Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 30.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Silverado]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.01.22 22:30



А, кви маски?
Маските задушават и са за да си мълчим.




Никва маска не съм носил. Благо - в сесия сме, лежах си вкъщи, пестих гориво и пари от обяди.



Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.01.22 22:28



Защото за теб не е така. И защото имаш тиичните симптоми на Омикрон - хрема, кихане, сополи. А ти си отговорен човек и пазиш света и себе си.

И защото ние се тестваме на всеки сопол. И носим маски. И като нямаме зелен сертификат, не ходим там където го искат. Другото е бла-бла - от някой сайт на Сноу.

Принципно защо аз да се тествам като ми няма нищо, дори и сопол, а ти не се тестваш? Айде аз не се грижа за себе си, ама ти се грижиш и за другите, освен за себе си - така твърдяхте, че ваксинираните правите. Ако ме заразиш с кихане и сопол?

Ужасно е. Пак няма грип. И настинка няма. Бактериите изчезнаха - преди освен вирусни, имаше и бактериални пневмонии в този сезон. Как може здрав човек да ходи да му бъркат в носа регулярно, а болен като теб (хахахахаха) да не ходи на тест? Грип няма, логично си с Омикрон.

И мани майтапа - ако се беше тествал, голяма е вероятността да беше позитивен. Аз нямам познат със сопол - негативен последните 2 седмици. Само едната колежка е негативна, но мъжът й е позитивен и тя е в карантина. И личната й казала, че тестът не я е хванал, но е със сигурност и тя позитивна. Сополивят се и кихат. Някои леко ги дразни гърлото. Тва е - 10 дни. За след операия не дават толкова.



Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано22.01.22 22:40



аз ка'т теб съм си вкъщи, но мен много пък ми харесват маските.
Всяко женско надянало маска и очичките му шарят на воля едни такива, палави. Пък нищо, че зад маската може да виси един "зелен"..., сертификат, де.


Само с маските можем пребори демографската криза, че и социалната изолация, значи.
Ама сигурно маската трябва да не се сваля 9 месеца, барем.



Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: 2biri]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.01.22 22:45



А, не.
Стигат ми 50 години отговорен и пазя света, и околните. От тук на сетне пазя само себе си и тръгвам да ставам милионер.



Защо не се тествам - ми защото не е задължително. Също като ваксините.


Пък ако те заразя нали рекохме, че не е страшно.

А грип си има, както и настинки. Поне последния път кога бях при жипито есента, с кашлица и температура, имаше. Бях си настинал или с грип, изписаха ми антибиотик, туй то.



Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: Silverado]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.01.22 22:47



и очичките му шарят на воля едни такива, палави.

Е то затуй ония чаршафосаните имат голяма раждаемост.





Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: 2biri]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано22.01.22 22:54




След 400 км в снега, заобикаляне и промушване в 6-7 катастрофи, неколко неврбални препирни с видински регистрации (надявам се Кирето да е със софииска щото инак съм баннат), постингите ти са ми направо терапия.



Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.01.22 22:54



И пак не се тества наесен?

Е сега вече няма грип и настинка. Няма такава диагноза в училищата. Или си с Ковид или не си болен. Такива грипове и настинки дори не се диагностицират, щото лекарите масово не преглеждат симтомни със сополи.

Бе...пазиш колкото и аз. Ваксинирането явно не пази. Пък само с 2 дози - хич. Как точно пазиш себе си - секс с неваксинирана и сополив с кихане - развъдник типичен





Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.01.22 22:57



Ако нямаш сополи - целувки!



Безсънната докато се светне - ще я пишем контактна



Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано22.01.22 22:59



а, а, баш!





Тема Re: Вижте какво си купихнови [re: 2biri]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.01.22 23:07



Е тествах се.
И малкия кат беше болен го тествахме.
И майка преди две седмици като беше тествахме.
Негативно.

А сексът с неваксинирана вече е за благото на обществото - да й прехвърля ваксина и антитела.



Редактирано от oberleutnantRzevski на 22.01.22 23:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.