Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 01.05.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Кво очаквахте?нови  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.09.09 00:02



Да бием световния шампион като гост, след като заради чорбарски идиоти като Алкохолик Марков едвам спасихме загуби от Грузия и Черна гора? След като чорбарските изроди научиха националния да пада с 6:0, 5:0, 6:1 или 0:3 и 1:3 насред националния и да прави ремита с най-нещастните футболни сили тип Малта? Няма как да стане, Стоилов е по-добър треньор от Кюрда, Тройчо, чичо Пенчо и Марков взети заедно, но не е Бог, и за да изгради нов национален отбор трябва време! Както му дадохте на Кюрда 2 квалификации да провали с некадърието си, не бъдете гадни безмозъчни чорбарски изроди, дайте шанс и на Стоилов, защото е по-добър тренер от предните! Сигурен съм че с него на следващите квалификации ще се класираме за Евро 2012!



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано10.09.09 00:15



Сърмов ... буахахахаха ...

а иначе, сега кого линчуваха в съблекалнята на полувремето говедата? Телетата ли?





Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Дeдo Mpaз (новак)
Публикувано10.09.09 00:26



Само доказан олигофрен може да излезе с такъв състав и подобна тактика като гост на Италия. И то при положение, че това упражнение го е правил вече поне шест пъти в шампионска лига срещу подобни по сила отбори.
Само пълен идиот чака Италия да му поведе с 2-0 и после да обръща мача.
Иначе всички отбори на Мърльо разцъкват много красиво от едното до другото наказателно. Щеше да е прекрасно, ако беше художествена гимнастика. Ама е футбол и се играе на голове.



Тема срещу Италиянови [re: RlCHARDLONG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано10.09.09 00:32



с Коловати, Сърмов и Чебурашка аз лично очквах точно това... 2-0 и после лежерно до края.. все пак иде кръг в серия А..
Интересно ми е да се коментира състава.. и алтернативите... меренето на червени и сини тренерски пишки е занимание за хора без работа..

П.П. За малко да забравя Киш ...

Редактирано от AnfieldBG на 10.09.09 00:34.



Тема ха ханови [re: AnfieldBG]  
Автор Wolves ()
Публикувано10.09.09 00:48



ти, като един от разумните и нормално мислещи клубари тук искам сега с ръка на сърцето да ми назовеш три други варианта на тия които си изброил и да ми кажеш как евентуално щеше да свърши мача и дали Италия пак нямаше да бие с 2:0 или нещо подобно. Като имаш предвид, че Тунчев е извън всякаква игра форма и след контузия и Телкийски е наказан. Кажи ми как със замяната на тия тримата отбора би се променил тотално, че да бием Италия.
Айде бате, нали сте 8 000 000 тренери в България давай.
Също искам и честно да ми кажеш не ти ли хареса играта на отбора, атаките и пресите които правеха на ултраслабите италианци





Тема Re: ха ханови [re: Wolves]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 01:15



Абе вие в синьо сте ненормални бе, ПРОФЕСИОНАЛНИЯТ ФУТБОЛ СЕ ИГРАЕ ЗА РЕЗУЛТАТ !!! Престанете с тоя "героичен облик", писнало ми е да слушам и чета как "важна е играта" СЛЕД КАТО ГОЛОВЕТЕ ВЛИЗАТ В НАШАТА ВРАТА !!! Чудно се представихме днес, владяхме повече топката, сигурно и повече пъти сме били над вратата на Буфон и какво от това?

На мястото на Кишишев - Пелето, универсалният играч в отбора ни, при вас игра И като ляв бек, даже в ЦСКА също го ползваха на тая позиция.
На мястото на Сърмов, който така и не разбрах за какво го ползвахме, дали беше десен халф, дали трябваше да помага повече на Стилян Петров и Чавдар Янков - Йордан Минев със Станислав Манолев пред него - силна дясна зона, Манолев в момента е с много въздух и тича бая по крилото, щяхме най-малкото да държим Гросо повече под контрол, щото и Минев от началото на сезона играе добре. В центъра на защитата до Коловати бих сложил точно в настоящия момент Топузаков, поне се познават и дълго време са играли заедно.
Чавдар Янков и Стилян Петров в центъра на халфовата линия, Марто Петров отляво със смяна Благо Георгиев, Бербатов пред тях и Божинов на върха на атаката. С оглед мърдосването на Бербатов през второто полувреме можеше да влезе Домовчийски и да си разменят местата с Божинов, който би тичал и би се връщал повече.

п.п. "Ултра слабите италианци" си ни нагънаха в началото, вкараха си два гола и през второто полувреме се държаха по типичен за тях начин - леко незаинтересовано, в следствие на което съперникът владее повече инициативата, стреля повече, има и по някое положение, но така и не стига близо до изгоден резултат ...



Редактирано от alessandron на 10.09.09 01:17.



Тема аминови [re: Wolves]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано10.09.09 01:18



за разлика от повечето явно тук, си мисля че не тренера ни е проблема.. защото Марков, който толкова бе оплют ни класира първи в група и ни прати на последния голям форум, на който играхме. Там също имаше мач, който не играхме зле, но паднахме и той бе разпънат на кръст за това.
Със същата тази Италия направихме реми в София и се изля куп помия за това как сме играли.. сякаш търябваше да тръгнем да се надиграваме с тях. Сега пък същите критикували преди, казват ' трябваше да се надиграме с Италия ли?'

При последните 3-4 тренера играчите са едни и същи.. и няма как да е различно.. това е проблема.. няма лидер, защото набедения за такъв във важни мачове е на някой друг терен.. няма алтернативи в средата на терена и т.н.

Просто това имах предвид... че това имаме в момента и то не е никак не е за СП, ЕП или каквото и да е П... тренера трябва да работи в психологически план, да не робува на имена, на мениджъри и прочее..

Извини ме, но каква игра играе Сърмов до този мач, че впечатли Мъри... Или може би Божинов не познава повече италианците от Рангелов и т.н. Това както казваш не би направило така че да бием Италия, но си казвам мнението че не очаквам нещо повече от рутинна победа срещу подобен отбор.. ако ще тренер да му е Кройф. Което не значи че не съм за чужд тренер... напротив.. поне мениджръските идиотии трябва да престанат.. макар всеки да отрича че ги има..

Искаш вариант.. имам го и започва с Петков да речем.. в него би имал място един между тези които не играели правилно в ЦСКА - Данчо, Коста Янев или Иван Стоянов. Какво като Телкийски го няма, нали за това се мисли по-рано.. също и Топчо, защото поне играе със сърце и има опита за такъв мач точно. Както според мен трябваше да играе Божинов и т.н. Всеки има своя състав, но не това е най-важното..



Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано10.09.09 01:19



да, тва с достойния футбол е много яко. И срещу Дебрецен се обяви,че сме играли невероятно щото видите ли ония спрели да играят като ни набутаха 2 гола и ни оставиха да се мъчиме и да създаваме НЕВЕРОЯТНИ положения.
Днеска същоя кур - разтичаха 30 минути жабарите и си осигуриха победата и после предоставиха топката на идиотите в бяло да се изживяват колко положения създали и как достойно отпаднали.
Сега и в медиите сигурно ше се наблегне на невероятното ни второ полувреме и грандиозната енерция, която отбора е набрал в последно време.
Но така или иначе Мъди трябва да остане начело щото няма алтернативи в БГ и ше е едно и също. Ако естествено искаме да се класираменякъде трябва да дойде добър треньор...иначе идва ред на Балъков, да се посмееме и с него и така.



Тема Re: ха ханови [re: bluefan]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 01:25



Знаеш ли, сега като гледам волейбола ни, а аз си го следя като цяло и изведнъж като дойде чужд реномиран треньор как се намериха играчи като Виктор Йосифов, като Вальо Братоев, като Цецо Соколов и брат му на Вальо - Георги, че и от ЦСКА едно момче взе, дето сега няма как да се дореди, но е само на 17. Аз си признавам честно, че без Пламен Константинов не виждах как ше оправим бързо посрещането, обаче на - играем сега на посрещане и защита както никога не съм ги виждал нашите. Та ако дойде и при нас достатъчно опитен футболен тренер и му се даде малко време и изведнъж ше се окаже, че можем по-добре да играем и в защита, да сме по-дисциплинирани и т.н. Това е - можещ и знаещ човек, който да не се влияе от мениджърстване и ще си се стегнем достатъчно, няма да има и тук Мъри кво направил, Марков кво направил, Тройчо, Стоичков и т.н.





Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано10.09.09 01:25



Аз лично очаквах да се подходи по-офанзивно след като ни трябваше победа на всяка цена. Не да свърши мача и да се правят смените,което е марка за Хасково.
Но за съжаление и при чорбарските путьовци начело се разсъждаваше по същия начин и беха мишоци. Така,че в крайна сметка си очаквахме да ни бие Италия на ходом и с малко щото нема да им се занимава и да се приключи и с тоя квалификационен цикъл. Но е жалко бате.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.