Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 01.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Първичносттанови [re: coffeemate]  
Автор Baldrian ()
Публикувано15.02.15 20:48



още едно определение...




толкова колкото вас не можем....

и не искаме...
а иначе си пишете. аз оплаквания нямам...арменският поп е ваш другар



Тема Re: Първичносттанови [re: coffeemate]  
Автор Adrina (далечна звезда)
Публикувано15.02.15 20:52



щом не следваш по петите поне едно гуру
-----------------
Опазил ме Бог. Искам съзнанието да ми е чисто, а не зомбирано, не искам да бъда програмирана от ненормалници, които се опитват да налагат ученията си, искам да живея земния си живот а, не да следвам някакви изтрещялници, които печелят от това. Духовното не се продава, то се натрупва, то се осъзнава. Чуждия опит е чужд, но едва ли ще ме разбереш. Спирам.
Ок. Разбрах те.
Ми не..не се страхувам нито от изоставяне, нито от бъдещето, защото започна ли, това значи да забравя да живея и да опитвам. Ако ме изоставят, добре, няма как да го променя, но живота продължава и след изоставилия ме, ще дойде друг, който пък може по-добре да се погрижи да не се чувствам слаба и сама...Твоя страх е фиксация към някой....аааааа това вече е кофти, защото никой с нищо не ти е длъжен...Както и аз мога да изоставя, ако ме приемат за даденост и си мислят че могат да ме подчинят...
Кафе, ако се опиташ поне малко да премахнеш тези страхове, а ти можеш, ще видиш живота колко е хубав и интересен. В основата на всичко негативно е страхът, обсебването и фиксацията. Не съм гуру и не е нужно да ме следваш....просто опитай се да помислиш в тази насока...: )
Изчезвам....: ))
Хубава вечер на всички.

И нека утре започне от днес!


Тема Re: Първичносттанови [re: Baldrian]  
Автор coffeemate ()
Публикувано15.02.15 20:55



абе Балдриян, ти в детската градина ли си?! не си ли живяла сред хора?! за да получиш уважително отношение- трябва първо да го заслужиш. колко хора в живота си обърна- те не те уважаваха и ти ги накара да те уважават?! не можеш да разграничиш дори елементарни интонации... никой с нищо не ти е длъжен- всеки дава, ако поиска. ама това са ...първични закони в общуването в едно общество, където не ти зависи хляба и повишението. лицемерие - пак са необходими условия, за да се прояви. във форум да задаваш рамки, без самата ти да си убедителна- къде отиваш може би... за да ти се чуе думата трябва да имаш авторитет. имаш ли пред мен?!
но ти си говори, де. само реших да ти покажа другата страна на нещата. иначе ти си говори, не пречиш на никого.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Първичносттанови [re: Adrina]  
Автор coffeemate ()
Публикувано15.02.15 20:56





А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Първичносттанови [re: Baldrian]  
Автор Adrina (далечна звезда)
Публикувано15.02.15 21:00



Ми може и пък да се видим някога...знае ли човек, какво го чака, точно за това живота е интересен...особено като не се слагат граници и правила...: ))
Лекичка Валерианка...


Поздрави и от мен.

И нека утре започне от днес!

Тема Re: Първичносттанови [re: coffeemate]  
Автор Baldrian ()
Публикувано15.02.15 21:03



абе Кафе...знаеш ли колко ми дреме дали от теб имам уважение или не...
дори няма какво да си ги мерим...различни категории и писти сме...
в първите си 7 години ме научиха, че възпитанието изисква учтиво отношение към всички...
а, който ми е бил интересен ме познава...

обясних ти, че нямаш правата и даденостите да даваш подобни характеристики на хората...ама съвсем ги нямаш, а ако ти си ги даваш, то пак отиваме в първите 7.

и ти не ми пречиш...даже и с глуповатите си становища.



Тема Re: Първичносттанови [re: Adrina]  
Автор Baldrian ()
Публикувано15.02.15 21:04



Лека. Доскоро.



Тема Re: Първичносттанови [re: Baldrian]  
Автор coffeemate ()
Публикувано15.02.15 21:10



и къде ти е доброто възпитание в тази тема- от първия пост да почнем?!

голяма си смешка- толкоз буксиране все до война да стигнеш и накрая опааа ама ние искаме насреща добре възпитани поведения. а аз даже не съм те почнала просто кротично ти обяснявам първичността и какво прави тя с лицемерите, а ти ми даваш и картинка по преразказа

говори ми сега, щото утре вече ще ви оставя да дълокомислите наволя. като се върна само гледайте да не убиете клуба, щото полито пак мене ще набеди.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Първичносттанови [re: coffeemate]  
Автор Baldrian ()
Публикувано15.02.15 21:17



нали се сещаш...всеки вижда това, което може и иска...
отвори по-широко очи, де...няма да загубиш. най-много да видиш и нещо друго и то точно за лицемерите. да не се окажат около теб...

да си ме почнала?!...

девойко, осъзнай се...не така първосигнално. брой до 10





Тема Re: Първичносттанови [re: coffeemate]  
Автор Polydeuces (Loverman)
Публикувано15.02.15 21:36



Лельо, толкова просто същество като теб се среща рядко. Сега съм пиян и можеш да разчиташ на моята искреност и неприкрити усмивки да те еба.

Чукам наред. Ти ще бъдеш последна.



Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.