Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.11.21 17:52



Аз на сина ми съм дала един мой малък апартамент, аз имам по-голям, а живея при любимия в неговия.
Мислим да се преформатираме - да си ги продадем и да купим бощ апартамент и отделно общ офис.
Помежду си се разбираме перфектно, но проблемите идват от децата.


За другият син не знам, но твоят вече е преживял два развода на майка си, може да ти няма доверие. По-лесно ще се ожените без резки имотни движения с продаванки и общи купуванки. Някой ден, живот и здраве, ако се заразвеждате, всеки се прибира в своята си къща. Пък ако се гътнете женени, всеки наследник си прибира наследството отпреди брака.

Какво ви пречи - твоят апартамент офис, неговият - жилище и едничкият ви проблем да остане как да свикнат децата ви с новия брак на мама и тате?

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Трети брак?нови [re: alisalisa]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано13.11.21 18:05



Не е удобен за офис, но това са бели кахъри.
Имотните трансформации ще се нагласят, ама този брак ми идва овър.
На мен ми писна да се омъжвам.
Така сме си добре, не знам какво му стана.



Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано13.11.21 18:07



Без да съм чела другите...Много е важно ти какво би желала в тази ситуация...Лично ти.
Децата тръгват по пътя си...Макар и най-милите на света и отношенията родител-дете имат граници...
Лично аз не бих си усложнявала живота...Всеки възрастен, самостоятелен...Има къде да се преспи някой ден заедно...Има къде да се почине отделно...Има опция, ако много си писнете да се разделите без усложнения, или пък да останете до края на живота си заедно под каквато форма си искате...Няма основания за разпри между деца, няма ненужни формалности...Какво по-добро...
Бракът е сериозна институция...Който я е минал неуспешно веднъж, цени доброволността-заедност или отделност...Не си с другия от нужда, а по желание...Според мен ценно, неусложняващо и по-истинско...
Това е само моята камбанария. Приемам и различна...
Но ако правилно съм разбрала, че ти самата нямаш потребност от брак, лозето на баира може да се избегне...Ако пък я имаш, то тя е важна...

С дъщеря ми не си се бъркаме в личните животи...Даже и съвети не си даваме, освен ако е поискано...Приемаме, че говорим за нормални хора и отношения, де


При майка-син и баща-дъщеря е по-различно...Но е добра да има здравословност.

Когато се събрах с бившия-бременна на 20, това което баща ми ми каза, беше:
-Казвам ти какво мисля сега, преди да си се омъжила...Занапред от мен няма да чуеш дума! Ще ти помагам с каквото мога...Толкова!
Наистина после не е казал дума, независимо, че е виждал повече, отколкото аз още преди да сключа брак...Не поради ясновидство...

Успех, каквото и да решиш!

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Трети брак?нови [re: Baldrian]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано13.11.21 18:12



Благодя ти за милия и изчерпателен коментар.
И моите разсъждения са в тази посока.
Формалностите са ненужни и усложняват нещата.
Имаме общи планове, ще си ги следваме. Те искам трети брак, не съм Елезабет Тейлър.



Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.11.21 19:12



На мен ми писна да се омъжвам.
Така сме си добре, не знам какво му стана.


Е, той старомоден и джентълменски предлага брак,
ти старомодна и сакън да не го обидиш с отказ - ей ти буря в чаша вода.



Обаче, приеми годежния пръстен. И после си живейте в един безкраааааен годеж.
Хем наследниците да свикват да не се бъркат много-много.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.11.21 19:35



кажи му, че не искаш брак
кажи на сина си, че ще бъдеш с когото решиш сама
проблемът ти е, че знаеш какво искаш, но не можеш да го заявиш
а поставяш желанията на другите пред своите




Тема Re: Трети брак?нови [re: LAMBl]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.11.21 20:31



До време. Като одъртееш ще си баща досадник,щото самотник



Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Quelle (минаващ)
Публикувано13.11.21 20:29



Не можеш стиснет и пръднет, дет викат комшиите.



Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Quelle (минаващ)
Публикувано13.11.21 20:31



Ти се нахъсваш да ти кажем, че трябва да си живееш живота, щот синът ти е вече голям? Има го това, но ако си направила каквото трябва за него досега. Ако нямаш никакви угризения няма да имаш проблем да го отбиеш.



Тема Re: Ужас!нови [re: LAMBl]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.11.21 20:35



Взаимни компромиси , не може без тя. Иначе единият е терорист, другият роб. Е, има и идеални, вероятно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.