Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 15.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: поредните dw идиотщининови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.06.22 14:14



За колхозниците е било до 1972.



Тема Re: интересно наблюдениенови [re: Baldrian]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.06.22 14:15



едва ли е показател за всички бежанци и ситуацията навсякъде, но не сме толкова лоши

Много ми се щеше да прочета некво самохвалство от тъпанарката, дето "знам 4 езика и имам дипломи от УНСС и Баварската академия" за това, какъв е нейният ЛИЧЕН принос в съчувствието към украинците, дето на нас, в България, ни липсвало. Поне един от 4-те й езика, колкото и лош училищен руски да е, пак щеше да е от полза като доброволец за горките украинци в Бавария. Барем ей тъй, само 2 часа седмично в бежански център или дори вфейсбук група за помощ.

В реална ситуация - като се почне от бг правителство, дето изпонастани де що украинец има по морските хотели, мине се през всички официални и неофициални доброволни групи за помощ, та се стигне до редовия презрян булгаристанец, който и да се пени, не тормози украинци в България - много се чудя за какво още съчувствие копнее тая надута пача?

Поне да правеше друго, освен да ходи на работа, да блее в нета, да се налочи и да си изповръща тук отчайващо ниската обща култура, че да държи сметка на българите целокупно. Щото тя много "съчувства"... на бутилка вино посред нощ.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: alisalisa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано26.06.22 14:28



Онова "грешно недоразумение на демокрацията" вече бачка усилено във Финландия. Това е част от неговото минало - не от моето. Нямам насрани фамилни гащи - каквото и да е било - вече не е. Нямам никаква причина да се срамувам от него - напротив - гордея се, че излезе от лайната и стана работещ човек. Така че си вземи крошето и пробвай с някой друг. Аз не замесвам твои близки при никакви обстоятелства за да ми обиждаш фамилията. Ай сиктир.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: parvaty]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.06.22 14:28



Като го рече за паспорт на 50-тина години...
Мой познат ми разказа за албанци, от Албания, мъже, жени, на петдесетина години, в Италия, в началото на 90-те. В лунапарк, на въртележкките, радват се и пищят като малки деца, защото им било за пръв път в живота. При Енвер Ходжа при тях такива шаренийки е нямало.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: osvoboden pich]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.06.22 14:32



И при нас в кумовата рода аналогичен случай. Момчето, на Христова възраст, от няколко години бачка усилено във Финландия...


Нека им е на късмет....



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: tuzlija-179435]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано26.06.22 14:35



Те може дори да са колеги





Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 14:48



И Вайс върса, Поручик.

Аз никога не съм твърдяла, че знам всичко.





Тема Re: поредните dw идиотщининови [re: osvoboden pich]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано26.06.22 15:59



Няма начин да е вярно, дори да е.





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: не бягай по тъча, въпроса е съвсем конкретеннови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано26.06.22 16:10



всъщност австроунгария рита канчето, точно щото дава прекалено много свободи на различните националности

Тъй е
Тряяше като в ссср, ма ссср бе тогава русия.
И затова от австрийците и унгарците нищо не излезе, пък от ссср - велики работи.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: техническа поправканови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано26.06.22 16:13



Дето само в руските императори няма нииищо руско





върнете ни архивите, идиоти


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.