Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 06.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Quelle (минаващ)
Публикувано13.11.21 13:41



Има и друга далавера от брака на стари години - ще му ползваш част от пенсията, след като си отиде.



Тема Re: Трети брак?нови [re: Fish L]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано13.11.21 13:41



Така говориш, защото и двамата не са се женили.
После си разсъждавала по друт начин, защото си виждала, че не е добре без другарче на старини.
Пък и хората са различни. Моето дете е незряло за възрастта си и много привързано към мен.



Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.11.21 13:42



Прикоткай баща му да му налее малко акъл.
На 22, ако е студент, още е в режим тате носи, мама меси, но вече му е време малко по малко да се учи на разсъждения и поведение на зрял човек. След някоя и друга годинка като стане напълно финансово независим, ще трябва да ги разделя нещата мое/твое и да усеща личните граници на другите в семейството си.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.11.21 13:44



Да, бе, да .. така са. Чиста проба родителско претрисане.
Все ми е пример пред очите. Имам приятелка, с години се влачи с един "женен", който нали щял да се разведе и да се вземат. Драмата беше страшна, неговата. Как ще каже на детето, оле божке детето да не разбере, ще се мре. Докато тя не забременя и му рече - аз ще го раждам, пък ти - каквото те сабя учи. Нашият взе решение към осмия месец, че ще се взимат, обаче.. на детето как да каже ?! Драмата наместо да се влоши, стана критична. Тъй .. като се роди бебето, дето се вика, само си съобщи за съществуването. Всичко живо разбра, барабар с детето. И кво се случи накрая - детето идваше да се радва на бебето. Прие си го като стой та гледай и сега са си чудни брат и сестра.
Т.е. искам да река, че децата са първите, които успяват да се адаптират към всякакви екстремни ситуации и съвсем не са толкова крехки, колкото ги мислим. Естествено, ако си успял да му преподадеш, че и ти си хора, а земната ос съответно не е забита в дупетата им.






Тема Re: Трети брак?нови [re: DarkSide]  
Автор Quelle (минаващ)
Публикувано13.11.21 13:46



Тъй е, кат си се оженил още бебе и си се откъснал от живия живот



От едни години нататък тоз, с който делиш леглото е всичко друго, но не и най-близкият ти човек - врагът в моето легло

Впрочем, не знам дали са годините, щото сега се сещам една баба викаше - мъжо ти да та знай от кръста надолу, от кръста нагоре да ни тъ знай



Тема Re: Трети брак?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.11.21 13:56



Смятат, че сме млади, в силите си и искат да сме на разположение за тях.
Майката е собственост на децата й - един вид.


Моите са на другата крайност, сакън да не ги помисля, че не могат да се оправят сами





Тема Re: Ужас!нови [re: LAMBl]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.11.21 14:03



Няма по-ужасно нещо на тоя свят от съжителството и семейството!



Винаги има положение, което да е приемливо и за двете страни. Ние толкова години си бяхме изградили демокрацията. Е, предадох се, но вече ме мързи да чистя два апартамента като за живеене.
Пък и...абе добре е, човек да си има нещо сигурно като започне да му тупка между краката.
Само като се замисля, колко години карахме съботно-неделно. Пък що, хубаво си беше
Ламбеее, тииии, да не си имал някоя, която те е понатупвала чат-пат. То пък чак толко страх от жени



Тема Re: Трети брак?нови [re: Quelle]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано13.11.21 14:14



АнджАк!



Тема Re: Трети брак?нови [re: alisalisa]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано13.11.21 14:16



Не е студент, работи човекът, програмист е.
Самостоятелно живее, дадох му малкия ми апартамент.
Аз живея при моя човек, а посрещам сина си и девойката му в моето жилище събота и неделя и давам вид, че си живея там.

За коткането на баща му да му даде акъл не става. Пробвала съм нееднократно и съм съжалила после, става по-зле.
Ако баща му можеше да дава акъл или ако изобщо имаше, нямаше да съм разведена с него.

Редактирано от Lili Vihronrav на 13.11.21 14:15.



Тема Re: Трети брак?нови [re: LAMBl]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.11.21 14:17



За съжаление има такива майки, увиснали на децата си. Бащи също.
Както се сещаш щом от 17 години съм с този мъж, нямам време да им вися на вратовете. Но... баща им...ми той като им се обади по телефона час не им мърда

Пълна досада, ама то е така, защото няма другарче, с което да си говори. Сам не се живее, Ламбе...До време бива, знам, изпитала съм го. Е, може де, има и социопати

Сватята и тя... същата работа. Дет вика щерката, поне от мен са се откачили и се молят Карамфилов да си ме държи, че и аз да не вдигна рогата да го оставя

А годинките не са малко, на лекар да отидат-децата ги придружават. Мен не ме знаят кога съм болна и кога недоволна




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.