Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 28.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде бе,нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.01.23 22:49



Подкрепям те на доверие, не гледам достатъчно българско кино, но искам да спомена Дяволското Гърло в който не ми направи неприятно впечатление употребата на речта от главните герои. Хваля го





Тема Re: Хайде бе,нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.01.23 22:50



Това не е кино, а телевизия. just to mention





Тема Re: Хайде бе,нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано17.01.23 22:48



Недей креща, бе, оправих го... май. И ти правиш грешки, какво се заяждаш! При мен пък не се разпъва.





Тема Re: Хайде бе,нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано17.01.23 22:52





ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Хайде бе,нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.01.23 22:55



Още в постига на уника ми направи впечатление но реших че така се прави вече на български и продължих в същия тон, въпреки че мила обсъжда сериали.



Тема Re: Хайде бе,нови [re: MilaO6]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано17.01.23 22:56



Аз нямам причина да ги коря.
Споделям, че ми е досадно да следя сериал излъчван само един път седмично.
В последно време БНТ спонсорират доста добри продукции! Евала!



Тема Re: Хайде бе,нови [re: Crrafterr]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано17.01.23 22:57



Между другото някъде четох, че веднага изникват асоциации с "Игра на тронове" и с "Домът на дракона", сякаш сценаристите са прекалили с гледането им



Абе, след провала на Максим Генчев, нищо не може да бъде чак толкова лошо:-)))))))

А иначе, що бе... аз също чакам поне втора серия с нетърпение:-))))))))) След нея вече ще е ясно каква ще е степента на нетърпението ми не, ами на търпението



Тема Re: Хайде бе,нови [re: pishmangreek]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано17.01.23 23:01



Абе и на мен ми е интересно какво правят, но това български сериал веднъж седмично си е тормоз на зрителя. Кака могат да излъчват всяка вечер от 10.00 испанския "Кадифе" не знам си кой сезон, а новите български сериали не могат... Е, така смятат, че ще поддържат по-дълго време зрителския интерес изобщо към БНТ.



Тема Re: Хайде бе,нови [re: Asia.]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано17.01.23 23:11



Смешно е било друго - начинът, по който се е тръшкала и нахъсвала, а не че е проявила воля, дисциплина, инат и упоритост и е постигнала целта си с труд. А Демостен е се е упражнявал като е признасял речи с горещ картоф в устата и е висял на специално въже, за да се пребори с тика си и ор... Но все пак това са легенди. Ако беше така, всички заекващи да ги бяха излекували с методите на Демостен.

Той и Джордж VI е успял да се пребори с говорните си дефекти с помощта на Лионел Лог - логопедът, който е работил с него. Биографичната книга "Речта на краля" на Питър Конради в съавторство с Марк Лог - внук на Лионел Лог се основава на факти и документи, запазени от времето на тяхната съвместна работа. Филмът и книгата излизат по едно и също време кажи-речи и е трудно да се каже кое от двете е по-добро - и двете са изключителни в рамките на двете изкуства.





Тема Re: Хайде бе,нови [re: saksun]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано17.01.23 23:12



То и аз така наваксах с "Вина" в неделя. Ще има какво да се гледа през зимните месеци:-))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.