Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 22.05.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 16:56



Че аз за баскет и хандбал не говоря, за волейбол обаче не съм съгласен. Нямаме титли, но имаме константно силно присъствие, във волейболните среди сме известни и не малко запомнящи се участия имаме. Така че е смешка да твърдиш, че не сме име. Толкоз





Тема Re: ха ханови [re: Vendome]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 16:58



Така, а да добавим и да те бутат, щипят, удрят през лицето!!!!! биволи по 150 кила????

Бате, сравнение изобщо не може да се прави....

целта ти пък е малкият кош, а пак имаш клякане и хвърляне за топка достатъчно. Имаш фаза атака, защита....

Защо баскетът има толкова прекъсвания и се играе в по - малко време от футбола?



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 17:01



Все едно във волейбола няма фаза защита и не е много по-трудно да извадиш забита от някой 210 дангалак топка с рефлекс от три-четири метра? Разбрахме всички, че на теб определението ти за спорт е да има щипане, ръгане и бутане, иначе не е спорт. Е някои не сме съгласни, но какво пък - както и ти си казвал всеки си има мнение. Жив и здрав.





Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано10.09.09 17:02



1. Смешко,Пацо ако е алкохолик не знам Мърльо тъпото какво трябва да е


2. Колкото и да се повтаряш - говедо начело на националния отбор никога не постигнало нищо и никога няма да постигне!Последния треньор който ни класира за голям форум беше 'алкохолика' Пацо.А ако Пацо е мизерия,смЕтай Мърльо какъв е.
3. Да,сигурен си че ще се класираме за 2012!След като ОТПАДНЕМ отново ще си сигурен и за 2014 и т.н. а далаверите в национала няма да спрат защото не знам с какво Илиян Стоянов-Селото е по-силен състезател от Вальо Илиев примерно.Какво прави Пламен Николов в национала?Какво прави Кишишев в национала?Какво прави Шаранков в национала?Какво прави 200 килограмовия добитък Сърмов в национала?Домовчийски защо е там след като Мърльо викал само и единствено футболисти които редовно играят и които лично той следи (същото важи и за Селото)???
Не ти говоря за ЦСКА или за левски.Говоря ти за един БЕЗПРИНЦИПЕН СЕЛЯНДУР ОТ ХАСКОВО с 30.000 ЕВРО МЕСЕЧНА ЗАПЛАТА С ОБРАТНИ НАКЛОННОСТИ (Мъри:'Без Наско не мога')!!!

Смях в залата ... и снощи отново.Ако ги няма Стилиян,Бербатов,Мартин и Божинов сме КРЪГЛИ НУЛИ (не че сега не сме)!

До следващите квалификации но такива слабаци като Ирландците няма да ни се паднат скоро.И жабите,и те горките в слаба форма ама няма кой да ги бие защото защитата ни е по-зле от тази на Лихтенщайн с тия пенсионери смрадливи и тоя клоун на вратата.По-добре да играе Урсула,даже Митрев или Караджов по-добре да пазят от тоя смешник на вратата.Снощи жабите имаха 2 положения - 2 гола след АМАТЬОРЩИНА в защитата (ама после Кирил Котев ви виновен)!
Нашите - две големи опасности - 2х НЕВЕРОЯТНИ РЕАКЦИИ ОТ СТРАНА НА БУФОН!Това е вратар а не оня лайнар шарана да се държи за гредата и да го е страх да свали 1 центриране.

Заради такива лайнарщини и куп други (Посерковите далавери и мениджърски игри) на национала ще има по 8.000 човека публика а на ЦСКА-левски 25.000 ...

КУР ЗА ЛАЙНАРИТЕ-НАЦИОНАЛНИ ПРЕДАТЕЛИ!



Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 17:04



Славейче неземно, ще ти кажа няколко неща, които у мен са се породили като впечатления за твоите писания по мой адрес в дира.

Първо, още от едно време взе да ми изтъкваш, как си имал позната от Външно, па тя ти била казала какъв съм бил аз и еди какво си - много НЕЛИЧНО, много коректно е това. Аз за теб не знам нищо, за леко сравнение - и не бих си позволил пред други за това да говоря. Защото и тях намесвам.

Така. Второ. Винаги аз говоря за нещо АБСТРАКТНО, не за теб конкретно, а за спорта волейбол, за стрелбата на Робин Худ с лък или за цените на акциите на Дженерал Мотърс.

Ти ми отвръщаш в отговор нещо, което е близко до стила : "Засрами се, ЖУРНАЛИСТЕ"....та значи, аз съм абстрактен, но ти си КОНКРЕТЕН, тоест, обръщаш се към мен за абстрактното. Схвана ли?

Оттам идва и недоволството ми. Надявам се, разбираш го. Нито имам иначе претенции за нещо, нито нищо. Нито пък лично съм те знаел и сега също не те познавам.



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: БATE]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.09.09 17:13



Колкото и да се повтаряш - говедо начело на националния отбор никога не постигнало нищо и никога няма да постигне!Последния треньор който ни класира за голям форум беше 'алкохолика' Пацо.А ако Пацо е мизерия,смЕтай Мърльо какъв е.
Айде и тоя пък. Един Пенев ви отсрамва и това е. Марков е треньор, провалил се навсякъде, с изключение на първия му престой в национала. Стоилов досега има един успех и един провал.



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 17:15



Пиле шарено

(харесва ми тематичната песнопойка) аз съм такъв характер - конкретен, не обичам абстрактни спорове, защото са безсмислени и защитавам тезите си с конкретни примери. Не вярвам, че изнасям за теб невероятно лична информация, най-малкото защото също не те познавам - две думи за теб от моя колежка не могат да изградят впечатление, то се гради само от форумното ни общуване, където човек не показва винаги това, което е в ежедневието. Забелязах, че се дразниш за "личната информация" и съм престанал - никой не е безгрешен. Винаги съм се опитвал да водя диалог с теб, не съм използвал обиди (с изключение на последния пост) и общо взето съм с впечатление, че поддържаме що годе нормални форумни отношения. Но пък и не бих си мълчал, когато засягаш обичани от мен неща, отбори, спортове и т.н. и съответно защитавам - както ти браниш "Левски" да речем. Та така, предлагам да спрем дотук, защото много излязохме от темата, тя е съвсем друга.





Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: БATE]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.09.09 17:16



Какво прави Шаранков в национала? С какво ви е виновен Иванков за тези квалификации? С какво е виновен снощи? Малко са вратарите, които биха могли да спасят тези положения и нито един от тях не е българин.



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано10.09.09 17:22



В НАЦИОНАЛА КАЗАХ,В НАЦИОНАЛА!

Какъв успех има Мърльо освен че донесе първа загуба на България в тези квалификации???





Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано10.09.09 17:26





Виновен ми се това Калчев че у нас има МЛАДИ вратари които са ПОНЕ на неговото срамно ниво.Говоря за Караджов,за Митрев ... че защо не и за малката перука (май той ще е новия номер 1 от следващите квалификации)!

Иванков преебава национала най-редовно.Сам помниш как водехме в Унгария с 1-0 до 90. минута и ни прееба тоя гей.Сам помниш как Дарио Сърна му вкара гол в Загреб от НЕВЪЗМОЖЕН ЪГЪЛ!Сам помниш колко мачове тоя нещастник е преебал и как по СЕЛСКИЯ си начин след всеки двубой ходи при Сектор Б и си събува гащите и си подава кура а останалите Сектори все едно не съществуват за тоя безпардонен селяк!Тия дето бяхме във В все едно не бяхме там,той отиде да си подава кура в Б,все едно играе левски-черна гора!
Смешна работа е това,уважението е най-важното нещо във футбола.Ние нямаме такова един към друг,камо ли нещо като колектив!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.