Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Ужас!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано13.11.21 14:21



...която те е понатупвала чат-пат...
Цитат:
" Тия не бият с дърво, тия бият с уста и език."
Захарий Стоянов



Тема Re: Трети брак?нови [re: pravil_nick]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано13.11.21 14:22



Виж сега. Зависи от възрастта на детето.
Синът ми беше на 7-8 години като се омъжих за втори път и много добре прие втория ми съпруг.
И аз бях доволна, че се разбират и изобщо това беше мотив бракът ми да продължи цели 6 години.
Обаче в този случай беше осъзнат и възприемаше човека като този, който му ебе майката в буквален смисъл.



Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.11.21 14:23



Криеш се на тази възраст? Боже, това не е нормално. Синът ти на 5 ли е?
Ами поговори с него. Ако той ти доведе жена и ти не я харесваш? Какво правите?
Неее, не е нормално това. Иди на психолог, попитай, опитай... той явно няма да иска да отиде. Не знам дали е въпрос на възпитание, дали все пак ти не си сбъркала или не бъркаш сега. Има си хора, които биха дали разумен отговор.



Тема Re: Ужас!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.11.21 14:47



Не си спомням такъв цитат на ЗС, но на теб вярвам.
Да, устата и езикът така може да те ошамярат, че свят да ти се завие. Ама има и сговорчиви жени, ето ме нА



Така де, да се посмеем, ама Карамфилов нерядко току ми каже : що мълчиш, или като пътуваме и трая 1-2 часа : мецни нещо де

Щерката е много словоохотлива, може да говори 2 часа без да млъкне. И като ми се обади по телефона и аз току кажа : ок, добре, айде маме... И чуя : добре де, защо не искаш да си говорим.
Абе не че не искам, ама понякога просто ме мързи да говоря, особено ако съм имала 4-5 часа преподаване през деня, хич не ме търси да говоря



Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.11.21 14:49



Абе, стига глупости, бе.

Естествено, че ще му ебе майката. По-ненормално би било да мисли, че плетете плетки. И именно, щото е по-осъзнат ..
Всичко е в твоята глава, не в неговата. Вервай ми.




Тема Re: Трети брак?нови [re: pravil_nick]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано13.11.21 14:57



Ох, хайде да съм вътре в ситуацията.





Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано13.11.21 15:04



Здрасти Лили.

Аз от години те чета, и ти си все в някакви любовни схеми, драми и прочее.. ако нещо те кара да се замисляш, значи не го искаш.

Аз имам до тук четири предложения за брак, но само едно платено капаро.. аз платих гражданското, той църковния или обратното .. не помня вече.. но след това не съм влизала повече в сериозни връзки .. разбрах, че не са за мен.

Та.. обясни му на човека как се чувстваш и не прави нещо, което не искаш.



Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.11.21 15:14



Ами разясни я, де ! .. тъпата ситуация. Мъжът ти е груб с тебе, бие те. Груб е и с детето. Не бива, ти не си щастлива. Къв е проблема ?!
Днеска в служебния комуникатор тече разяснение по една бланка. Обясняват ни и накрая "всичко ли е ясно, има ли въпроси?". И аз "да, имам въпрос" и питам. Получавам отговор "прочети в бланката". Сиктир - рекох отдолу. Та и твойта така.






Тема Re: Трети брак?нови [re: parvaty]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано13.11.21 15:27



E, чак пък непрекъснато.
За дългия ми 57-годишен живот съм била омъжена два пъти и се колебая за трети.
Не е толкова много.



А не искам, защото влече усложнения.
Но да, това е мъжът, за когото съм сигурна, че ми е най-подходящият партньор.
Ех, ако не му бях избягала на същия този мъж през 1995 г. ...



Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.11.21 15:52



Всъщност, знаеш къв ти е проблема (сега като зачетох и нагоре) ? Крила си се толкова време, че сега просто няма как да изтресеш изневиделица "ми, аз такова, ще се женя". И аз да съм ти дете, и аз ще те утрепя.


Извинявай, ама си такава патица. А, най-патешкото е, че се оправдаваш с детето, пък то хабер няма.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.