Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 28.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Гледа линови [re: MilaO6]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано20.01.23 20:30



Не съм ходила в оня край.
Трябва да наваксам





Тема Re: Гледа линови [re: e ta]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано20.01.23 20:56



И аз не бях ходила. Много различно ми изглежда всичко в сравнение с Дунавска Добруджа и Варненското Черноморие:-)) А Мелник, заобиколен с тия песъчливи скали, изглежда сюрреалистично място... И на Рупите не бях ходила, и там бях. Имах предубеждение към кича около църквата и името на Баба ни Ванга, обаче мястото, природата са наистина завладяващи. Но то всеки край си има своето очарование...



Тема Re: Някой гледа ли снощинови [re: MilaO6]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано20.01.23 21:06



Щом не спомнаха че мафиота е руски, може да премълчават че е украйнски.


Става за гледане ама нчкои от младите артисти са слабички. Дано с времето се понаучат, ама то това ако го нямаш заложено, няма много какво да култивираш.



Тема Re: Гледа линови [re: MilaO6]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано20.01.23 21:11



Рупите съм ги планувала напролет





Тема Re: Някой гледа ли снощинови [re: Metropolis]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано20.01.23 21:23



Еми това е... Няма много ярки фигури сред младите актьори... но то и средното поколение не е кой знае колко ярко...

Викаш, руската или украинската мафия... не знам, тьотката, както казах ми прилича на руска буля митрофаница





Тема Re: Някой гледа ли снощинови [re: MilaO6]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано20.01.23 21:26



То мафията е интернационална, няма националност. А Митрофанова може да заработва на черно като актриса, що да не е оригинала?





Тема Re: Някой гледа ли снощинови [re: Metropolis]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано21.01.23 08:12





Хаааа, товс не ми беше хрумвало за лелка Елеонорче, но на сценаристите добре им е хрумнала идеята за подобнс асоциация:-))) Обикновено предупреждачите са някакви бабаити с голи глави и къси вратове, пък тук - тьотка



Тема Re: Хайде бе,нови [re: MilaO6]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано21.01.23 12:00



Споменаваш режисьора Виктор Божинов.
"Столичани в повече" е единствения български филм за последните години, който ме изкефи.


Вече съм писала, че бях голям фен на по старото българско кино, но с по новото се разминаваме.
Любимите ми артисти измряха, а от тези дето сега играят никого не харесвам.
Гледах малко от "Вина", не е лош, гледаем. Но едва ли ще го следя.
"Войната на буквите" го изтърпях 10 мин. Според мен играта е ужасна, дразнят ме.
Може причината да е в мен, че не обичам исторически филми.



Тема Re: Хайде бе,нови [re: 4ereshka2]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано21.01.23 12:22



Не бих казала, че най-добрият филм на Божинов е "Столичани в повече". Най-добрият му филм е "Възвишение" и според мен, заслугата е на литературния първообраз на Милен Русков и това, че Божинов най-плътно се придържа към него е негов плюс. А иначе не мисля, че Божинов е стигнал нивото на най-добрите ни режисьори, ако изобщо го достигне. Но то и киноестетиката и стилистиката вече е съвсем различна.

А "Войната на буквите" стана ясно, че не трябва да се приема съвсем като исторически филм. Има приключенски и драматични и тук-там исторически моменти, останалото са доста художествени измислици и натъманяванки. Но рано е още за категорични оценки. Нека минат поне още една-две серии.



Тема Re: Хайде бе,нови [re: MilaO6]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано21.01.23 13:01



След Възвишение слагам Голата истина за група Жигули


Покрай премиерата на Жигулито гледах интервю с Божинов, в което разказа, че е вмъкнал истински случки между него и дъщеря му от тийнейджърството и и много му се иска да доразвие темата за родителството, отношенията родители - порастващи деца. Много го харесвам този човек.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.