Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.11.21 11:30



Има и следбрачни договори, вече. Ако си ги обмислите добре, никой от нищо няма да бъде лишен.




Тема Re: Трети брак?нови [re: pravil_nick]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано13.11.21 11:39



Говорим за случай на смърт, юрист съм все пак.
Отказът от наследство приживе е невалиден.
Децата ще се противопоставят и ще си обтегнем отношенията.
Въпреки че всеки може да си разпилее имуществото приживе както намери за добре и наследниците му и копче не могат да му кажат.



Тема Re: Трети брак?нови [re: pravil_nick]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.11.21 11:37



Абсолютно правилно.
Моят първи живее сам. Колко пъти му казвам : намери си някоя баба, да ти пере чорапите. Той вика : е що, пералнята каква й е работата. Ще се пукнеш от яд, че си живея спокойно



Много го грижа, наистина. гони 70-те, ще клекне на децата и на мен. как па ни една баба не завърте



Тема Re: Трети брак?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.11.21 11:40



Нямам представа, през ум не ми е минавала такава мисъл, че да питам. А и сега не ми е важно. Що, трябва да търсим свидетели, че съжителстваме ли?
От какъв зор?



Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.11.21 11:43



И изобщо, защо трябваше да ми предлага?!?

Ами ти защо не го попита него? Защо не му обясни защо си стресната и не му обясни нещата, които юристите ще разберат?

Явно е, че между вас има неща, които не се казват и реално това са най-важните неща. Идеята е той да ти е най-близкия човек на света, а ти споделяш с анонимен клуб нещата, които би трябвало напълно спокойно да обсъдиш с него, но ти не смееш. Искаш поглед отстрани. Еми хубаво, отстрани може да ти се каже, че щом между вас все още има преструвки и чупене на стойки, вместо откровено споделяне по най-важните проблеми, то прогнозите за устойчивост на брака не са особено розови. Което обаче, парадоксално, не е лошо нещо, веднага обяснявам защо:


Ти си от тези характери, които скучаят ако няма вихрене на силни емоции, летящи тенджери с манджа през прозорците и т.н. и съответно си ги избираш по този критерий мъжете, които ти доставят в изобилие въпросните тръпки. Ей затова ти е предложил, защото такъв си си го избрала, постоянно да ти образува емоции и тръпки.

Сватбата ще е силна тръпка и пълна с емоции, юридическите проблеми също ще ти донесат дълъг период с емоции, а после третия развод ще е дори още силна тръпка и също ще те спаси от скуката за дълго време, докато не намериш следващия мъж - също перфектен джакпот, който ще ти доставя дори още по-вихрени емоции. Имаш достатъчно време и за четвърти брак дори. Тъй че, приятно вихрене и хич да не ти пука!





Тема Re: Трети брак?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано13.11.21 11:41



Да, и аз се чудя.
Вместо да се радват децата, че не ги занимаваме, те се сърдят.
Всъщност те ни надценяват. Смятат, че сме млади, в силите си и искат да сме на разположение за тях.
Майката е собственост на децата й - един вид.



Тема Ужас!нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано13.11.21 11:42



Това е най-страшното нещо в този свят!



Бягай далеч!

Абе вие въобще защо сте се събрали заедно!? Това е ужасно!!! Няма по-ужасно нещо на тоя свят от съжителството и семейството! Създаването на семейства трябва да се преследва от закона!



Тема Re: Трети брак?нови [re: DarkSide]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано13.11.21 11:46




Радвам се, че помниш историите ми, дори съм впечатлена.



Тема Re: Трети брак?нови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.11.21 11:46



Абе... помъдря с годините, порасна, нали го отгледах от нямаше и 40.... срещна мъдра жена и стана мъдрец, макар че понякога още философства))

Все още понякога подскача кат петле, ама рядко. Ще мине и това

С годините само едното уважение и чувства остават, нали за едното красно име
Имотите и парите развалят хората и чувствата. Толкова спокойно си живея, че никой от родата му не може копче да ми каже.



Тема Re: Трети брак?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.11.21 11:47



Що, трябва да търсим свидетели, че съжителстваме ли?
От какъв зор?

Казус е, не говоря за теб, ти ми даваш повод. Нищо не трябва да правиш, зор няма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.