариат за двустранна комуникация.

Скоро ще имам възможност да споделя конкретните си виждания и ще разчитам на вашите критични коментари.

Хубав ден!



Тема и мененови [re: Toмиcлaв Дoнчeв]  
АвторБoroмил Бeлчeв (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 17:25



И аз съм тука момчета и момичета

и ще се радвам да се видим... хахахаха



Тема Re: и мененови [re: Бoroмил Бeлчeв]  
Авторjotun (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 18:11



ajde lapetiite vyn



Тема Re: ето менови [re: Toмиcлaв Дoнчeв]  
Авторsonqst (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 18:15



Здравейте . Искам да се обърна лично към Г-н Дончев кандидат за кмет.
Живея в Габрово на ул.Капитан дядо Никола .Миналата седмица нямах намерение да гласувам , но след като прочетох статията на 100 вести за ВАС се замислих дали да продължавам да съм безучастна в изборите. Там прочетох ,че не сте живели напоследак в Габрово затова ще Ви попитам минавали ли сте скоро по гореспонанатата улуца,ако не сте ЗАПОВЯДАЙТЕ да видите колко е 'спокойно и красиво' на нея.
Ако бъдете избран за кмет ще вземете ли мерки за този безпорядък по време на гроздобера ,а след това и по време на продажбата на зеле. Това продължава с години мястото на което се извършва търговията е отредено за ПАРКИНГ в същото време пазара стои празен. Имаме жалби и отговори от Общината през 2003г. но мерки не се вземат.Днес от КАТ ми казаха ,че тяхната работа била само да съставят актове за нарушения не и да контролират движението. КОЙ трябва да вземи някакви мерки по този въпрос ??? Кой да направи нещо за този град??? Пътувам доста и по-западнал град от нашия не съм виждала .
ДАНО ВИЕ НАПРАВИТЕ НЕЩО.



Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 22:20



До Роден в Габрово :)
Здравей, кажи ми моля какъв трябва да е кандидата за кмет, за да "има смисъл да си дойдеш"?

До всички :)
Да си призная до сега съм гласувала само за партийни кандидатури. Сега явно няма да е така и се замислих какъв искам точно да е кмета. Любопитно ми е по какви критерии ще направите избора си.



Тема Re: Изборинови [re: Pitanka]  
АвторДИДO (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 10:36



НОВИЯТ КМЕТ ЩЕ СЕ КАЗВА ЦВЕТАН НАНОВ! ТЪЖНО, НО ЩЕ СТАНЕ ФАКТ!!!



Тема Re: Изборинови [re: ДИДO]  
Авторjotun (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 12:34



otsega nikoj ne znae koj shte e



Тема :)нови [re: jotun]  
АвторБoroмил Бeлчeв (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 14:36



...Томи чу ли? Не те искат хората.





Тема ГЕРБ - тарикати!нови [re: jotun]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 14:48



Кво се получава тук...
темата започва както някой пита кои ще са кандидатите, като предварително знаеше че ГЕРБ щели да вкарат човек от вън...следват коментари всякакви, появяват се мненийца да се гласува за Томи, мненийца че само кандидата на ГЕРБ бил разбирал от комп и можел да влезе в нета и за капак Томи изведнъж се появява във форума и почва да пише, след което вече има и мнение от някой си дето живее на улица "К.Д.Никола" и който не мислил да гласува, но като прочел какво бил казал Томи и решил че може и да гласува за него...какво следва сега... не сте глупави и ще се досетите.





Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: Бълrapин]  
Авторsonqst (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 17:15



ДО БЪЛГАРИН:)

Личи си че си българин . Прекалено много оплюваш хората .
Не агитирам никой за кого да гласува. Писмото ми беше отправено към Томислав Дончев



Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: sonqst]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 17:22



Гербер, Ти не си ли българин?
Защото ако си, значи според самият теб си поплювко и се срамуваш от произхода си.
Пиша каквото виждам...





Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: Бълrapин]  
Авторsonqst (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 17:55



Ти за какъв се мислиш ?
и с какво право си позволяваш да обиждаш хората.
Всеки има право на избор. И за твое сведение не занимавам с политика.



Тема Re: ето менови [re: sonqst]  
АвторToмиcлaв Дoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 20:56



Уважаеми sonqst,
В общи линии знам за какво става дума. Въпреки това, тази събота специално ще мина да видя отново. Благодаря ви за сигнала.
Сигурен съм, че ситуацията противоречи на поне няколко наредби на ОбС, въпросът е да се прилагат.
Мисля, че структура като общинска полиция или друг общински контролен орган, ще подобрят ситуацията. Ще говорим повече след личните ми впечатления.



Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: sonqst]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 11:00



Ами ти сам се убиждаш и ми се струва че или не си българин или си но те срам от това. А за това че не се занимаваш с политика ме съмнява.





Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: Бълrapин]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 11:08



Господин Дончев кажете нещо по въпроса...



Тема Re: ето менови [re: Toмиcлaв Дoнчeв]  
АвторRoden v Gabrovo (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 11:34



kude si bre mladezo? day niakakuv kontakt



Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: Бълrapин]  
Авторjotun (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 18:50



glupcho si - e tova si lichi

igraesh za njakoi ot konkurentite mu i se pishesh s grymki imena

jasen si shto za mishka si ne se napyvaj



Тема Re: ето менови [re: Toмиcлaв Дoнчeв]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано26.09.07 22:18



Г-н Дончев, Вие определено всяхте изненада със своята поява във форума!
Поздравления!

Имам една техническа препоръка - за да се избегнат недоразумения, защо не се регистрирате?



Тема Re: Изборинови [re: K-н Cepбeзoв]  
Автор otrowen (common)
Публикувано27.09.07 20:39



хи сир кептан!


Не си заслужава да ги гръмнеш и с пиштова!и патроните по-много пари струват от кандидатите!!!Птроните свършват,а кандидати-тарикати нама кой да ги брои!!!
Боклука се изхвърля,но в рвпублика България си ги отглеждаме!!!,

Трудно е да откриеш мъдреца,защото мъдроста е мълчание!!!

Тема Re: за Annihilate The Sparrow ()... и не самонови [re: Бълrapин]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 00:10



Че те досега като не са те разочаровали , значи си много зле





Тема Re: Изборинови [re: ДИДO]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 00:16



Чак пък тъжно

Какво по различно от другите, като изключим атака.Тия направо са смешни



Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: Бълrapин]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 00:19



Не се "У"биждай, ами седни учи български





Тема Re: ето менови [re: Jennifer:)]  
АвторToмиcлaв Дoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 15:22



Ще се регистрирам, макар че скоро ще е готов фарума на сайта ми, където ще присъствам редовно. Надявам се да се срещнем там до дни.

До скоро!



Тема :)нови [re: няkoй cи]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 16:22



Цялата тема е замислена и се играе от вас ГЕРберите, то е очевадно, само малумник не го разбира. И не убиждай.



Тема Re: Явор и чочонови [re: Ултpa]  
Авторчoчo (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 19:44



ами не сме един и също човек , нито пък Томислав, нито съм член на ГЕРБ и няма да бъда такъв
колкото и да ти се иска да е така
Явно повечето хората в този форум плюят отколкото да споделят смислени неща и да дават идеи как да се реши някой проблем
смятат че всички са мизерници и няма смисъл да се гласува
смятат че всички крадат защото може би и те биха направили така ако имат възможност
начетох се на откровенни лъжи и на неграмотни изказвания от хора незанещи които разнасят слухове и които на всичкото отогоре си ги украсяват както им е угодно
Нямам намерение да агитирам никой за нищо
Исках да кажа че ще се прибера в Габрово за да гласувам
Всеки решава сам за себе си!



Тема Re: :)нови [re: Бълrapин]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано29.09.07 00:18



Не с Убиждам и не съм гербар.Дреме ми на оная работа кой ще спечели, ама все пак ще гласувам да не наливам вода в мелничката на Доган, че нещо ме дразни(Нищо че изборите са местни)

Ще гласувам за този , който изприказва най-малко глупости в предизборната канпания, защото се предполага че всички ще приказват глупости



Тема :)нови [re: няkoй cи]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано29.09.07 04:38



Вече си мисля че може да не си от тях но това не значи че тази тема не е направена от ГЕРБери ... за Доган си прав ... ако активноста е малко по висока от нормалното има шанс да не успеят да вкарат и един съветник в ОбС!!!





Тема Re: за Annihilate The Sparrow ()... и не самонови [re: няkoй cи]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано29.09.07 04:43



Ще гласувам само за АТАКА и техният кандидат Стефан Христов ... всички други са ме разочаровали, НЕ и те!!! Кой е зле можеш да си запазиш мнението за себе си.





Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
Автор darik_k (непознат )
Публикувано29.09.07 10:30



И все пак трябва да се избере кмет?
Кой мислете, че ще стане такъв.



Тема Каквито политиците такива и избирателитенови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано29.09.07 17:08



Като слушам политиците чувам само бла бла, едни и същи заучени фрази, като чета форуми пак бла бла... Едни и същи неща за пари, далавери и как ВСЕ НЯКОЙ ДРУГ Е ВИНОВЕН!!!

Надявам се тук да се включат и хора, които имат идеи, виждане за развитието на града ни, или да поспорим какъв трябва да е кмета, с какъв опит и каквото друго ни хрумне ...

Аз например бих питала всеки кандидат:
С какъв екип ще работи, защото сам не виждам какви ще ги твори кмета?
Какво е реалистично да се свърши за 4 години и дали ще се ограничи само с тях или ще има смелостта да започне неща, които други може да довършат ?
Дали, ако се окаже че няма мнозинство в общинския съвет само ще се оправдава с това?
С какво ще се занимава, ако загуби изборите - не искам да гласувам за човек, които иска да е кмет само защото няма друга добра алтернатива ...

Иначе видяхме, че всички кърпят дупки и обещанията за асфалтиране вече не са причина да гласувам за някого ...



Тема Re: за Annihilate The Sparrow ()... и не самонови [re: Бълrapин]  
АвторГaбpoвeц (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 10:51



личи си темата от кого и за кого е пусната нали....
както и си личи от висчките ти постове на кои симпатизираш
типично и за самата партия
оплюване и 1 смислен ред няма във всичките ти мнения
sad but true....



Тема Re: Изборинови [re: darik_k]  
АвторГaбpoвeц (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 11:08



А дали някой ще се сети да покани 5-те най вероятни кандидати за кметове на диспут по кабеларката или радиото.
И после да ги публикуват онлайн, та който не е гледал / чул да може да се запознае.



Тема Да!нови [re: Гaбpoвeц]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано30.09.07 21:03



Да, личи си от кои и за кого е пусната темата.
Да не крия на кои симпатизирам.
Кого съм оплюл съгражданино? Не съм оплюл...пиша истина!
Яд ли те е нещо ГЕРБер?

АТАКА за БЪЛГАРИЯ!!! АТАКА за ГАБРОВО!





Тема Re: Да!нови [re: Бълrapин]  
АвторГaбpoвeц (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 12:47



пишеш "истини" които не можеш да докажеш
май не написал за всичките кандидат кметовве без този на атака че в общи линии не стават... меко казано
и ако смяташ че тази тема отворена от теб( може би) се врътка от гербери си мноого заблуден - по скоро може да се каже такова нещо за атака

Ако ти можеш да направиш нещо добро за града заповядай, кандидатирай се , покажи преди това какво можеш , как ще го направиш - аз ще гласувам за теб ако си по-добрия кандидат

Иначе си атакаувай ... зад тъч линията!



Тема Re: Да!нови [re: Бълrapин]  
АвторRAZOCHAROVAN (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 19:22



ЗДРАВЕЙТЕ ОТНОВО !
ЗА ВТОРИ ПЪТ ВЛИЗАМ, НО ПЪК ЗА ТОВА ВРЕМЕ УСПЯХ ДА СЕ ЗАСЕКА С ТОМИСЛАВ И ДА СЕ ЗАПОЗНАЯ С НЕГО.
МЕЖДУ ДРУГОТО Е ТОЧЕН ЧОВЕК И МНОГО РАЗЛИЧЕН ОТ ВСИЧКО, КОЕТО Е ПРЕДЛАГАНО ДО СЕГА ЗА ИЗБОР.
ИМАМ ЕДНА ИДЕЯ, ЗАЩО ВСИЧКИ, КОИТО СИ ГОВОРИМ ТУК ПРОСТО НЕ ПОИСКАМЕ ЕДНА СРЕЩА С ТОМИСЛАВ, А И С ВСИЧКИ ДРУГИ, КОИТО ПОЖЕЛАЕМ. ЕЙ ТАКА НА ЖИВО ПЪК ДА ВИДИМ, КОЙ ЩЕ НИ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ И КОЙ КАКЪВ Е.

ЗА ВСИЧКО ДРУГО ПРОСТО СИ ГУБИМ ВРЕМЕТО ДА СИ ЧЕШЕМ ЕЗИЦИТЕ.
Е АКО ВИЕ НЯМАТЕ ДРУГА РАБОТА, АЗ СЪМ ДОСТА ЗАЕТ.
ХАЙДЕ ДО СКОРО.



Тема Re: Да! Хаханови [re: RAZOCHAROVAN]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 17:09



... поредната смехория на ГЕРБерската интернет агитация! Смешни сте!





Тема Re: Да! !!!нови [re: Гaбpoвeц]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 17:25



Тази тема не е моя, съжелявам че няма как да го докажа :)
Очевадно е от кои е направена .

Който не е чел всичко в тази тема да го направи и сам да си отговори дали е сътворена тя от ГЕРБери или не е!

Ние с теб може да си спорим до изборите и до след това...няма смисъл нека четящите тук сами да си направят изводите.

Не се потдавайте на искуствени внушения сътворени от някой ПиАр на Томислав Дончев!





Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: Бълrapин]  
АвторCтaтиcтиk (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 17:33



Разгеле! Намери се някой разбирач от конспирация за да ни разкрие истината всъщност ... "с цялата нелепост, с цялата й същност"



Не ми разбира главата от тези неща, но ми се струва, че твойте вопли преобладават тук, ъ?



Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: jotun]  
АвторCтaтиcтиk(ът) (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 00:09



Красноречиви поклоннико на Джони Ротън, где го смисълът в писанието ти латинско?



Тема Re: Да! !!!нови [re: Бълrapин]  
АвторГaбpoвeц (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 00:21



ама понеже твоите черногледи мнения преобладават, простете мене невежия в интернет пространтвото
ама ти вярно си изкукуригал като си мислиш че съм някъв пиар на ТД
все едно същото кажа за тебе и твоите симпатизанти - айде нема нужда

Кажи защо според теб атака са по добри - ама не излизай с приказките зашото казват истината направо и дрън дрън. Дай истински доводи - разкажи кандидата за кмет какъв е , какъв опит има , какво е направил досега, какви компетенции има , какво смята да прави , как ще го направи

Някой знае ли дали ще има диспут ( гледам по БТВ правят някакви опити )- щот аз ако бях пиар да ви кажа ма кат не съм





Тема Re: ето менови [re: sonqst]  
Автор tomislavdonchev (непознат )
Публикувано03.10.07 18:56



Уважаеми Sonqst,
Няколко пъти минавах пред споменатата от вас улица. Ситуацията ми е ясна.
Пестелив съм на обещания, но мисля че във всички случай подобни на този, говорим просто за спазване на изискванията на някой наредби на Общинския съвет.
Въпросът е да има адекватени усилия по прилагането им. Затова смятам да създам Общинска полиция, която с приоритет да следи за прилагането на тези наредби, както и изобщо да помага на органите на МВР по опазването на общестния ред. Вярвам в съзнанието на гражданите, но наред с това вярвам в контролните мерки.
Повече за това, ще видите в програмата ми, която скоро ще публикувам на страницата ми.

Благодаря ви!



Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: Cтaтиcтиk(ът)]  
Авторjotun (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 16:30



v na baba ti hvyrchiloto, primat



Тема Re: ГЕРБ - тарикати!нови [re: jotun]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 21:49



много си остроумен, бе пич.
що не хванеш.......... връзчицата на хвърчилото и да отлетиш от този форум



Тема Re: Томислав Дончевнови [re: Бълrapин]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.10.07 14:54







Тема Re: ето менови [re: tomislavdonchev]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.10.07 15:10



Здрасти, прякорът "аз" съм Преслава- успех ти желая!





Тема Re: ето менови [re: aз]  
Автор tomislavdonchev (непознат )
Публикувано07.10.07 16:42



Здравей!
Отдавна не сме се виждали. Благодаря ти много!
До скоро!



Тема Re: Изборинови [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
Авторprodantishkov (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 22:03



Гласувай на: http://poll.pollcode.com/sLth




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.