Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 30.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.01.22 17:29



Удивителният знак! От подписа! Да влезе между таговете! :))





Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Quelle]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано23.01.22 17:54



Стой, стой. Виж и Нюк кво ти казва.
Смотана работа в Белгия ей



Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано23.01.22 17:53



Е даней забранено па?



Get busy living or get busy dying!

Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.01.22 18:26



Хе-хе, чей чувство за хумор имаш!







Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Albena l]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано23.01.22 19:35



Супер е Белгия, може да не ги харесвам, ама ги обичам. Социалистическият капитализъм е супер



Get busy living or get busy dying!

Тема Re: Оффф...в хотела шефката купи 3 такива и...нови [re: Albena l]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.01.22 20:30



...хич не са свЕт

Камериерките пак със старите прахосмукачки действат

Хубаво, с тази бройка на рецепцията първата седмица докато беше празна и нова, смучеше перфектно. После като трябваше да се чисти филтъра, а аз казах, че с маникюра филтри няма да чистя
Дойде камериерката на помощ и се бори там с уреда, показа ми как става, казах да не ме занимават с глупости. То докато се разглоби, измие и изчисти взех метлата и си изчистих рецепцията.

И я оставихме в ъгъла след като пак се задръсти от прахоляка. Сега и шефката я подминава и се прави на разсеяна, щото който си чисти, той да си я поддържа

Та тепърва ще береш ядове, щото бързо се задръстват! Предупредих те, олекна ми



Тема Re: Авъъъ!!!!нови [re: Quelle]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.01.22 20:49



В тоа жувот има нужда от повече хот!

Дояде ми се хот-дог.
Ама с комунистически кренвирши и горчица.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 23.01.22 20:52.



Тема Re: Оффф...в хотела шефката купи 3 такива и...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано23.01.22 21:21



Вие що не ме четете бе. Аз казах ли в първия пост още че при мен не е мръсно. Кво да й се задръсти. Няма с какво. 5 косъма коса и туй то.
Кое разглобяваш. Натискаш едно копче, отваря се филтъра и миеш под течаща вода. Туй то



Тема Re: Авъъъ!!!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано23.01.22 21:46



Те не са комунистически, наште са гепили рецептите тогаз я от поляци, я от германци. Ела тука да видиш кремвирши кви има! И горчица. Па в Джърмънито!! Дето е на един таквоз място. Aachen де. Май съм виждала и по улиците да продават.

Цялата българска диаспора оди събота в Аахен да пазарува от Алди еФтинко. Ама ази нели съм бела българка, пазаруваме само от Делез, био, и даже от Роб, че мий до гъзоп



Малеей, сетИх се първата година в Белгия в какъв смут фърлИх къмпънито и продавачите, като питАх колко грама са фрийта, пражените картофи де, от каравана. Сичко живо ме изгледа странно и треаше да се обяснявам. Еми, те ни ги дават на грамаж тука, на порция ги дават

Get busy living or get busy dying!

Тема Re: Оффф...в хотела шефката купи 3 такива и...нови [re: Lira Emerald]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано23.01.22 21:47



Ма глупости, прахосмукачки ше ми копува! Да си земе един робот поне, па то на тея трея да им подгъзуваш.

Get busy living or get busy dying!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.