Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: На тема корупциямснови [re: parvaty]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.06.22 01:35



Персонаж от песен (песни??) някакъв. Ама не знам подробности.



Май е някакъв въображаем герой (героиня)?
Нещо като такова, дето истинска, физическа жена не може да бъде, поне не изцяло.
Но лирическият герой-мъж се стреми към нея.




Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: parvaty]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.06.22 01:41



NB. Цялата преса в България е пропагандна.

Не се изразяваш правилно.


Не само пресата е такава, а също така телевизиите, радиото/ата, както и Интернет сайтовете.
Тоест всичките различни видове аудио-видео и други медии.




Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.06.22 01:48



Мацко, тия работи вече съм ти ги обяснявал веднъж, преди време.
Първият автомобил е направен от Никола Кюно - французин, първата космическа станция е руска - "Салют" и все още всички летят до МКС на руски ракети, станцията се снабдява с руски ракети, а основните модули в нея също са руски. И нямат нужда да национализират нищо - без тях всичко това ще падне и ще изгори в атмосферата.

Просто не се опитвай да ми говориш за история на естествените науки и техниката.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 02:00



Котьо, недей да казваш на хората, че до ISS се лети с руски ракети, че много ще се изложиш ..

Знаеш ли, може би проблемът е,че четем в различни медии.
Автомобилът определено е измислен от Карл Бенц, и първият шофьор в света е жена му.. ама ти можеш да вярваш на каквото си искаш, разбира се.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: Naki]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 02:08



Да, прав си.. имам предвид всичката журналистика. Един Иво Инджев каза истината и изпадна в немилост … ама нали четеш в клуба? Народа идва си няма какво става в собствената му държава.. нали, както каза Ружа, няма да казвам какво става в

държава. Само щото е твърде възрастна да емигрира и не й остава нищо друго освен измисленото усещане за патриотизъм .. сори, ама това назидателно отношение няма как да толерирам.



Тема Re: Хе хенови [re: bira_more]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 02:12



Еми да.. то и аз вече харесвам 40 годишни мъже.. откак моя стана на толкоз .. иначе винаги ще смятам, че идеалната възраст за един мъж е 33 и за една жена 40. Сори.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: Silverado]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.06.22 02:52



Путин (е) капут.
Опитите за възстановяване на империята/СССР са правене на умрел уй изкуствено дишане.
Парватката е реалистична и знае на кой свят е.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: bira_more]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.06.22 03:01



Възстановяването на териториите на империята под формата на СССР струва неимоверни страдания и смъртта на милиони хора.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: parvaty]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.06.22 03:08



Поручикът комай не осъзнава колко информацията му за историята е пълна с пропагандни клишета. Макар и нАучен работник - не проявява научен подход към историята.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: tuzlija-179435]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 03:14



Ама тя Украйна съществува много преди 13-ти век, от когато датира руската империя. Та до нали дни си има крепостни селяни, които даже нямат паспорти .. Тони за какво ли са им, те така или иначе няма къде да отидат .. по Мюнхен се разхождат все лекета от заможни, разбирай с партийн книжка, другари.

Колко не лога да понасям цялата тая измет.. представа си нямаш. Ако аз ся бях на мястото на Байдън в Гармиш да съм гласувала да ги прегазим .. разбирам, че това няма как да стане в краткосрочен план. Но в дългосрочен са обречени. Повярвай ми. На каквито и суровини да лежат. Поне така се надявам . Хората в България понятие явно си нямат колко да високомерни и снизходителни тия хора. Даже извадиха публикация вчера, че специален ген ги определял като супер нация. От някакво тяхно светило генетик…

Ти нали се сещаш кой друг пълководец използва същият тоя номер преди почти 80 години.. тия даже не могат да приложат нов номер.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.