Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 04.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За ваша, нацистка радост, руснаците са по-хуманнинови  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано18.05.22 10:02



Ржевский ме нарече нацист


Колкото и да ми е симпатичен, не върви.

Понеже е много зает, и въпросът ми в темата ще се изгуби, го улеснявам, като отварям специална тема.

Нека ме нарича както иска, но имам въпрос: кое точно ме прави нацист.

Аз търпеливо ще го изчакам.
И всеки ден ще си вдигам темата с по ена думичка.

Щото верба волант, ама скрипта манент, и всеки да си носи отговорност за скриптата



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: За ваша, нацистка радост, руснаците са по-хуманнинови [re: tartarianeyes]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.05.22 10:29



Нацист те прави черно-бялата идиотска ситуация.

Стига па ти си се чувствала остракирана! Никакъв нацист не си и освен това не си нацистка, ако искаш да знаеш, защото си жена. Нацист съм аз. Тоест не съм.
Тук се и чете, и понякога човек не се обажда. Няма сми, след всяко твое мнение да пиша така е, така е... ОК си, прекаленостите са ти разбираеми защо са и откъде идват, що дърпаш зорлем за езика петшестима духовити вентилатора..?
Ми нема сми.


П.П. Но па кво. Ше има да четемее.



П.П.П.




Тема Re: За ваша, нацистка радост, руснаците са по-хуманнинови [re: tartarianeyes]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано18.05.22 10:46



Ми що да не си нацист? То е като дали си Це се кар или Левскар. Като към кой се самоопределиш, към него си. Какво не е ясно?





Тема Re: За ваша, нацистка радост, руснаците са по-хуманнинови [re: tartarianeyes]  
Автор crystalkyle (старо куче)
Публикувано18.05.22 10:51



Според мен, нацитата са в неговия лагар - кой от носталгия, кой обработен бавно, методично, систематично, в течение на няколко поколения.

А за теб, ако още не ти е в колекцията за имперски клишета М. Ломоносов,

... (1747).


А, и това - по-ново . Жената в кадър между децата е депутат-единорос (партията на Путин).

Редактирано от crystalkyle на 18.05.22 11:02.



Тема Re: За ваша, нацистка радост, руснаците са по-хуманнинови [re: tartarianeyes]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.05.22 11:04



За начало - що е то



Откъдето четем:
Могат да се назоват обаче някои основни характерни черти:

расизъм, особено антисемитизъм, който кулминира в холокоста, както и възвеличаване на „арийската и германската раса“; (срв. расова теория и ариософия), социален дарвинизъм (идеология на неравенството).
Евгеника, съответно „расова хигиена“, като вяра във възможността за „положителна селекция" на една господстваща раса,
Родство с фашизма, което се показва и в пропагандата,
Идея за народ-общество (еднонародно общество, Volksgemeinschaft), определено чрез кръвното родство, в което не трябва да има класови противоречия; оттам също антимарксизъм, антикомунизъм и антиболшевизъм, също както и антикапитализъм (защото за националсоциализма капиталистическата икономика уврежда връзката с родината и морала на народа),
тоталитаризъм – отклоняване от демокрацията; разбиване на политическите партии, профсъюзите и свободната преса,
широкообхватни правомощия за тайните служби и шпионите; вж. също Гестапо и доносничество
Фюрерство – концентрация на цялата власт и авторитет в едно водещо лице, както и разпростирането на този принцип на останалите йерархически нива,
милитаризъм,
политика на увеличаване на т.нар. „жизнено пространство“, защита на родната „кръв и земя“
позоваване на „пруските добродетели“, съответно на философията на немския идеализъм.

Редактирано от osvoboden pich на 18.05.22 11:05.



Тема Re: За ваша, нацистка радост, руснаците са по-хуманнинови [re: tartarianeyes]  
Автор DarkSide ()
Публикувано18.05.22 11:08



нацист е като расист или хомофоб - така се нарича всеки, който не споделя моето мнение, като конкретната дума е без значение - свиквайте бе, хора - ние в "развития" свят от сума години сме така ...

и като сме на тема развитие на света, да отбележим също, че в момента най-големите злодеи са белите, хетеросексуални мъже на 50+ , в която категория имам (не)щастието да съм - в мига, в който си отвориш устата и вече си заклеймен като поддържащ патриархалната опресия на жени, черни, мюсли, обратни, дебели, бедни, прости и квото още се сетиш - а че си нацист, расист, и хомофоб, то просто си се подразбира, ти си роден такъв и дори не си даваш сметка за това и никакви твои думи или действия не могат да променят този факт

Редактирано от DarkSide на 18.05.22 11:25.



Тема Re: За ваша, нацистка радост, руснаците са по-хуманнинови [re: Green Light]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано18.05.22 11:08



Гледай сега, няма никакво значение чувствам ли се остракирана, или не.
И не става въпрос за обида.

Не бива да се хвърлят ей тъй приказки на хавайо.
Ако беше някой друг от русопатите тук, нямаше и да забележа.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: За ваша, нацистка радост, руснаците са по-хуманнинови [re: osvoboden pich]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.05.22 11:09



Хе!
Страхотно, бе! Мерси за това.

На клик растрояние, обаче кой да го направи този клик.



Тема Re: За ваша, нацистка радост, руснаците са по-хуманнинови [re: Noy BG]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано18.05.22 11:10



А, не, не, не е като цесекар или левскар, мисля.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: За ваша, нацистка радост, руснаците са по-хуманнинови [re: tartarianeyes]  
Автор 741 ()
Публикувано18.05.22 11:20



Такава е терминологията в опорките. Когато идва от тая посока, брой го за комплимент.

Ако ти кажа, че си убиец, или трепач, или катил, то не значи, че смятам да си убила някого.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.