Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: интересно наблюдениенови [re: parvaty]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано26.06.22 00:04



и не проявяват и капка съчувствие към друг народ, който преживява подобен ужас - що пък да проявяват?
Ако някой сега направи м@мата на Турция щастлива, туй ще е възмездие и не се нуждае от съчувствие.
Същото е и с Украйна - Видовден и толкоз.
Какво съчувствие, какви краварски интерпретации по темата какво е искал да каже Господ?Същия забавя, но не забравя, какво не е ясно?



Тема Re: интересно наблюдениенови [re: Noy BG]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 00:06



Я ми разясни това с Украйна и Видовден, че съм любопитна. Ако може, разбира се.



Тема Re: интересно наблюдениенови [re: parvaty]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано26.06.22 00:12



Да бе, нямам си друга работа.
80% от българите знаят, само ти не знаеш. Сигурно, защото вече дори не миришеш на българка...





Тема На тема корупциянови [re: parvaty]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.06.22 00:14



моем да изпием - повече от теб. Не за друго, ама все ми е на акъла да си поне два пъти по лека от мен.
А то количеството изпита пиячка - зависи и от килата.
А за да може да ми преподаваш на тема корупция - е требе да изпиеш поне колкото мен.



Bеer? Mоre?



Тема Re: интересно наблюдениенови [re: Noy BG]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 00:24



Ти колко си зле..

Аз съм от 20-те, както сам си констатирал (като осъзнаеш какво значи това, пиши ми), затова те помолих да ме осветлиш. Щото наистина нямам представа за каква карма говориш. Украйна е била държава много преди Русия , а единствения император на Русия , който е носил титлата “Велик”, и на който се дължи руският Ренесанс, всъщност е немкиня.

А дали знаеш, че всичките им забележителности, вкл. Кремъл, са дело на западни архитекти?

Не, че съм очаквала повече от 80-те процента

(ти колко си тъп, идея си нямаш.. сори, много се смях.. ама, сам се самоопредели… аз нищо не мога да направя по въпроса). Та, като напишеш на някой нещо трябва да имаш топки да се доизкажеш .. иначе олекваш. Ама наистина нищо лично.



Тема Re: На тема корупциянови [re: bira_more]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 00:29



Почваш да ми приличаш ужасно на един селянин, бивш старшина (нали знаеш, който не става за нищо, става старшина), който освен за секс и екскременти за друго не може да говори. Не, че не иска, няма интелектуалния капацитет .. опитва, ама все екскременти излизат.. такъв си е човекът - супер ограничен .. не бъди един син ник.

На тема корупция не можеш да говориш точно с мен. Както се вижда - с всички други тук, но не и с мен.

А за прозаичното пиене.. аз въобще не пия.. не щото тук се гледа с лошо око на пиещите .. просто вече не нося.



Тема Re: На тема корупциянови [re: parvaty]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.06.22 00:40



Ми аз съм имал в живота си много години - трезвеник.
Ама аз друго се опитвах да ти обясня - да, бе, добре - ся, аз в този момент съм на градус, и вероятно правя грешки, ама това което се опитвах да ти обясня - доста знам за корупцията.
Може би по ,малко от теб, ама аз като добър параноик (лошо, нямам си документ от психиатриата) - доста знам за корупцията. Може би не на професионално ниво, ама доста знам.
Та ако ще си мерим знанията - само у некое евтинджос кръчме, с евтина бира. Щот то такива знания - друго не заслужават.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.06.22 00:43



Момиче, вземи и прочети историята. Германците спират да напредват славно много преди ленд лиза. Елементарен пример - Брестката крепост се държи по-дълго време от цяла Западна Европа. Истинският ленд лиза, тоест, дето са изпратили да речем сто танка, започва в края на зимата на 42-ра. До тогава немското настъпление е спряно и немците са върнати от Москва. Ми, просто не стават немците пред руснаците. Могат да бият жабарите, могат да влязат без проблем в Белгия и Холандия... В Русия не могат.



Тема Re: интересно наблюдениенови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.06.22 00:45



Украйна е била държава много преди Русия

Украйна е държава по-млада от Германия. Последната е на 200 години.



Тема Re: интересно наблюдениенови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.06.22 00:48



Поручик, четем различни уикипедии ми се струва






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.