Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.06.22 17:04



Аз се чудя на логическите връзки, дето ги прави умнокрасивитетът.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: ъъънови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.06.22 18:05



Нямах нужда от публикации, помолиха ме от една организация да го направя за нейни служители. Направих го, платиха и това беше. Не е издаван в количества за масовия потребител.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: tartarianeyes]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.06.22 18:06



Съжалявам да го чуя. И при мен има "опашка" от тогава. Влача си я, дондуркам я, пък ще видим.
Успех!



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: parvaty]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.06.22 19:00



От телефон, па и оклепан с мазила, че се изхитрих да се позапаля лекичко, няма да ти пускам доказателства, но черпя инфо от
Understandingwar.com
Bbc
Forbes
Figaro
И каквото има преведено от FAZ или другите големи
И така - нещата според картите и според това което с нежелание пишат в тези медии, руснаците вече са неудържими. Напредват спокойно, без големи загуби, с пълна координация между артилерия, ввс и пехота.
Обратно - предположенията и надеждите са, че украинската армия ще успее да намери обратно в себе си дух и жертвоготовност.


Изобщо, лоша е работата. Нищо общо с настроението или обстановката, която описваш.



Тема Re: Иво Джоков, деннови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.06.22 19:12



Ти също имаш
:-)
Не знам дали 5700, но поне един се кефи на тези "едно по едно" точки.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано25.06.22 20:57



Поручик, дай съвет към кого да се обърна, дето да предаде не един мой "пламенен привет" на една пресъхваща кюптия по дойчландско, дето да фане дикиш, та да миряса и да си седне на байлявия гъз най сетне?


Ми то, търпи се, търпи се, па на човек му дойде до над гушата и фане топоришката
най накрая!
Ай ша и....!



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: parvaty]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.06.22 22:45



Добре де, болните хора са си болни хора. Що да ги обсъждаме тук? Те са си за медицински форуми.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: Green Light]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.06.22 23:41



То и германците напредваха славно, преди американците да почнат да снабдяват руснаците с оръжие..

Иначе нищо ново. Просто ми беше любопитно да проверя русофилите и един предполагаем дезинформатор - всичко си е точно както предполагах.. 80/20, my ass.



Иначе, ако трябва да не се закачам и да съм сериозна - аз не мисля, че дори да спечели войната, Русия, в частност сегашното й управление, я чака нещо добро. Сега в момента, в който ти пиша, лидерите на Г-7 съвещават на 90 км от нас.. със сигурност светът ще намери решение. Но започнахме период на много дълга и много студена война с Русия. Имам предвид Запада. Моите надежди бяха един път поне България да е на правилната страна на уравнението .. ама като чета тук и по ФБ настроенията на сънародниците ми* .. а дано, ама надали.

Редактирано от parvaty на 25.06.22 23:46.



Тема Re: Иво Джоков, ден 122 от войнатанови [re: bira_more]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.06.22 23:46



Мхм.. Аз от теб не очаквам повече , не се тревожи.

белким научи какво да офшорни компании .. за корупция ще те питам някой друг път, че ся точно не съм на кеф да преподавам .. не се сърди.



Тема Re: интересно наблюдениенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.06.22 23:57



О, аз като цяло не правя разлика между които и да било народи от бившият СССР - след пакистанци, индийци и китайци тия са следващи в списъка с неприятни емигранти. Но каквито и да са моите настроения, никой няма право да навлиза в чужда територия и да избива населението на една държава.

А знаеш ли кое най-много ме изумява? Българите сме народ, който най-силно е пострадал от османската инвазия, и то в продължение на 5 века.. и не проявяват и капка съчувствие към друг народ, който преживява подобен ужас. И то в доста по-цивилизования 20-ти век. Кога станахме такива изроди? Даже бих казала - кога станахте, и ще е напълно осъзнато, ама пак ще ми лъсне на зсдника оная архитектката с големите претенции да ми обяснява коя държава е моя и коя нейна, и как не съм права да имам мнение.. ама аз хем й обещах, че няма дай пиша вече, щото тя съвсем е изплискала легена - дали от възрастта, или пък от някакво измислено усещане за превъзходство ..това Балдриян може да каже.. та, не знам какво да ти кажа.. всъщност, аз каквото имах го казах .. не мога дс ги разбера хората и това е. Явно крепостничеството ги устройва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.