Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 30.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Crrafterr]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано23.01.22 00:03



Никво торнадо не пише. Ся трябваше ли специално да ставам, да отслабна



Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Baldrian]  
Автор 2biri ()
Публикувано23.01.22 00:10



Тъй де, тъй.

И той не се тества, щото е само сополив и кихащ. А може да е позитивен и да го разнася. Пък други, дето не са сополиви и кихащи се тестват, негативни са и са "антиваксъри". Това е абсурда. Кой според теб е по-вероятно да те зарази? Който е болен или който не е? Който е тестван или който не е? Който е ваксиниран или който не е? Щото според мен отговорът е само един - който е заразен. Без значение другото.

Принципно е, не е за на Поручика сополите. Той дори няма бустер, а твърди че е отговорен - тоест е почти неваксиниран. И дори не му хрумва, че наистина това са симптомите - бла-бла и заради тях се обявяват хора за болни и се карантинират. Но на него не му хрумва да се тества. Не му е сериозно. И се сърди, че и на мен не ми е. Но все пак се тествам.



Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Albena l]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.01.22 00:32



Е кво си купила тогава, да му се не види?





Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: 2biri]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано23.01.22 00:33



той не се тества, тъй като си стои в къщи...
другото е регламент-ваксина, преболедувал, тест...
и едно дете влизащо в ясла е необходимо да има ваксина против заушка напр., може да не е болно, да е очевидно, но сертификатът е нужен...
за съжаление няма индивидуален подход. не мисля и че е възможен.при ковида опциите са тези. оттам нататък е личната отговорност...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Baldrian]  
Автор 2biri ()
Публикувано23.01.22 00:42



оффф - вкъщи е с още хора той; заушка няма и е задължителна ваксината - ковид има и не е задължителна. Той няма да влиза в ясла. Но на тези смешни симптоми се очаква отговорните да се тестват. И им е смешно и несериозно. Разбираемо. Но тва са симптомите. И не живее сам. А другите хора се срещат с други хора.

Нали е смешно за сополи да се тестваш? А без сополи - още повече.



Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Crrafterr]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано23.01.22 00:42



Ще ти покажа утре, ако не си зает много





Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: 2biri]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано23.01.22 01:07



Нали е смешно за сополи да се тестваш? А без сополи - още повече.

не. именно защото моето леко прекарване, може да означава реанимация за друг.
в прокурорска роля не бих искала да влизам-още повече без грам сигурност, дали съм разбрала или недоразбрала...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: 2biri]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано23.01.22 01:24



Кой според теб е по-вероятно да те зарази? Който е болен или който не е? Който е тестван или който не е? Който е ваксиниран или който не е? Щото според мен отговорът е само един - който е заразен. Без значение другото. - може да си болен, но без симптоми, дори и да не го знаеш. Нарича се "вирусоносител". Колко дълго човек е заразен за другите?

Възможно е да заразите други хора дори самите вие да нямате симптоми, но вече да сте заразени. Продължителността на периода от заразяването до появата на собствена заразителност (инфекциозност) е различна при различните хора. Това означава, че е възможно да се заразят други хора само един ден след собственото заразяване или дори в същия ден. Важно е да знаем, че и след появата на симптомите човек остава заразен в продължение на дни.




Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Noy BG]  
Автор 2biri ()
Публикувано23.01.22 01:46



Е да де, може Поручикът да е бил зарАзен с тия сополи и кихане. А може и аз - без нищо. Но е по-логично за вирус със сополи да е зарАзен тоя със сополите, нали? И като аз съм се тествала без сополите, що той не се тества със? Само 2 ваксини нищо не са.

Принципно е, няма логика.

Инак е изобщо безумно да се считаш за болен със сополи и кихане, щото януари винаги е било така, но тестът казва - позитивен - марш вкъщи 10 дни и всички покрай теб - 7. Като прокажени. А инак без никакви други симптоми. Освен сополите и кихането. Или малко гърло. Катоя всяка зима преди пандемията.



Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Albena l]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.01.22 02:23



Чаааакай ся - аз съм дърт. Не ми пишеш на мен, а в клуба. Да не стават грешки :)
Само пиши - колко КМ в час вдигаш с този уред, спрямо обикновените метли?
За другото - гледай там по малди.
Че мен, я амортенция ми подейства - я не ми подейства



Bеer? Mоre?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.