Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:26 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: osvoboden pich]  
Автор aiumi ()
Публикувано04.02.23 15:34



Конкретната форма на управление не е толкова важна,
важно е управляващите да имат воля да осигурят (или поне да не пречат за) развитието и възхода на подопечното им население.

Може да кажем, че са важни и върховенството на закона, човешките права, общественият ред и въобще още един куп цивилизационни ценности, без които и от Марс да внесем най-добрите управляващи, пак няма да стане работата. :)



Тема Re: Аз съм си детермииран.нови [re: ad miral]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано04.02.23 17:59



Тя и Тинчето казва, че имала краден любовник, ама й вършел работа, когато имал батерии.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: zaphod]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.02.23 19:38



няма нищо вярно в това, което казваш". Възраждане, атака и други пресво-национални партийки са само част от популизма. Те използват едно празнословие за да са на хранилка на външни сили, най-вече от изток. На другият полюс са псевдолибералите като ДБ, които пък си имат господари на запад. За мен те обаче са също чиста проба популисти служещи на външни сили също с цел лично да се облажат.
(Къде видя от страна на саксън "прзрение" към ганювците не разбрах. А и темата не е да се объждаме един друг, а да си кажем мнението по един абстрактен въпрос, според мен.

)



Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано04.02.23 19:54



А и темата не е да се объждаме един друг, а да си кажем мнението по един абстрактен въпрос, според мен.

Ти нЕкви революции ли ще правиш в тоз клуб?

Всяка тема съдържа ПОНЕ 80% обсъждане един друг. Тва е солта и пипера на клуба бе! Я надникни в темата на нута да видиш кво става! Те си обсъдиха там коя колко пъти се чука, с кви спирали ходи и кой кога го вади!

Възраждане, атака и други пресво-национални партийки са само част от популизма. Те използват едно празнословие за да са на хранилка на външни сили, най-вече от изток. На другият полюс са псевдолибералите като ДБ, които пък си имат господари на запад.

Според мен малко неравностойно е сравнението. Възраждане може и да клъвват некоя и друга копейка (то и от прякора личи, иначе щеше да е "Рубльов", а не "Копейкин" ), обаче един списък гледах кой от умнокрасивите колко милиона бил отнесъм САМО от "Америка за България" и шапката ми фръкна! От официален сайт някакъв.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: Metropolis]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано04.02.23 20:05



Да, така е, за съжаление.
Защото липсва гражданско общество, обединение около националните приоритети, няма обществен договор.
. За да ги има гореизброените, трябва зрялост на обществото.
И това няма.
Затова се сменят на власт всякакви дъщерни фирми на дъртофелницата бкп.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано04.02.23 20:16



А, Тарти се излюпи...

Нищо че е старо. Ся приготвям една шопска манджа и нямам време за задълбочености.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.02.23 20:27



E, aз не говоря за темите по-принцип, а за точно тази тема в която се разписах. Не следя всички теми, дори всички мнения в дадена тема.
що се отнася за това което си написала за политиката пак се вижда че не разбираш от нея, а се плъзгаш съвсем по поврхността. Няма смисъл да си губим времето тук за азбучни неща за политиката по света и у нас .





Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: tartarianeyes]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.02.23 20:32



Ами обективният проблем у нас е че след 1879 г. на 40 до 50 години правим радикални социални рефорни и започване почти от нула. В Англия след Кромуел нещата се променят толкова плавно че все е едно почти всичко си е същото. Субективните причини са друга бира.





Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано04.02.23 20:43



що се отнася за това което си написала за политиката пак се вижда че не разбираш от нея

Ама разбира се, къде ще се меря аз с твойте величествени политически познания и компетентности! Смея ли!



Аре, пускай тема за Задушница, че наближава.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано04.02.23 22:09



А, гледала съм го, и то цялото.
Путин само може да се учи от македонците, нещастникът.



върнете ни архивите, идиоти



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.