Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 01.05.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ТУ Габрово  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 22:03



Искам да уча вТУ Габрово.Какво ще ме посъветвте?



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
АвторKypa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 02:46



ще те посъветвам да не учиш..Габрово е село.....а и висшето образование е тор- ще рошиш по кофите после!!!



Тема Re: ТУ Габровонови [re: Kypa]  
АвторChrome (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 14:53



споко - кура е ГЪЗ не е кур
ебат го всеки ден и пита за още
като пропуснат един път идва тук и пише
рови в кофите за боклук в село софия и тайно се надява всички да го правят



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 15:38



Благодаря Chrome,такива боклуци има в цялата наша татковина.Това са хора, които нищо не са постигнали в живота. На тях винаги или освободителте или поробителите , или природата са виновни за всички техни неудачи.Аз просто искам едно мнение, а той ме праща в кофите за смет...Затова и BG няма скоро да просперира-само хленч ,сълзи, сополи и псувни-а насреща пълно НЕМОЖЕНЕ-даже и деца не могат да правят...........Тъжно ми е....



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Автор silueti (влюбена)
Публикувано22.01.06 17:22



Ако искаш да учиш няма нещо, което може да те спре да го направиш, дори и в ТУ Габрово. Какво точно искаш да учиш, ако не е тайна?



Тема Re: ТУ Габровонови [re: silueti]  
Авторпeшko (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 18:34



Да ама в ТУ-София преподавателите не ходят с костюми модел 63-година в комбинация с маратонки и не плюят семки по улиците....
Пич, ТУ-Габрово само в краен случай,а след това по-далеч от селото,на което викат Габрово,защото там дори и в кофите за боклук няма нищо..........



Тема Re: ТУ Габровонови [re: пeшko]  
АвторChrome (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 18:49



пешко смешко
ти ще кажеш как ходят преподавателите в село софия
тъпи селски парчета има навсякъде но някак си най много от тях на глава от населението присъстват в софия - факт



Тема Re: ТУ Габровонови [re: Chrome]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 10:00



Искам да уча някаква електричарска специалност,но не съм определил още каква.
Миналата година ходих с един приятел, който кандидатства в ТУ София.О, ужас...Човек трябва да им види тоалетните в т. нар.Ректорат,за да намрази София и околностите й. Това не са тоалетни а клоаки, такива сигурно няма и в най-скапаната казарма.Каквито им са тоалетните, такова ще им е и обучението.............



Тема Re: ТУ Габровонови [re: пeшko]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано23.01.06 22:09



Пешко, много съм далеч от ТУ габрово, но тук -там в ежедневието срещам преподаватели. Общо взето си сверявам часовника по поезия, музика и разни други разнообразни сфери на културата. Мхъ.. То... ти като казваш, че не стават... Да взема да ти повярвам, ама най- си ми е гот да се кефя с колегите индженери, че са най- филигранни културолози в действие.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: Гинec]  
Авторпeшko (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 13:02



Да посочвам ли имена ,пичове ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.