Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: saksun]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано04.02.23 08:22



остави ти републиката, виж че в твоята анкета цели седем неандерталеца са гласували за възраждане, демокрацията е в опасност!






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: Metropolis]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано04.02.23 08:28



да де ама в случая самата тя е част от първопричината , да не искаш да се откаже от себе си?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: zaphod]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано04.02.23 08:34



Няма страшно.
Всичкият този електорат, който в момента гласува най- много за "Възраждане" от 20 и кусур години има таван от едно 15%.



Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: NAVYBG]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано04.02.23 09:32



Мен лично ме забавлява резултатът от анкетата “еврофил/американофил/българофил”.

Тези, които са гласували “българофил” всъщност са гласували за “еврофил”, щото ние сме ТАМ и няма мърдане. А тези, които са гласували “еврофил” (тоест - ВСИЧКИ гласували) ВСЪЩНОСТ е все едно че са гласували “американофил”.

Най-обикновени щрауси. Въобразяващи си, че “Европа” (ясно е, че става дума за ЕС в анкетата, а не за континента Европа) не е напълно подчинена на “Америка”.

Ще бъда много доволна, ако някой ми покаже НЕЩО, извършвано от ЕС, което е в конфликт или поне несъгласие със САЩ.

А, да, забравих… това е съвкупността на ДЕМОКРАТИЧНИЯ ЦИЛИВИЛИЗОВАН СВЯТ!



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: osvoboden pich]  
Автор bipet (шапшал)
Публикувано04.02.23 09:59



Парламентарна република от вид и състояние точно както е сега.
Удивителни са твърденията, че не работи. Точно сега работи.
Политиците се били провалили, защото няма редовно правителство дълго време. Напротив най-сетне имаме политическа работа. Да си я вършат нея, защото инак ще се захванат с икономиката, да пази Господ.
Вопълът по редовно правителство е кукичката, при това чисто гола кукичка дори без стръв, на която се ловят шаранчетата разбирачи на българските и световни работи. И след това рипат като обезумели на въздуха за кеф на пишман политиците. Еле пък за кеф на тия от ГЕРБ и ДПС. БСП-то са такива плужеци, че ни си струва да се споменават.
Ситуацията в момента има само два кусура. Изборите все пак са трошене на пари и групичката идиоти во главе с президента се захвана с политика, а не би трябвало. Впрочем те успяха да свършат едно добро дело – не внесоха бюджет. Не знам дали е пресилено да се каже, но това спаси България.
Бих гласувал за ПП, пак, ако не отидоха толкова у лево. Не истинско ляво, а популистки глупости за пазаруване на избиратели.
Избори до дупка.

Следващият парламент може да свърши една полезна работа – да ограничи служебните правителства само до организация на изборите с някакъв формален акт. Сигурно не е много сложно да се ограничат всякакви разпоредителни сделки и измислени програми.
Няма да се месим в световната политика, няма да си пъхаме пръста в кафемелачката.
Няма да се месим в икономиката, ще повдигнем жизнения стандарт.
Няма да хрантутим така наречените творци, така те ще изстрадат и отгладуват своите произведение и ще се роди изкуство, както обикновено стават тези работи.
Няма да има предизборни вакханалии поради изчерпване.
Избори до дупка за щастлив живот. Само трябва да се разредят. Примерно веднъж на 10 месеца.



Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: bipet]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано04.02.23 10:20



Ти си бил голем фантаст бе!



И всичките ти абзаци си противоречат един на друг.

Хеле пък кат прочетох, че си гласувал за ПеПейците - ми се срина и последното впечатление, че си способен на някаква трезва преценка, на база поне на възрастта ти (не я знам, но поне не си младо петле-харвардче с жълто по устата).

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: UnicaDonna]  
Автор bipet (шапшал)
Публикувано04.02.23 11:38



Тава не са абзаци, а ерзаци, ама нейсе.
Как точно си противоречат ?

Абе тоя Харвард не беше ли съсредоточие на цивилизования свят. Какво му има та толкова ненавиждат възпитаниците му.
Аз като стар човек твърдо мога да ти кажа, че не бих отстъпил по отношение на глупостта на нито един младок. И винаги се възползвам от това си възрастово предимство.



Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано04.02.23 11:41



Хем за диктатура, ама без цар?

Не съм виждал такова.
Всички плашат народа със синоптичколожеца, ама нещата са по-сложни. Избраха го, щото Тиквоний така каза. Т.е. той е истинския цар.

Z

Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: saksun]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано04.02.23 11:43



Брей, форума бил предимно жълтопаветен, ама не им се чува много гласеца.

За разлика от реалния живот, където е точно обратното.

Z

Тема Re: Вземете се определете най-сетненови [re: NAVYBG]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано04.02.23 11:46








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.