Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:27 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Хе хенови [re: parvaty]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.06.22 01:14



Ми за мен си мома бре.
Е, преди 40 години - такива кат теб, демек на твоята сегашна възраст - бяха си мумии.
Ама сега - мома, едва ли не девица.
Всичко е относително.

Bеer? Mоre?




Тема Re: На тема корупциямснови [re: bira_more]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 01:14



Радвам се за вас. Аз имах само една корекция и си я написах.. то в България без друго мъжете сте кът.. к хел се понася, и свекърви и все.. иначе си виждал отборите по кама-сутра по кръчмите.. даже беше станало гротескно .. някакви дърти чанти да ти свалят гаджето в твое присъствие …верно, че моето гадже е уникално красив 188 сантиметров мъж, понастоящем на 40 години, ама все пак!!!

Редактирано от parvaty на 26.06.22 01:16.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: parvaty]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.06.22 01:14



Мммм - английския - не е достатъчен? И Китайски трябва да уча?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: parvaty]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.06.22 01:20



М даа - именно тази нация без технически достижения - прати първия човек в космоса.
Именно тази нация без технически достижения - вместо да я отбомбократират като Сирия, Сърбия, Либия - си стои и си възстановява териториите.
И да - в идеални отношения с Индия.

Bеer? Mоre?




Тема Re: На тема корупциямснови [re: parvaty]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.06.22 01:22



Ми ако си аватарка на ХЕЛЛ - браво на теб.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.06.22 01:24



Мацко, извинявай, ама познанията ти в областта на техническите постижения, а и по историята им, са по-малки от тези на осемгодишния ми племенник, който запоява с поялник, и различава анод от катод.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: bira_more]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.06.22 01:26



Кога са го пратили тоз в Космоса, помниш ли?


А СЛЕД това какви са им постиженията?

Освен подозрително неясно полезното махане на "социализъма"?
Щото не личи да са "цъфнали и вързали" след разтурянето на "прогнилия и изчерпал се социализъм", да?

Или за да се мине правилно от социализъм към демокрация, трябва мааалко време на преход, като при евреите в пустинята - да кажем, едни 50-ина, 100 години, да?!
(И да го няма Путин - като задължително, но не единствено условие.. )

Впрочем, то и България още "прехожда", без край да се види - но при нас е съвсем друг мащабът, и различни причините, май ..


Редактирано от Naki на 26.06.22 01:39.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: bira_more]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 01:28



Ох бе.. порови се в интернет да видиш на какво прилича Германия след WWII и виж къде е сега. Не се шегувам - вземи научи някакъв друг език, вместо да висиш като една Нутка в клуба, която за 12 години можеше по е български да научи, и вземи да почетеш повече за Светът. От реални, не пропагандни, източници.

NB. Цялата преса в България е пропагандна.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 01:30



Поручик; много си ми сладък, обаче си много пропит .. вземи малко прочети световна история.. кой произвежда първия автомобил, кой построява космическста станция, където твоите хора в момента даже не могат да стигнат. Чете ли, че щели да национализират немският модул? И Шолц им каза в прав текст , че ще берат ядове , ако го направят?.. абе.. извади я тая глава от пясъка ве!





Тема Re: На тема корупциямснови [re: bira_more]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 01:32



Не знам за какво говориш..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.