Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 15.06.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Кво очаквахте?  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано10.09.09 00:02



Да бием световния шампион като гост, след като заради чорбарски идиоти като Алкохолик Марков едвам спасихме загуби от Грузия и Черна гора? След като чорбарските изроди научиха националния да пада с 6:0, 5:0, 6:1 или 0:3 и 1:3 насред националния и да прави ремита с най-нещастните футболни сили тип Малта? Няма как да стане, Стоилов е по-добър треньор от Кюрда, Тройчо, чичо Пенчо и Марков взети заедно, но не е Бог, и за да изгради нов национален отбор трябва време! Както му дадохте на Кюрда 2 квалификации да провали с некадърието си, не бъдете гадни безмозъчни чорбарски изроди, дайте шанс и на Стоилов, защото е по-добър тренер от предните! Сигурен съм че с него на следващите квалификации ще се класираме за Евро 2012!



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано10.09.09 00:15



Сърмов ... буахахахаха ...

а иначе, сега кого линчуваха в съблекалнята на полувремето говедата? Телетата ли?





Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Дeдo Mpaз (новак)
Публикувано10.09.09 00:26



Само доказан олигофрен може да излезе с такъв състав и подобна тактика като гост на Италия. И то при положение, че това упражнение го е правил вече поне шест пъти в шампионска лига срещу подобни по сила отбори.
Само пълен идиот чака Италия да му поведе с 2-0 и после да обръща мача.
Иначе всички отбори на Мърльо разцъкват много красиво от едното до другото наказателно. Щеше да е прекрасно, ако беше художествена гимнастика. Ама е футбол и се играе на голове.



Тема срещу Италиянови [re: RlCHARDLONG]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано10.09.09 00:32



с Коловати, Сърмов и Чебурашка аз лично очквах точно това... 2-0 и после лежерно до края.. все пак иде кръг в серия А..
Интересно ми е да се коментира състава.. и алтернативите... меренето на червени и сини тренерски пишки е занимание за хора без работа..

П.П. За малко да забравя Киш ...

Редактирано от AnfieldBG на 10.09.09 00:34.



Тема ха ханови [re: AnfieldBG]  
Автор Wolves ()
Публикувано10.09.09 00:48



ти, като един от разумните и нормално мислещи клубари тук искам сега с ръка на сърцето да ми назовеш три други варианта на тия които си изброил и да ми кажеш как евентуално щеше да свърши мача и дали Италия пак нямаше да бие с 2:0 или нещо подобно. Като имаш предвид, че Тунчев е извън всякаква игра форма и след контузия и Телкийски е наказан. Кажи ми как със замяната на тия тримата отбора би се променил тотално, че да бием Италия.
Айде бате, нали сте 8 000 000 тренери в България давай.
Също искам и честно да ми кажеш не ти ли хареса играта на отбора, атаките и пресите които правеха на ултраслабите италианци





Тема Re: ха ханови [re: Wolves]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 01:15



Абе вие в синьо сте ненормални бе, ПРОФЕСИОНАЛНИЯТ ФУТБОЛ СЕ ИГРАЕ ЗА РЕЗУЛТАТ !!! Престанете с тоя "героичен облик", писнало ми е да слушам и чета как "важна е играта" СЛЕД КАТО ГОЛОВЕТЕ ВЛИЗАТ В НАШАТА ВРАТА !!! Чудно се представихме днес, владяхме повече топката, сигурно и повече пъти сме били над вратата на Буфон и какво от това?

На мястото на Кишишев - Пелето, универсалният играч в отбора ни, при вас игра И като ляв бек, даже в ЦСКА също го ползваха на тая позиция.
На мястото на Сърмов, който така и не разбрах за какво го ползвахме, дали беше десен халф, дали трябваше да помага повече на Стилян Петров и Чавдар Янков - Йордан Минев със Станислав Манолев пред него - силна дясна зона, Манолев в момента е с много въздух и тича бая по крилото, щяхме най-малкото да държим Гросо повече под контрол, щото и Минев от началото на сезона играе добре. В центъра на защитата до Коловати бих сложил точно в настоящия момент Топузаков, поне се познават и дълго време са играли заедно.
Чавдар Янков и Стилян Петров в центъра на халфовата линия, Марто Петров отляво със смяна Благо Георгиев, Бербатов пред тях и Божинов на върха на атаката. С оглед мърдосването на Бербатов през второто полувреме можеше да влезе Домовчийски и да си разменят местата с Божинов, който би тичал и би се връщал повече.

п.п. "Ултра слабите италианци" си ни нагънаха в началото, вкараха си два гола и през второто полувреме се държаха по типичен за тях начин - леко незаинтересовано, в следствие на което съперникът владее повече инициативата, стреля повече, има и по някое положение, но така и не стига близо до изгоден резултат ...



Редактирано от alessandron на 10.09.09 01:17.



Тема аминови [re: Wolves]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано10.09.09 01:18



за разлика от повечето явно тук, си мисля че не тренера ни е проблема.. защото Марков, който толкова бе оплют ни класира първи в група и ни прати на последния голям форум, на който играхме. Там също имаше мач, който не играхме зле, но паднахме и той бе разпънат на кръст за това.
Със същата тази Италия направихме реми в София и се изля куп помия за това как сме играли.. сякаш търябваше да тръгнем да се надиграваме с тях. Сега пък същите критикували преди, казват ' трябваше да се надиграме с Италия ли?'

При последните 3-4 тренера играчите са едни и същи.. и няма как да е различно.. това е проблема.. няма лидер, защото набедения за такъв във важни мачове е на някой друг терен.. няма алтернативи в средата на терена и т.н.

Просто това имах предвид... че това имаме в момента и то не е никак не е за СП, ЕП или каквото и да е П... тренера трябва да работи в психологически план, да не робува на имена, на мениджъри и прочее..

Извини ме, но каква игра играе Сърмов до този мач, че впечатли Мъри... Или може би Божинов не познава повече италианците от Рангелов и т.н. Това както казваш не би направило така че да бием Италия, но си казвам мнението че не очаквам нещо повече от рутинна победа срещу подобен отбор.. ако ще тренер да му е Кройф. Което не значи че не съм за чужд тренер... напротив.. поне мениджръските идиотии трябва да престанат.. макар всеки да отрича че ги има..

Искаш вариант.. имам го и започва с Петков да речем.. в него би имал място един между тези които не играели правилно в ЦСКА - Данчо, Коста Янев или Иван Стоянов. Какво като Телкийски го няма, нали за това се мисли по-рано.. също и Топчо, защото поне играе със сърце и има опита за такъв мач точно. Както според мен трябваше да играе Божинов и т.н. Всеки има своя състав, но не това е най-важното..



Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано10.09.09 01:19



да, тва с достойния футбол е много яко. И срещу Дебрецен се обяви,че сме играли невероятно щото видите ли ония спрели да играят като ни набутаха 2 гола и ни оставиха да се мъчиме и да създаваме НЕВЕРОЯТНИ положения.
Днеска същоя кур - разтичаха 30 минути жабарите и си осигуриха победата и после предоставиха топката на идиотите в бяло да се изживяват колко положения създали и как достойно отпаднали.
Сега и в медиите сигурно ше се наблегне на невероятното ни второ полувреме и грандиозната енерция, която отбора е набрал в последно време.
Но така или иначе Мъди трябва да остане начело щото няма алтернативи в БГ и ше е едно и също. Ако естествено искаме да се класираменякъде трябва да дойде добър треньор...иначе идва ред на Балъков, да се посмееме и с него и така.



Тема Re: ха ханови [re: bluefan]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 01:25



Знаеш ли, сега като гледам волейбола ни, а аз си го следя като цяло и изведнъж като дойде чужд реномиран треньор как се намериха играчи като Виктор Йосифов, като Вальо Братоев, като Цецо Соколов и брат му на Вальо - Георги, че и от ЦСКА едно момче взе, дето сега няма как да се дореди, но е само на 17. Аз си признавам честно, че без Пламен Константинов не виждах как ше оправим бързо посрещането, обаче на - играем сега на посрещане и защита както никога не съм ги виждал нашите. Та ако дойде и при нас достатъчно опитен футболен тренер и му се даде малко време и изведнъж ше се окаже, че можем по-добре да играем и в защита, да сме по-дисциплинирани и т.н. Това е - можещ и знаещ човек, който да не се влияе от мениджърстване и ще си се стегнем достатъчно, няма да има и тук Мъри кво направил, Марков кво направил, Тройчо, Стоичков и т.н.





Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано10.09.09 01:25



Аз лично очаквах да се подходи по-офанзивно след като ни трябваше победа на всяка цена. Не да свърши мача и да се правят смените,което е марка за Хасково.
Но за съжаление и при чорбарските путьовци начело се разсъждаваше по същия начин и беха мишоци. Така,че в крайна сметка си очаквахме да ни бие Италия на ходом и с малко щото нема да им се занимава и да се приключи и с тоя квалификационен цикъл. Но е жалко бате.



Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано10.09.09 02:15



Абе трябва си и материал!!
И в баскета имаме доказано има за треньор, ма три загуби и последни в групата!
Верно е, че поне се класирахме за ЕП, нещо което дълги години не се случваше!
Но пътя е това ! Първо чужд треньор! Любимата ти Англия години наред се мъчи с некви местни величия и накрая разбраха ,че няма да стане! С Капело Хърватия отнася по 9 гола в двата мача и днес бяха радост за окото!



Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор Wolves ()
Публикувано10.09.09 03:06



ултраслабите италианци го писах иронично, явно трябваше да го сложа в скоби, че някои чорбари тук изкараха, че тоя отбор на Италия кой да го хване ще го бие, но видите ли ние в Торино не успяхме.
Тия, които си изброил сме ги гледали много и в подобен на твоя състав сме претърпявали погроми. Исках да отбележа, че с тия тримата нямаше да сме нищо особено.
Просто толкова са ни възможностите, не е толкова до състав, щото то това е което имаме + 2-3 неособено различни , като класа варианти.
Жалко, че опряхме тия квалификации да се решават в Торино, след като още при жребия се знаеше, че тук падаме. Другаде трябваше да се вземат точки, другаде трябваше да се натиска. Сега вече е късно, отнове ще си седим кротко пред телевизорите и ще псуваме всичко живо по балкански





Тема Re: аминови [re: AnfieldBG]  
Автор Wolves ()
Публикувано10.09.09 03:16



За Божинов съм съгласен, за Сърмов също, не знам тоно какви са били мотивите на Мъри, явно е видял нещо, все пак той е по близо до футболистите. За Топчо - като играе, що играе тая пенсия, като не играе, защо не играе, поне има хъс. Угодия нямаме


Значи ясно е,че някои имена подразниха, но идеята беше, че и с другите картинката нямаше да е много по различна . Благой побърза да се оплаче, че не играл, като, че ли като има тоя шанс доказва защо е на терена.
Защо всички гледат новобранеца Сърмов, а не казват нищо за играта на ЗВЕЗДАТА за 30 милиона от Манчестър. Нали той трябва да прави разликата. Докога ще го чакаме да направи нещо голямо за България. Така ще си бие рекорда на Бонев и така ще си отиде без грам проблясък в националния.



Тема муахаха абе чумчо вълчонови [re: Wolves]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано10.09.09 05:02



на посредствените ни футболисти е простено щото са тъпанари и пълнеж а на Бербо дето некой друг му е определил цената на поемането на топката пасовете и отиграванията ще му гледаш в паничката

ще ви се ама нема нов луд стоичков дето да реализира та едно също посредствено поколение телета да се хвали че били гръбнака на отбора



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Гoвeдoмъчитeл (свиреп)
Публикувано10.09.09 05:56



Стоилов имаше достатъчно шанс.Ако беше спечелил двата преки мача с ЕЙРЕ сега щеше да е друго,нали?





Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор rogach (ентусиаст)
Публикувано10.09.09 08:10



гледайте сега не смесвайте волейбола в който сме световна сила с футбола в който сме точно обратното, във волейбола 8 място на световно или олимпиада е провал бе хора грандиозен и то не от сега ,а в футбола всички си знаем как сме, така че баш треньора няма да се навие да дойде само за пари те пари си имат



Тема Re: аминови [re: Wolves]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано10.09.09 09:36



Топчо според мен е десетки пъти по-добър вариант Коловати... не съм му фен, но не мога да му отрека че играе със сърце и в подобни битки мисля че е удачен вариант.
За мен атаката срещу Кирил Котев бе повече от глупава, защото всеки играч може да направи един слаб мач, да допусне грешка, но това не значи априори че следващия му ще е същия. Вчера почнаха Манолев почнаха да обсъждат, а това момче тепърва ще прави най-добрите си мачове.
За звездата си казах мнението.. очаква се от него да е лидер, а той просто липсва в пореден важен мач. Може би от мача с Хърватска насам, когато почти сам ги би болен и контузен, не е направил един силен мач срещу преките съперници за челни места. Кой знае какъв коментар не е нужен.

Иначе виждам че и ти си писал точно това, с което започнах... с този материал - толкова.. който и да е тренер за 2-3 мача... Трябва чужденец поне за един цикъл, да се абстрахира от това че човека Х трябва да играе поради тази или онази причина, да наложи режим и правила на нашите лигльовци и т.н. и т.н.



Тема Re: аминови [re: AnfieldBG]  
Автор PhilipMarlowe (пристрастен)
Публикувано10.09.09 09:44



БАТЭ ... проблемът не е толкова в това кои са лигльовци, а в това кой седи зад тях и какви интереси ги налагат в националния ... не може всеки тренер да е кукла на конци на Танев, Данчев и ко ... не може от такъв отбор да чакаш резултати...

иначе мача няма какво да го обсъждам ... Хаскьово с неговия талант за правилен футбол така и не намери стабилна централна двойка, само върти, всеки мач с различни играчи- каква стиковка да има тогава? Същото и с бековете, да не говорим за алогичните ходове с разни теленца, които самите фенове говеда не щат да виждат на Герена титуляри ...

за Бербатов- ТОЙ НЕ Е ЛИДЕР ... не може да искаш от играч, който няма характер да е такъв, да прояви въпросните качества. Парите нямат значение- по тази логика Роналдо трябваше сам да класира Португалия, а те горките се борят за трето място... а това че нямаме ЛИДЕРИ в националния е друга бира



Тема Re: ха ханови [re: Canary]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 10:16



Считай щом дори островитияните се сетиха да си земат тренер, дето ги разбира нещата

А за материала - ако има качествено име за треньор, което да не е обвързано с "мениджърите", ще намери материал - сигурен съм, че българите сме по-добри футболисти, отколкото баскетболисти ... Аз точно това имах и предвид с примера с Пранди





Тема мдам..нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано10.09.09 10:20



в общи линии сме на едно мнение...
Една Англия вчера показа че като разкара средняците като МкЛарън и заложи на изпитана зарубежна :) марка, нещата могат и да се случват.. За Гърция да не говорим, за доскоро футболните джуджета също...
тук обаче както в много области, така и във футбола интересите не го позволяват.. да не говорим че ако сложат червен тренер сините оревават света при всеки провал, аналогично при син тренер с другата половина... това е заложено още преди да е назначен който и да било...
За двойката в центъра .. бе се поизбистрила, но за съжаление Тунчев се контузи..



Тема Re: ха ханови [re: Wolves]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 10:21



Абе факт е, ма и както Блу е казал - ние отидохме със свалени гащи. В крайна сметка работа на треньорското ръководство е да внуши на играчите да се борят и да измисли подходяща тактика, за която и да вземе съответните играчи. На прима виста ти дадох моят избор за състав и лично аз ако бях треньор, щях да накарам нащте да играят прибрано отзад, но с много тичане на халфовете и непозволяване да ни натикат в наказателното ни. За Пирло бих накарал Стенли да го срита два-три пъти в началото и да го гледа по-отблизо, да не му дава да владее топката много-много. Целта щеше да е да задържим до 75-тата минута 0:0 и тогава италианците да се почувстват по-несигурни, да се промъкне идеята, че могат и да не спечелят и съответно в последните десет минути да тръгнем по-масирано напред.





Тема Re: ха ханови [re: rogach]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 10:29



Говоря за организацията при волейболистите, която се получи с идването на Пранди, а не да постигаме успехите от волейбола. Повтарям, ако има треньор, несвързан със синьо и червено, дали па няма да намери по някой играч, дето не е в Левски или ЦСКА и да става и дали няма да стегне нещата с тактика и изпълнение на поставените задачи?





Тема Re: ха ханови [re: rogach]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 11:04



Бате, каква световна сила сме във волейбола? Просто имаме много по - сериозно присъствие, отколкото във футбола, но не повече.

За разлика от футболистите волейболистите (които не играят спорт с физически контакт!!!!!!!!) имат по 4 гарантирани изяви средно в цикъл около 2-3 години (световна лига, световна купа, европейско, световно и т.н, олимпиада - ако се доредим обаче).

Имат ги, и максимум ще се класират трети. Чак сега могат да идат и до титлата, но аз съм сигурен, че на полуфинала ще го гризнем дървото.

Винаги, когато се е играело в миг на истината, нашите волейболни примадони го духат зловещо.



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано10.09.09 11:07



Айде сега!
Примадони!
Момчетата показаха характер вчера срещу Холандия и са единствените, които ни донесоха радост! А и да те питам 1/2 финал на ЕП малко ли е ????
Ако беше на футбол, цяла България щеше да е на улиците!!!!



Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано10.09.09 11:18



Бате, тази тактика, която я предлагаш, не е правилен футбол

. Това което искаш е Антифутбол, и е много е важно да разбереш и че ориентирането към синята идея не е плод на някакъв фундаментализъм, а е алтернатива на манталитета и културата на АнтиБългария...



Тема Re: ха ханови [re: Canary]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 11:21



У нас спортове като хандбал и баскетбол са с нулеви традиции, защото се иска сила, воля, мъжество.

Имаме проблясъци в спорт на млатенето, без физически контакт като волея, където реално 50% от атаката ти зависи от посрещането на сервиса.

Който го отрича това, не разбира глобално от спорт.

Редактирано от jdefoe на 10.09.09 13:17.



Тема Re: ха ханови [re: Wolves]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано10.09.09 11:22



О да това че практикуваме правилен, "красив и нападателен" футбол е много по важно от това да печелим мачове. Все пак трябва да сме естети





Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано10.09.09 11:23



Очаквахме да бъде убит комунизма





Тема Re: аминови [re: Wolves]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано10.09.09 11:27



Мотивите не са били на Мърльо а на Сирака, негово протеже е Сърмов.
А иначе да разбира се че Бербатов, кой друг ако не Бербатов





Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор Alabao13 (femmedecouleur)
Публикувано10.09.09 11:42



Аз лично очаквах да паднем с 2-0.



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор Halleck (инжeнер)
Публикувано10.09.09 11:49



Къде месите волейбола с другите спортове не мога да разбера :
Гершон го каза искам един играч от Еврокъп да имах , не НБА , не Евролига , а няма , както върви няма и да има скоро . За това Турция - България на баскетбол беше нещо като Барселона-Левски в ШЛ. Като няма качествен материал нещата не стават , защото и аз искам да съм новия Световен шампион по шах ма няма как да стане. Подобно е положението във футбола , но там се залъгваме , че като сме изкарали 3-4 играчи на високо ниво (ВЛ Англия) мислим , че може нещо да направим. Бруталния проблем при футболистите също Гершон много хубаво го дефинира : "Искам играчите ми да са професионалисти" е в България футболистите от ранна детска възраст се учат да не бъдат професионалисти .
На фона на това Волейбола е от друго измерение , на 17-19 години някои играчи в Бг са на топ ниво , независимо от старите методи на работа , лошата база , липсата на пари , нашите млади играчи са конвертируеми в световен мащаб тъйкато технически и физически са на перфектно ниво , а на тези години никой не иска тактически познания. Това се доказва от това , че минава време и печелим по някой медал от Младешко световно по волейбол , което на футбол или баскет е направо шега . Но от личен опит във волейбола тези 10-12 национални играчи дето събираме , зад тях стотиците минали през школите на силните клубове от които се прави подбора на най-добрите. Добре че потока продължава да тече идват сега Братоеви след тях на сина на Желязков има добри отзиви , Цецо Соколов също е страхотен играч ...

Nothing is as bad as it seems


Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.09.09 11:51



Е нулеви традиции във волейбола, тука вече се изложи яко.



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 12:01



Айде, айде, във волейбола сме на нивото на една Англия във футбола. И не говори за "волейболни примадони" като имаш светлите сини и червени примери с топка в краката. И бас ловя, че на 1/2 финал няма да отпаднем - сигурен може да си единствено, че Левски няма да минат групата си в ЛЕ. Малко повече уважение към единствения колективен спорт, дето ни радва, не е излишно



Редактирано от alessandron на 10.09.09 12:10.



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 12:03



Говориш ТОТАЛНИ ГЛУПОСТИ. Волейболът не бил с традиции в България? Ти извън футбол интересуваш ли се от спорт? Да си чувал кой например е Димитър Златанов и къде му е името във Волейболната зала на славата? Кой е Борислав Кьосев например?





Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 13:16



А да имаме евентуално някаква титла????

Нулеви са в хандбала и баскета, я погледни какво съм писал.

КАЗАХ, ЧЕ ИМАМЕ ЕПИЗОДИЧНИ ПРОЯВИ В СПОРТ НА МЛАТЕНЕТО НА ТОПКАТА, КАТО ВОЛЕЯ!!!!!!!!

Без физически контакт, където целта не е един кош с ринг от 50-ина сантиметра в диаметър, а цяло поле!

Интересувам се достатъчно, миналата година стоях до сто часа да слушам Чикаго Булс по РАДИОТО, в общо 13-14 мача някъде...

Този спорт го обожавам - това е мъжки спорт. Както и хандбала.



Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 13:20



Я стига бе, имам си правото да критикувам. Не го признавам за кой знае какъв спорт волейбола, изобщо не се гледа, освен у нас и то от мацките, въздишащи по играчите. Това е.

За спорт признавам всичко, в което имаш сблъсък със съперника. Супер много се вълнувах, когато гледах как нашите борци в Пекин до последно се биха, и доста от тях взеха олимпийски медали!

А ние веднъж на 20 години ходим на ОЛИМПИАДА на волейбол - ебати силата сме там, заеби.



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано10.09.09 13:24



Ми това, че ти не харесваш волейбола, значи ли ,че нямаме трдиции и успехи в него. Или викаш друго си е последни в групата на баскет, ма е по-добре от 1/2 финал на волей, щото мен ме кефи!
“Епизодичните прояви“ на волейбол са единствените ни успехи в колективен спорт,от 1994 г сигурно! Говоря освен класиране на голям форум, да има и успехи , а не участие с три загуби , последно място в групата и срам!!!!



Тема Re: ха ханови [re: Canary]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 13:26



Ама не сме "световна сила", бе човек. С каквито претенции сме.

Винаги го лапаме в решителния миг - отречи го.

Бием за фанфари в предварителните кръгове, но дойде ли елиминацията - курец.

Какви традиции? От Франция, Полша, Испания, Сърбия имаме ли повече успехи?

За Италия, Бразилия, Холандия и т.н не говоря. Те са ясни.



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано10.09.09 13:27



Да бе !Затова като се играят мачове от СЛ в залите няма място къде застанеш на куц крак!
Какво има да критикуваш в момента???? Това,че сме на 1/2 финал с 5 победи от 5 мача???? Дори и да загубим, ти какво искаш? Титлата ли ????
Айде малко усещане, баце!!!



Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 13:29



Аз не съм казвал, че футболистите ни начело с Барби бой не са примадони.

Но че и волейболистите са тънки души, спор няма!

Вчера играха срещу тотално нов тим на Холандия и щяха да подвият крак!

А това не е онази Холандия на Звервер, Бланже, Ван дер гор и т..



Тема Re: ха ханови [re: Canary]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 13:30



Искам да кажа, че не е вярна представата, че сме световна сила.

За Словения и Финландия може и да сме, но дори една Чехия има повече успехи от нас през годините по волейбол.



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано10.09.09 13:31



Баце, България няма как да бъде световна сила в нито един спорт!
Има ли смисъл да обяснявам защо?
Това, че успяваме да си мерим пишките с големите в този спорт, а даже често ги бием, малко ли е ????
На това ЕП отнесохме почти всички изредено от теб държави!
Не мисля, че малко!



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.09.09 13:36



Нямаме титла, но имаме отлични постижения във всеки един от големите турнири. Финали на световно първенство, европейско и Олимпиада. При жените имаме дори европейска титла. На клубно ниво ЦСКА има КЕШ при мъжете, ние имаме финал за КНК, при жените чорбата са с КЕШ и КНК, ние сме с КЕШ. Малко ли е за да се каже, че имаме традиции?



Тема Re: ха ханови [re: Vendome]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано10.09.09 13:39



Ако и във футбола имахме 50% от успехите на волейбол, щяхме да сме редовен участник на големи първенства и да играем по 5-6 мача на тях!!



Тема Re: ха ханови [re: Vendome]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 13:40



Несравнимо по - лесен спорт, бате, от баскета...несравнимо...с три отигравания и забивка.....



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.09.09 13:41



Ти играл ли си го, че смяташ, че е лесен?



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 14:22



Интересуваш се, ма не от волейбол, така че не ми говори глупости за традициите и мястото на България в тази игра - един от най-интензивните и динамични колективни спортове. Не е нужно да има физически контакт, за да е "мъжки" спорт - физическият контакт да не навлизам в подробности за какво е нужен.

Титла все още нямаме, но шансовете да имаме са ГРАНДИОЗНО ПО-ГОЛЕМИ, отколкото на футбол да имаме каквото и да било. Имаме обаче редовно медали, имали сме и сребърен медал на СВЕТОВНО през 1970 година, имаме и на ЕВРОПЕЙСКО през 1951. Като нищо тия успехи сега ще бъдат минати и то след само няколко дни, ако черна котка не ни мине път. КОГА ВЪВ ФУТБОЛА, В БАСКЕТА ИЛИ КВОТО И ДА Е КОЛЕКТИВНО СМЕ ИМАЛИ ТАКОВА НЕЩО?





Тема и понеженови [re: alessandron]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано10.09.09 14:24



има и волейбол за жени :)
имаме дори и Европейска титла 81-а



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 14:25



Абе гледай си работата бе, дреме ми дали го признаваш или не. Това е спорт с достатъчно голяма популярност и харесван по цял свят. Като не го гледаш, не давай становища за нивото ни там.





Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 14:27



Казах ти в предишни постове, поватрям и сега - не коментирай, като не разбираш. ТАЯ СЪЩАТА ХОЛАНДИЯ И ВИЖ РЕЗУЛТАТА С РУСИЯ, ДЕТО ЯВНО ЗА ТЕБ Е МЕРИЛОТО - 3:2. На това първенство НИЕ ГИ БИХМЕ НАЙ-УБЕДИТЕЛНО. Щели да подвият, ма не подвиха, за разлика от някои други наши мили родни спортяги, да не споменавам имена сега, че не е това темата ...





Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 14:29



ХАхахахахахах, ще си ми много интересен да те видя колко ти е лесно пред мрежата. Като не харесваш волейбола, не го коментирай, а не да подценяваш това което правим там. Аз на волейбол съм изпитвал толкова радост и на живо, и пред тв, колкото много, ама много рядко ми е давал повод футболът да речем.





Тема Темата мааалко се изроди...нови [re: alessandron]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано10.09.09 14:47



...ама да си кажа и аз за футбола.
ПО-ясен,чист,пресен пример от Гръцкия нац. по футбол няма!!!!
Взеха си Качествен тренер (цената в случая няма да коментираме) и с тея куци коне станаха ,макар и с некрасив футбол Еврошампиони.
Някой въобще спомня ли си поне 2 имена на гръцки футболисти от 2004?
На нас ни трябва Нашия си Рехагел,необременен с простотиите от бътрешния шампионат,даже ако може да не знае българската азбука,че току виж започнал да чете вестници.
И...ще дойде времето в националния на такива момчета като Спас,Тонев,Камбуров (защо Мъри тотално го пренебрегна,както и Вальо Илиев).



Тема Re: Темата мааалко се изроди...нови [re: bobojusty]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.09.09 15:37



Стига бе баце. Тонев? Той дори не е титуляр никъде. За другите съм съгласен.



Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 15:58



Добре си играя иначе, не се притеснявай, 190 сантиметра съм.

Няма страшно.

Но баскетът е моята любов. Вчера гледах баскет - струва ли ти се показателно?



Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 16:02



Абе не ми се обяснявай бе, ти конкретно все с мен се занимаваш - ни те знам кой си, ни нищо.

Гледал съм страшно много волейбол, не ми съди по писанията за реалния живот - и си имам мнение. Много малко са страните, от които имаме повече успехи в Европа и по волейбол.

А на хандбал и баскет да не говорим. По единия даже трудно правим национален тим....

Баскетът е най - трудният, и изморителен - точка по въпроса.



Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 16:06



Абе тикво, нали си журналист бе, аз нямам такива претенции - нали си чувал за принципа, че всеки си има право на мнение?

Аз си го изказвам своето и толкова.

Айде бегай и смърт на свинята и Милан.



Тема Re: срещу Италиянови [re: AnfieldBG]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано10.09.09 16:28



Поляците не се подвоумиха да уволнят такъв спец като Беенхакер,а ние на Путьо ще залагаме за 2012.Еби му мамата!



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.09.09 16:32



Да не мислиш, че е леко и неизморително да клякаш и скачаш десетки пъти по време на мач?



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 16:53



Да и аз гледах, но все пак изгледах целия мач в Торино. Аз съм 192 санта, ма за съжаление кръстът ми вече трудно позволява да играя баскет и волей, защото от подскачането после по един ден трябва да съм на Космодиск - стара травма







Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 16:55



Кой молеше да няма персонални квалификации? Тиква викай на тая дето живееш с нея. КУР за Гуведски, два за Принтер, Тотнъм дори нема кво да ги обсъждам.

п.п. Като нямаш претенции да си журналист, ходи си работи по-важната си работа. Аз претенции да съм журналист не съм изтъквал тук, това работя сега и след като го правя се опитвам да го правя добре, а не да обяснявам, че ми е хоби



Редактирано от alessandron на 10.09.09 16:59.



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 16:56



Че аз за баскет и хандбал не говоря, за волейбол обаче не съм съгласен. Нямаме титли, но имаме константно силно присъствие, във волейболните среди сме известни и не малко запомнящи се участия имаме. Така че е смешка да твърдиш, че не сме име. Толкоз





Тема Re: ха ханови [re: Vendome]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 16:58



Така, а да добавим и да те бутат, щипят, удрят през лицето!!!!! биволи по 150 кила????

Бате, сравнение изобщо не може да се прави....

целта ти пък е малкият кош, а пак имаш клякане и хвърляне за топка достатъчно. Имаш фаза атака, защита....

Защо баскетът има толкова прекъсвания и се играе в по - малко време от футбола?



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 17:01



Все едно във волейбола няма фаза защита и не е много по-трудно да извадиш забита от някой 210 дангалак топка с рефлекс от три-четири метра? Разбрахме всички, че на теб определението ти за спорт е да има щипане, ръгане и бутане, иначе не е спорт. Е някои не сме съгласни, но какво пък - както и ти си казвал всеки си има мнение. Жив и здрав.





Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: RlCHARDLONG]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано10.09.09 17:02



1. Смешко,Пацо ако е алкохолик не знам Мърльо тъпото какво трябва да е


2. Колкото и да се повтаряш - говедо начело на националния отбор никога не постигнало нищо и никога няма да постигне!Последния треньор който ни класира за голям форум беше 'алкохолика' Пацо.А ако Пацо е мизерия,смЕтай Мърльо какъв е.
3. Да,сигурен си че ще се класираме за 2012!След като ОТПАДНЕМ отново ще си сигурен и за 2014 и т.н. а далаверите в национала няма да спрат защото не знам с какво Илиян Стоянов-Селото е по-силен състезател от Вальо Илиев примерно.Какво прави Пламен Николов в национала?Какво прави Кишишев в национала?Какво прави Шаранков в национала?Какво прави 200 килограмовия добитък Сърмов в национала?Домовчийски защо е там след като Мърльо викал само и единствено футболисти които редовно играят и които лично той следи (същото важи и за Селото)???
Не ти говоря за ЦСКА или за левски.Говоря ти за един БЕЗПРИНЦИПЕН СЕЛЯНДУР ОТ ХАСКОВО с 30.000 ЕВРО МЕСЕЧНА ЗАПЛАТА С ОБРАТНИ НАКЛОННОСТИ (Мъри:'Без Наско не мога')!!!

Смях в залата ... и снощи отново.Ако ги няма Стилиян,Бербатов,Мартин и Божинов сме КРЪГЛИ НУЛИ (не че сега не сме)!

До следващите квалификации но такива слабаци като Ирландците няма да ни се паднат скоро.И жабите,и те горките в слаба форма ама няма кой да ги бие защото защитата ни е по-зле от тази на Лихтенщайн с тия пенсионери смрадливи и тоя клоун на вратата.По-добре да играе Урсула,даже Митрев или Караджов по-добре да пазят от тоя смешник на вратата.Снощи жабите имаха 2 положения - 2 гола след АМАТЬОРЩИНА в защитата (ама после Кирил Котев ви виновен)!
Нашите - две големи опасности - 2х НЕВЕРОЯТНИ РЕАКЦИИ ОТ СТРАНА НА БУФОН!Това е вратар а не оня лайнар шарана да се държи за гредата и да го е страх да свали 1 центриране.

Заради такива лайнарщини и куп други (Посерковите далавери и мениджърски игри) на национала ще има по 8.000 човека публика а на ЦСКА-левски 25.000 ...

КУР ЗА ЛАЙНАРИТЕ-НАЦИОНАЛНИ ПРЕДАТЕЛИ!



Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано10.09.09 17:04



Славейче неземно, ще ти кажа няколко неща, които у мен са се породили като впечатления за твоите писания по мой адрес в дира.

Първо, още от едно време взе да ми изтъкваш, как си имал позната от Външно, па тя ти била казала какъв съм бил аз и еди какво си - много НЕЛИЧНО, много коректно е това. Аз за теб не знам нищо, за леко сравнение - и не бих си позволил пред други за това да говоря. Защото и тях намесвам.

Така. Второ. Винаги аз говоря за нещо АБСТРАКТНО, не за теб конкретно, а за спорта волейбол, за стрелбата на Робин Худ с лък или за цените на акциите на Дженерал Мотърс.

Ти ми отвръщаш в отговор нещо, което е близко до стила : "Засрами се, ЖУРНАЛИСТЕ"....та значи, аз съм абстрактен, но ти си КОНКРЕТЕН, тоест, обръщаш се към мен за абстрактното. Схвана ли?

Оттам идва и недоволството ми. Надявам се, разбираш го. Нито имам иначе претенции за нещо, нито нищо. Нито пък лично съм те знаел и сега също не те познавам.



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: БATE]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.09.09 17:13



Колкото и да се повтаряш - говедо начело на националния отбор никога не постигнало нищо и никога няма да постигне!Последния треньор който ни класира за голям форум беше 'алкохолика' Пацо.А ако Пацо е мизерия,смЕтай Мърльо какъв е.
Айде и тоя пък. Един Пенев ви отсрамва и това е. Марков е треньор, провалил се навсякъде, с изключение на първия му престой в национала. Стоилов досега има един успех и един провал.



Тема Re: ха ханови [re: jdefoe]  
Автор alessandron ()
Публикувано10.09.09 17:15



Пиле шарено

(харесва ми тематичната песнопойка) аз съм такъв характер - конкретен, не обичам абстрактни спорове, защото са безсмислени и защитавам тезите си с конкретни примери. Не вярвам, че изнасям за теб невероятно лична информация, най-малкото защото също не те познавам - две думи за теб от моя колежка не могат да изградят впечатление, то се гради само от форумното ни общуване, където човек не показва винаги това, което е в ежедневието. Забелязах, че се дразниш за "личната информация" и съм престанал - никой не е безгрешен. Винаги съм се опитвал да водя диалог с теб, не съм използвал обиди (с изключение на последния пост) и общо взето съм с впечатление, че поддържаме що годе нормални форумни отношения. Но пък и не бих си мълчал, когато засягаш обичани от мен неща, отбори, спортове и т.н. и съответно защитавам - както ти браниш "Левски" да речем. Та така, предлагам да спрем дотук, защото много излязохме от темата, тя е съвсем друга.





Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: БATE]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.09.09 17:16



Какво прави Шаранков в национала? С какво ви е виновен Иванков за тези квалификации? С какво е виновен снощи? Малко са вратарите, които биха могли да спасят тези положения и нито един от тях не е българин.



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано10.09.09 17:22



В НАЦИОНАЛА КАЗАХ,В НАЦИОНАЛА!

Какъв успех има Мърльо освен че донесе първа загуба на България в тези квалификации???





Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано10.09.09 17:26





Виновен ми се това Калчев че у нас има МЛАДИ вратари които са ПОНЕ на неговото срамно ниво.Говоря за Караджов,за Митрев ... че защо не и за малката перука (май той ще е новия номер 1 от следващите квалификации)!

Иванков преебава национала най-редовно.Сам помниш как водехме в Унгария с 1-0 до 90. минута и ни прееба тоя гей.Сам помниш как Дарио Сърна му вкара гол в Загреб от НЕВЪЗМОЖЕН ЪГЪЛ!Сам помниш колко мачове тоя нещастник е преебал и как по СЕЛСКИЯ си начин след всеки двубой ходи при Сектор Б и си събува гащите и си подава кура а останалите Сектори все едно не съществуват за тоя безпардонен селяк!Тия дето бяхме във В все едно не бяхме там,той отиде да си подава кура в Б,все едно играе левски-черна гора!
Смешна работа е това,уважението е най-важното нещо във футбола.Ние нямаме такова един към друг,камо ли нещо като колектив!



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: Alabao13]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано10.09.09 17:27



То и аз го очаквах ама като дойде време да заложа,избрах Босна-турция 1ца след като бях избрал сърбия-франция Х и швеция-БГ 1 ...


кво да правиш,живот.



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: bluefan]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано10.09.09 17:30



Крайно любопитно ми е защо селяка не пусна Божинов вместо Рангелов и то с/у Италия,където Божинов е играл цял живот и ги знае наизуст (показа го след като влезе)?
И Сърмов баце,200 килограмов шопар,Сърмов!Къде сме тръгнали бе ей?

А Вини Шефер беше дошъл преди време да се моли да ни тренира,БЕЗ ПАРИ баце,БЕЗ ПАРИ ... искал някаква (по-висока) премия ако ни класира на голям форум,което е най-нормалното нещо!!!



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: БATE]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.09.09 17:47



Не отричам греховете на Иванков, ще е смешно да го направя, но в тези квалификации той не е преебал мач, така, че пускането му като титуляр (нещо, което правеха всички селекционери от ИСП насам) точно в тези за ЮАР 2010 не доведе до проблеми. Проблемите бяха други.



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: Vendome]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано10.09.09 19:41



Къде бяха проблемите според теб ТОЗИ ПЪТ?Честно ми кажи защото според мен проблема е точно един и то от 10-15 години насам.



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: БATE]  
Автор Vendome ()
Публикувано10.09.09 21:09



Нямаме играчи, с изключение на трима-четирима, останалото е пълнеж. Нямаме и треньор, робуваме на мениджърски интереси. Много са причините, но най-вече нямаме база, нямаме школи. Отдолу не идва нищо. Просто логичен завършек на квалификациите. Излишно се навиваме и се надяваме на нещо (аз не, но много други явно, че са се надявали). Ние сме един посредствен европейски отбор и толкова. Иванков направи най-добрите си квалификации, не сгреши фатално никъде, така, че нека не го обвиняваме по навик.



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: Vendome]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано10.09.09 22:20



а стига с това "нямаме играчи"...
Босненците да не би да имат повече от 2-3?
Турците колко имат?
Ирландците пък са смях в залата!!
Отбор нямаме,това е!Първо руководство нямаме и затаова и отбора го няма.
А и как да има отбор като Кишишев,Шарана и Коловати са несменяеми!
Къф е тоя футбол,къде го е гледал Мъдю незнам.



Тема Re: Кво очаквахте?нови [re: bobojusty]  
Автор Vendome ()
Публикувано11.09.09 09:32



Босна - целият им отбор играе в чуждестранни клубове и повечето от тях са титуляри, докато при нас половината отбор е от местни играчи от безумната ни А група, а от т.нар. чужденци поне половината са резерви.

Турция - ти не гледа ли последното европейско? Турската Суперлига е в Топ 10 на Европа.

Ирландия - играчите им играят само в Премиършип и Чемпиъншип.



Тема Re: ха ханови [re: alessandron]  
Автор jdefoe (седалкотрошач)
Публикувано11.09.09 10:25



Тук да сложим една поанта, викам и аз.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.