Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 22.05.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ТУ Габрово  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 22:03



Искам да уча вТУ Габрово.Какво ще ме посъветвте?



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
АвторKypa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 02:46



ще те посъветвам да не учиш..Габрово е село.....а и висшето образование е тор- ще рошиш по кофите после!!!



Тема Re: ТУ Габровонови [re: Kypa]  
АвторChrome (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 14:53



споко - кура е ГЪЗ не е кур
ебат го всеки ден и пита за още
като пропуснат един път идва тук и пише
рови в кофите за боклук в село софия и тайно се надява всички да го правят



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 15:38



Благодаря Chrome,такива боклуци има в цялата наша татковина.Това са хора, които нищо не са постигнали в живота. На тях винаги или освободителте или поробителите , или природата са виновни за всички техни неудачи.Аз просто искам едно мнение, а той ме праща в кофите за смет...Затова и BG няма скоро да просперира-само хленч ,сълзи, сополи и псувни-а насреща пълно НЕМОЖЕНЕ-даже и деца не могат да правят...........Тъжно ми е....



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Автор silueti (влюбена)
Публикувано22.01.06 17:22



Ако искаш да учиш няма нещо, което може да те спре да го направиш, дори и в ТУ Габрово. Какво точно искаш да учиш, ако не е тайна?



Тема Re: ТУ Габровонови [re: silueti]  
Авторпeшko (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 18:34



Да ама в ТУ-София преподавателите не ходят с костюми модел 63-година в комбинация с маратонки и не плюят семки по улиците....
Пич, ТУ-Габрово само в краен случай,а след това по-далеч от селото,на което викат Габрово,защото там дори и в кофите за боклук няма нищо..........



Тема Re: ТУ Габровонови [re: пeшko]  
АвторChrome (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 18:49



пешко смешко
ти ще кажеш как ходят преподавателите в село софия
тъпи селски парчета има навсякъде но някак си най много от тях на глава от населението присъстват в софия - факт



Тема Re: ТУ Габровонови [re: Chrome]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 10:00



Искам да уча някаква електричарска специалност,но не съм определил още каква.
Миналата година ходих с един приятел, който кандидатства в ТУ София.О, ужас...Човек трябва да им види тоалетните в т. нар.Ректорат,за да намрази София и околностите й. Това не са тоалетни а клоаки, такива сигурно няма и в най-скапаната казарма.Каквито им са тоалетните, такова ще им е и обучението.............



Тема Re: ТУ Габровонови [re: пeшko]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано23.01.06 22:09



Пешко, много съм далеч от ТУ габрово, но тук -там в ежедневието срещам преподаватели. Общо взето си сверявам часовника по поезия, музика и разни други разнообразни сфери на културата. Мхъ.. То... ти като казваш, че не стават... Да взема да ти повярвам, ама най- си ми е гот да се кефя с колегите индженери, че са най- филигранни културолози в действие.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: Гинec]  
Авторпeшko (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 13:02



Да посочвам ли имена ,пичове ?



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Автор eдин Пeтъp (...не повече)
Публикувано25.01.06 20:53




Радвам се на хора, които искат да учат.
Пожелавам ти успех.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Авторibiza (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 20:26



neeee



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
АвторNasko (Нерегистриран)
Публикувано22.04.06 08:43



Ами Gapsa са напреднали виж и при компютрите,може да пробвате и в Датския колеж,а най-переспективни са комуникациите.Честит великден!



Тема Re: ТУ Габровонови [re: Гинec]  
Автор ПAT (!)
Публикувано22.04.06 11:07



Къде ги пращаш в ботьовото индженерите? Нали без тях ще ти падне къщата?! Малко в повече се изхвърли този път, не съм очаквал това от тебе, Гинес!



Тема Re: ТУ Габровонови [re: ПAT]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано23.04.06 19:31



Ставаше дума за ТУ инженери, а не за строителни.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: Гинec]  
Автор ПAT (!)
Публикувано23.04.06 22:37



Не съм разбрал, моля за извинение! По принцип инженери има повече отколкото архитекти и е възможна девалвация.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Автор don_flo (Победител)
Публикувано24.04.06 18:52



Ами аз познавам доста хора които учат в ТУ Габрово и никой не се е оплакал!
Скачай смело. В ТУ София само ще сгърчат от учене а файдата и от двата университета е еднаква!

ПодУяне - Кварталът на Рогатите


Тема Re: ТУ Габровонови [re: don_flo]  
АвторПeнчo 3aяka (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 05:18



Псилютно!



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
АвторPaчo (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 18:27



Заслужава си! Условията в ТУ Габрово са пъти по-добри от други технич. ВУЗ в страната.Справка:поразходете се из коридорите на ТУ София!



Тема от клуб Човешки ресурси:нови [re: Paчo]  
Авторeзepo (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 09:01







Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Авторвeтepaн (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 20:44



Случайно попаднах на тази тема и искам да кажа някои неща на този господин.ТУ Габрово е един от малкото ВУЗ в БГ от където комунизма не си е тръгнал.Само дето не си викат "другарю" и "другарко".Целият им ръководен състав е от бивши отличници от партийните учебни години и бивши номенклатурни кадри на ОК на БКП.Хаоса в управлението е тотален а корупцията е на всички нива (особено в т.нар."Стопански факултет").Докато във Великотърновския университет посрещат кандидат - студентите с безплатен сладолет и безалкохолни напитки, в ТУ Габрово - с вече несъществуващи специалности,независимо, че ги има в кандитатстудентския справочник.Това е nuda weritas (голата истина)господине.....Жалко, защото там иначе имат много добри преподаватели!



Тема Re: ТУ Габровонови [re: вeтepaн]  
Авторgaan (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 20:42



Незнам кой колко е запознат с ТУ-Габрово, но прочетах доста мнения на хора които мразят да мислят и на други които си нямат хал-хабер за какво иде реч. Аз лично съм завършила този университет - Стопанския факултет. Преподавателите във факултета са на 80 % от УНСС. Университета е акредитиран. Единстевено неудобство ми беше пътуването въпреки, че съм с кола. За всички които се интересуват могат да видят сайта на университета www.tugab.bg . Приемат държавна поръчка и платено.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Авторoт oпит (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 21:50



Ако искаш сериозно да се занимаваш с работа върху самия себе си , да инвестираш в развиване на способностите си , мисля че ТУ-Габрово е едно добро решение.
Университета има доста добра база, а и има от кого да научиш много стига да искаш.
Особено факултета Електротехника и Електроника в последните 5 години доста силно се разви. Освен че имат най-после собствена сграда/преди бяха последните разпръснати в града/, от личен опит ти казвам че има способни хора там. За електрониката и компутрите нещата стоят още по-благоприятно. Незнам доколко си запознат с т. нар. CISKO академия, в която преди време беше невероятен късмет да се учи и то само дистанционно през нета в чужбина. Сега мога с гордост да кажа че първия клон ж България го направиха именно преподавателите от Габрово и в самия университет. Смятам че има голямо бъдеще.
УСПЕХ и само напред!



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Автор Weed (шантавка)
Публикувано21.07.06 10:56



Бегай





Тема Re: ТУ Габровонови [re: Weed]  
Авторkиko (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 12:44



Е, и къде???



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 12:30



Sakyn, da ne si posmial, nema kvo da nauchish tam, osven ti ako ne iskash da gi nauchish na neshto



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 12:38



Pich, aZ sym Zavyrshil v TU-Gabrovo EE(elektrotehnika i elektroenergetika), ama predi tova biah iZkaral TMET i dobre che beshe taka shtoto inak sigurno shtiah da pitam kato kolejkite ot moita specialnost na diplomiraneto: "Kak teche toka po jicite kato ne sa kuhi?"
Hich i ne se Zanimavai, nishto novo i poleZno ne nauchih tam, da ne govorim che uchitelkata mi po komputri e prepodavala matematika na bashta mi(toi e 47 nabor), ei taia e po-stara ot Lili Ivanova - Zaklevam se.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 12:41



A, kato otvori duma Za toaletnite, vednyj vyrveiki si mi se dosra i gledam Rektorata mi naryki, vleZoh i se iZsrah.
Be imalo faida se pak ot tova sdanie.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Авторpepita (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 13:19



i az iskam da ucha v gabrovo no izkarah ocenka 3.45 na izpita po balgarski ezik i imam chuvstvoto 4e niama da me priemat.Inache za universiteta sam 4uvala samo hubavi otzivi.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: pepita]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 15:36



Rojbo, v TU-Gabrovo nema da te iZpitvat po bulgarski eZik, ne se pritesniavai!



Тема Re: ТУ Габровонови [re: mutant]  
Авторpepita (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 14:00



Tova mi e ocenkata ot kandidat studenskia izpit pilence.Znam 4e nqma da me izpitvat po balgarski ezik.$udeh se prosto dali 6te me priemat s taq ocenka.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: pepita]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 17:35



Не знам какво си чувала,но е факт че има само 2 по-калпави университета в страната от ТУ Габрово,и те са Тракийският и Шуменският.В тези 3 унита влизат само хора,които не са приети никъде другаде.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: Aнoнимeн]  
Авторpaчo (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 15:12



А бе и аз съм тръгнал към ТУ Габрово ама като чета някои работи не знам какво да правя.Питах, разпитвах с какво другите ВУЗ са по-добри, но нищо конкретно не можах да науча.Всичко се свежда до това къде е по- як купона и къде е по-готино да се живее.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: paчo]  
Авторpepita (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 14:50



Ti kakva ocenka izkara v gabrovo.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: kиko]  
Авторpaчo (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 11:51



На общотехническия 4,50



Тема Re: ТУ Габровонови [re: paчo]  
Авторпeпитa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 15:35



А според теб аз имам ли някакъв шанс за габрово с оценка 3,45.Аз вече взех да се отчайвам.Май няма да ме приемат .



Тема Re: ТУ Габровонови [re: пeпитa]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 16:26



Eh, i men da ne beha me priemali navremeto....
Istinata e che v TU-Gabrovo magare da vyrjesh sled 5 godini s diploma she se pribere.
Koito ne e kandidatstval nego ne sa go prieli.
Ne Znam shto sa pochnali da iZpitvat po bulgarski, moje bi shtoto kandidat studentite tam ostanaha samo chujdoeZichni turci i negramotni seltaci



Тема Re: ТУ Габровонови [re: paчo]  
Авторpaчo (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 11:39



Това, че който е влязал в ТУ Габрово всеки е завършил е добре, даже много добре! Знаеш ли кои са тези ТУ в БГ, където не можеш да завършиш?Сигурно това е така защото там гъмжи от корумпирани даскали!
Днес се записвам в ТУ Габрово...



Тема Re: ТУ Габровонови [re: paчo]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 13:06



Ne ostavai s vpechatlenieto, che sym Zavyrshil, shtoto v TU-Gabrovo nema korupcia. Az sym go Zavyrshil minalia vek vse pak. Ot togava neshtata dosta se promeniha tam, no ne kym po-dobro.



Тема Re: ТУ Габровонови [re: mutant]  
АвторTУ-Гaбpoвo (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 15:13



Не знам кой ти е казал това за магарето , но ще ти докажа,че не е така. Попитай някой, колко човека бяха приети през 2003г. в специалност ЕЕ? И колко са тази година същия випуск (сега са 4-ти курс) и виж догодина септември месец колко ще се дипломират.
отговори: Записани през 2003 година в 1-ви курс специалност ЕЕ 54 човека. 2-ри курс записаха 22 човека. 3-ти курс около 18 човека +5 от 4-ти курс прекъснали. Което значи че повече от 50% са отпаднали след първата година!!!!!! Е сега ми кажи пак за магарето и другите глупости, че който не е записал, той не е изкарал. Само като те резне Наско Секирата на 3 математики, Компенсатора на измерване, Мъртвия на 3 изпита и още някой друг изпит не взет и честито!!!! Да видим как ще завърши всеки.
За спарвка студенти от ТУ-Габрово, НО не от "Стопански факултет", Факултет "Електротехника и електроника" особенно специалност :ЕЕ и АИУТ и от факултет "МУ" специалност ХПТ. Попитай някой от тези специалности студент и ще разбереш колко "лесно" се завършва в ТУ-Габрово!!!
p.s. Забравих и за друг "симпатяга" Върбан Претенцията (за факултет "МУ")



Тема Re: ТУ Габровонови [re: TУ-Гaбpoвo]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 16:15



Po edna sluchainost tochno aZ sym Zavyrshil EE, tai che nema nujda da pitam koito i da e, informacia imam ot iZvora. Vsichki iZbroeni prepodavateli sa mi prepodavali i sym si vZel iZpitite ot raZ s iZkliuchenie na Vyrban Pretenciata - s toia ne sme se sreshtali. Pri Nasko imah 4 matematiki - MA1, MA2, LAAG, IMG. Sega sa gi napravili sigurno 3, che inache magareto toku vij skysalo sindjira. I pri nas imashe dosta kolegi, koito prekysnaha, no tova e Zashtoto ne vidiaha smisyl da si gubiat vremeto. No imashe i takiva, koito biaha kolkoto typi, tolkova i uporiti, hodiha po -naiset pyti na edin iZpit i si vZeha diplomi.
Ako spomenatite prepodavateli sa se okaZali prechka Za niakogo... ami kakvo da vi kaja pravete si iZvodite. No niakoi hora iskat vsichko da stane beZ gram usilie, ei tai ako moje daje beZ da stanat ot masata - distancionno raZbirash li da si vZemat iZpitite.
P.S. Kak e myrtvia, kvo pravi toia mil chovechec?



Тема Re: ТУ Габровонови [re: mutant]  
АвторTУ_ГAБPOBO (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 18:10



Прав си затова, че някои чакат на готово. А относно мъртвия кво да ти кажа, мн готин пич с един готин мустак, абе направо върхът......



Тема Re: ТУ Габровонови [re: TУ_ГAБPOBO]  
АвторЧOBEK (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 21:33



Ще си отебеш КАЗВАМ ТИ ЧОВЕК!!!



Тема Re: ТУ Габровонови [re: TУ_ГAБPOBO]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 16:34



Znachi oshte si hodi s mustakia, mamin sladak



Тема Мустаканови [re: mutant]  
АвторTУ-Гaбpoвo (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 17:46



Ами да, ходи си с мустака. Ама на 3 седмици го сменя, после пусне нов, абе направо......сладур!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.