Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 25.05.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Избори [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
АвторAбe... (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 23:53



Абе...



Тема Явор и чочо [re: чoчo]  
АвторУлтpa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 09:57



Явор и чочо, вие не сте ли един и същи човек - член на ГЕРБ, а може би и самият Томи ...





Тема Re: Избори [re: Poдeн в Гaбpoвo]  
Авторrazo4arovan (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 20:46



Хора, на 36 год. съм.
И смятам сериозно да напускам Габрово.
Тук нищо не се случва. Няма работа, която да е добре платена, няма развлечения.
Не знам кой ще е, но искам да ме управлява някой, който мисли като мен, има съвременен поглед върху нещата.
Искам да живей в модерен град. Вижте Търново.
Пътувам по света и виждам какво е. В Габрово няма работа за интелигентни хора, които мислят по нов начин.
Габрово е един пенсионерски град. Благодаря !!!
Крайно време е нещо да се промени и то зависи от всички нас.
Искам един от тия кандидати да влезе в ей този форум, ако въобще знае какво е това и да го питам това което ме интересува.
Кога най после ще има този град кмет, който да посещава форуми да ползва свободно интернет, абе въобще да е един от нас?
Ако някой е под прикритие във форума, както смята колегата нека да излезе наяве. Няма нищо страшно да говорим открито. Ако му стиска.



Тема Re: Явор и чочо [re: Ултpa]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 20:50



Ей, да не би да попаднахме на кмет, който освен че знае какво е форум даже и влиза в него. Че на това и отгоре се е сетил да се маскира. То по тая логика може да е само оня на ГЕРБ. Другите май не знаят какво е РС.



Тема Re: Изборинови [re: razo4arovan]  
АвторДидo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 10:26



Повечето от кандидатите не могат да мислят съвременно, защото дори и да не са били парт. членове са с комунистическа закваска. Това се предава по наследство и всичко при тях е фразеология, тъпа парт. дисциплина, неадекватни действия а не практически дела -пример:управлението на БСП и СДС в страната.
А между другото, какво мислите за най- новия кандидат за кмет от неизвестна партия -ДОЦ. ИЛИЯ НЕМИГЕНЧЕВ???



Тема Нимигенчев?нови [re: Дидo]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 12:13



Този е пълна отврат, абсулютен кумунист, маниполатор и има син "мутра", който е криминален престъпник...смърдииииииии





Тема ето менови [re: няkoй]  
АвторToмиcлaв Дoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 14:59



Здравейте на всички,

Аз съм Томислав Дончев, няколко пъти споменаван в темата. Благодаря на всички, за проявения интерес съм скромната ми личност.
Не съм се крил и бягал от въпроси никога, така че може да ме питате, каквото ви хрумне. Разбира се, ситуацията тук е такава, че всеки има правото и да ме напада и обижда. Щом съм се хванал на тази игра, значи съм преценил, че имам сила и за това. В интерес на истината, доста интересни неща научих за себе си в последно време : )

Ще се постарая да влизам тук редовно, поне докато не е активиран сайта ми, където ще има форум. Зарекъл съм се, да прекарвам поне по половин- един час на ден в него. За съжаление, няма да мога да се срещна със всички на живо, а това е все пак е вариат за двустранна комуникация.

Скоро ще имам възможност да споделя конкретните си виждания и ще разчитам на вашите критични коментари.

Хубав ден!



Тема и мененови [re: Toмиcлaв Дoнчeв]  
АвторБoroмил Бeлчeв (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 17:25



И аз съм тука момчета и момичета

и ще се радвам да се видим... хахахаха



Тема Re: и мененови [re: Бoroмил Бeлчeв]  
Авторjotun (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 18:11



ajde lapetiite vyn



Тема Re: ето менови [re: Toмиcлaв Дoнчeв]  
Авторsonqst (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 18:15



Здравейте . Искам да се обърна лично към Г-н Дончев кандидат за кмет.
Живея в Габрово на ул.Капитан дядо Никола .Миналата седмица нямах намерение да гласувам , но след като прочетох статията на 100 вести за ВАС се замислих дали да продължавам да съм безучастна в изборите. Там прочетох ,че не сте живели напоследак в Габрово затова ще Ви попитам минавали ли сте скоро по гореспонанатата улуца,ако не сте ЗАПОВЯДАЙТЕ да видите колко е 'спокойно и красиво' на нея.
Ако бъдете избран за кмет ще вземете ли мерки за този безпорядък по време на гроздобера ,а след това и по време на продажбата на зеле. Това продължава с години мястото на което се извършва търговията е отредено за ПАРКИНГ в същото време пазара стои празен. Имаме жалби и отговори от Общината през 2003г. но мерки не се вземат.Днес от КАТ ми казаха ,че тяхната работа била само да съставят актове за нарушения не и да контролират движението. КОЙ трябва да вземи някакви мерки по този въпрос ??? Кой да направи нещо за този град??? Пътувам доста и по-западнал град от нашия не съм виждала .
ДАНО ВИЕ НАПРАВИТЕ НЕЩО.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.