Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 25.04.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Охраняваш от бебета?нови [re: Polydeuces]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано14.02.15 12:57



...- Екиме, ми що ни вземим да забегними ний с тебе двамата?
- Къде ще отидем,бе Димитрович, къде?
- Как къде ? Ми в София, имам там хора! :-) :-) :-)Ще ни подадат на първо време ръка! :-)Аз трябва да работя в тиливизията, имам златна професия-фризьорка! :-)

Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща

Редактирано от sladunka medunka на 14.02.15 13:08.



Тема Re: Охраняваш от бебета?нови [re: Polydeuces]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано14.02.15 13:01



...Да, контактьорка с бели бикини в ръце, повявам си с тях от време навреме



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Първичносттанови [re: Baldrian]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано14.02.15 13:13



...е, сега трябва да ти благодаря, защото току що осъзнах нещо много важно, благодарение на теб... В търсене на красотата, комай много се заигравам с некрасивите неща с идеята да ги променя... губя много енергия и време...



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Първичносттанови [re: Baldrian]  
Автор Eritea ()
Публикувано14.02.15 13:17



Като ухание. На ягода.





Тема Re: Първичносттанови [re: Baldrian]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано14.02.15 13:56



"и кое е?
къде е границата на приемливата за теб първичност?"


За мен лично понятието "първичност" е философско и предполага философски размишления, а не празен безмислен чат както се е получило . Защото в темата си смесил няколко понятия.
Първичност?
Нещо първично? Що е то? Нещо което се е случило първо. Преди всичко останало.За това трябва да се дискутира а не бла-бла-бла....


Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!



Тема Re: Охраняваш от бебета?нови [re: Polydeuces]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано14.02.15 13:57



Ааааа,Екиме, викам да ги информираме ний с тебе за нашта дружба, щот сме оставили погрешно фпичатление... Молята като идин кавалерин им съобщи, че ний с тебе са знайми отдавна и никакви либовни драми ни могат да попречат на дружбата ни... Бе, направо са невъзможни между нас! :-) :-) :-) моля та да потвърдиш



Такава е на любовта мощта,
че възвишава низките неща.


Тема Re: Първичносттанови [re: adekvaten]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано14.02.15 14:04



Първичност?!

Ако аз трябва да кажа нещо по тая тема бих казал:
Първично при всички хора и животни са....инстинктите.
Инстинктът да оцелееш. Да дишаш, да ядеш, да пиеш и се размножаваш.
Всичко останало при хората е добавъчно.




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Първичносттанови [re: sladunka medunka]  
Автор Baldrian ()
Публикувано14.02.15 15:38



е, не става, но е по-силно от нас понякога...



удоволствието у мое



Тема Re: Първичносттанови [re: adekvaten]  
Автор Baldrian ()
Публикувано14.02.15 15:41



а да обичаш, мразиш, чувстваш...?

мисълта първична ли е при хомосапиенс?



Тема Re: Първичносттанови [re: Baldrian]  
Автор heptagram ()
Публикувано14.02.15 23:19



Аз искам да поздравя умната мургава кучкарка, която днес, докато кротко си хортувах с един човечец на пейка в парка, се обърна учтиво към мен с враждебното "Разбрах, че е разгонена. Няма ли да си я прибереш?",

, по повод нейното възхитително отношение.

Тя е разбрала, че кучето ми е разгонено от жената, чиито Ритривър, след известно мотаене около моята овчарка, любезно бе придружен от мен обратно до стопанката си...

Разминах се с тази жена известно време преди да седна на приказка с човечеца, и мургавата строга стопанка е била предупредена от жената с ритривъра, че съм с разгонено куче. Отговорните кучкари си споделяме такива неща, за да може стопанинът с мъжко куче да бъде подготвен за изтрещяване на мъжкото животно.

В платените школи за обучение на Немски Овчарки основно правило е, че разгонените женски не се допускат на полигона за обучение, за да не разсейват мъжкарите, които иначе изтрещяват по разгонената, и се разваля дисциплината.

Обаче, както вече споменах, въпросната случка се разви в парка (на територията за свободно кучешко развеждане), където такова писано правило няма.

Неписано правило е, разгонените женски да се развеждат на повод, което е много смотано, защото кучето иска свобода, иначе става омърлушено.

Кучето на тази мургавелка е , и преди време го дресираше с дистанционен електрошоков нашийник, което на мен, като външен наблюдател, ми изглежда подобно на .

Нищо не и казах, а овчарката ми им направи място, повече от достатъчно за да си продължат по пътя, което и направиха...

Малко по-късно се разделих с човечеца, който ми обясняваше как в Австралия отглеждали овце и крокодили, и как нестинарите си мажели с нещо си краката, и продължих нагоре, и понеже съм с енергична походка, познайте кой настигнах отново... Познахте, докторицата Менгеле.

Приближих се до тях, и тя пак ми зададе същия въпрос, на който аз отговорих риторично "Как върви електрошоковата терапия?", и тя ме обяви за луд, на което отвърнах, че питам неслучайно, защото тя разбира нещата погрешно, а не аз...

Та се питам, защо хората са толкова заядливи? Вас питам, защо са такива? Какво й пречи да си продължи напред и да не се занимава с мен? Какъв й е проблемът, и защо си мисли, че точно аз мога да й го реша?

Беше с мъжа си, който през цялото време наблюдаваше отстрани, "готов" да се намеси ако нещата излязат извън контрол...

Защо някои жени стават толкова агресивни, когато са с мъжете си?

Е, както се казва, простотията ходи по хората. Някои хора са скандалджии, и просто си търсят с кого да се заядат.

Забелязъл съм, че като наближи пролет, и на хората почва да им хлопа дъската. На хормонално ниво е. Идва пролет, животът излиза наяве, и хората се превъзбуждат...

Както и да е, разделих се с тях учтиво, и си продължих по пътя.

Стигнах до вододайната зона, и реших да проверя какво е положението с несретницата, която обитава един грубо скован имот заедно с още двадесетина кучета и мъжа си...

Всъщност не знам колко точно са кучетата, преди бяха може би дори тридесетина, и за тях се говореше, че ги консумират...

Вероятно вече сте разбрали, че гледката на нейните "страховити" псета слабо ме притеснява, особено щом съм с моя верен другар.

В началото всичко бе тихо, и за момент си помислих, че вече "кучкарникът" не съществува, но се оказа, че греша... Пак същата сприхава женица, пак се опитваше да ме отблъсне с думите "Тук няма път", пак ме заплашваше да си прибера кучето, пак псетата се разлаяха, и пак не посмяха да се приближат на повече от един хвърлей разстояние.

Обърнах се да си ходя, тъй като реката беше буйна, и нямаше как да се премине.

, където преди време един мургав тип, в съучастие с българския си приятел, беше убил своята психично болна българка, върху самата шахта, където бе намерен трупа, седеше някакъв човек с кучешкия си другар. Приближих се на раздумка. Кучето му се оказа също Куцхар, само че не беше петнист. Разбран човек. Разказах му за това, как преди две години овчрката ми бе жестоко ухапана от алфата на една глутница зли помяри в центъра...

Спестих му, че местният ветеринар предложи евтаназия...

Както и, че най-добрият ветеринар в София, доктор "Пироговски" (не казвам истинското му име), се нави да я оперира само защото беше младо куче...

Казах му, че според мен уличните кучета трябва да се преработват до кучешка храна за домашните кейнайнове.

Разказах му как са ме нападали заради това, че защитавам кучето си от улични помиари...

Както и за вълка, който хранят от местните заведения, и как се е налагало да го ритам, за да ме остави на мира...

Спестих му това, че бездомните кучета (в т.ч. и вълка) често лежат на входа на хранителния магазин...

Хората масово си взимат догита, и после ги изоставят поради невъзможността си да ги обгрижват адекватно, но понеже са привързани към тях, продължават да ги хранят и поят...

Това са уличните кучета.



Be free, not cheap.

Редактирано от heptagram на 15.02.15 03:33.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.