Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: Naglets]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.08.21 21:15



аз се моля да не стигаме до момента да разберем какво може дистанзионно да се причинява на хората

не знам все още как би се деактивирала тази връзка с устройствата

надявам се да спре експеримента достатъчно навреме



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.08.21 21:20



забравих да пусна част от интервю по българската телевизия

водещата видимо изтръпна







Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: 741]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано13.08.21 23:43



а моята цел беше да ти кажа, че трябва да се консултира с компететните по проблема лица, тоест службата, в която се прави ваксината... това е разумния конструктивен подход... а да четеш сам и да се опитваш да си напасваш информацията към собствените страхове, не е никак раъумен подход... и.... В Германия интервалът между двете ваксинации беше 3 седмици, а 6 за модерна...



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано14.08.21 00:52




Уцели където трябва. Сега вече може и да го отречеш



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: Green Light]  
Автор 2biri ()
Публикувано14.08.21 01:52



Аз като една проста БГ мама знам, че като не си съвсем здрав - ваксини не се слагат. Но те и при епидемия не се слагаха, но явно смениха правилата. Пък на деца - се слагаха само от лекар и според ваксинационния календар и само след преглед от същия тоя лекар - не в градинката пред блока и в мола.

Направи му pcr тест и ако е негативен - слагай. За кво са ти реални доктори? Има саксън и писиари, и диплянки - вярваш им, следвай ги.

Съвсем полудяхте, честно. Ковидът вече е нов - хремав и с главоболие - няма температура и кашлица. Другият месец - с дрисък. Следете тенденциите и се тествайте също, освен да се ваксинирате.

Може да го отложиш и с 3 месеца, ако не е разположено детето, изобщо не е задължително да има втора игла, не глобяват. После ако много искаш, ще почнеш отначало - няма да ти се размине безсмъртието.

"Детето" ако има 18 - да си решава само. Ако няма - като на бебетата - ако ака рядко, киха и смърка - никва ваксина. Носиш отговорност ти, а не Саксън.



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: 2biri]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано14.08.21 09:01



"Ковидът вече е нов - хремав и с главоболие" - все още не, макар това да е логичната тенденция. Вчера имаше кратко интервю с новия шеф на Пирогов и той свидетелства, че случаите там (естествено, Пирогов е) са тежки и клонят към реанимация. В момента над 1400 души са в болница, това не е хрема.
Известното е, че необичайно висок процент от развилите клинична картина правят пневмонии и други усложнения, в това е проблемът. Иначе общият процент, разглеждан като вероятност, е много нисък. Да не говорим, че извън саксън, писиарите и диплянките са слуховете на лелките пред блока.



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.08.21 09:02



"Детето" ако има 18 - да си решава само.

Мдаааа... и решава да ни нахендри Слави Трифонов за управляващ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.08.21 09:08



"Ковидът вече е нов - хремав и с главоболие"- все още не, макар това да е логичната тенденция.

Бирите вероятно има предвид, че ако миналата година непременно търсехме температура, кашлица и липса на мирис/вкус - новите разновидности имат други НАЧАЛНИ симптоми. А как ще се усложнят за да стигнат до Пирогов - е друг въпрос.

Ся ми стискайте палци, щото Уникалното се връща от море, там където заразените са най-много, и вероятно си е походил по дискотеки...



Ще си ходя с маската из къщи, може и да го изритам другаде за известно време.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано14.08.21 09:13



На море се хващат болести, предавани по полов път, така че риск за тебе няма





Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: alisalisa]  
Автор 741 ()
Публикувано14.08.21 10:15



Информацията е вярна. "Поне една доза" включва всички с две и останалите по една или друга причина с една. Обаче това, дето гледаш, е листовката за американците. В българската е доста по-подробно и ясно:

Резюме на профила на безопасност
Безопасността на Comirnaty е оценена при участници на възраст 12 и повече години в 2 клинични изпитвания, в които са включени 22 875 участници (включващи 21 744 участници на възраст 16 и повече години и 1 131 юноши на възраст 12 до 15 години), получили поне една доза Comirnaty. Общият профил на безопасност на Comirnaty при юноши на възраст 12 до 15 години е подобен на наблюдавания при участници на възраст 16 и повече години.

Участници на възраст 16 и повече години
В Проучване 2 общо 21 720 участници на възраст 16 или повече години са получили поне 1 доза Comirnaty и общо 21 728 участници на възраст 16 или повече години са получили плацебо (включително 138 и 145 юноши на 16- и 17-годишна възраст съответно в групата на ваксината и групата на плацебо). Общо 20 519 участници на възраст 16 или повече години са получили 2 дози Comirnaty. Към момента на анализа на Проучване 2 общо 19 067 (9 531, получили Comirnaty, и 9 536, получили плацебо) участници на възраст 16 и повече години са оценени за безопасност в продължение на най-малко 2 месеца след втората доза Comirnaty. Това включва общо 10 727 (5 350, получили Comirnaty, и 5 377, получили плацебо) участници от 16- до 55-годишна възраст и общо 8 340 (4 181, получили Comirnaty, и 4 159, получили плацебо) участници, на възраст 56 и повече години.
-----------------------------------
Юноши на възраст 12 до 15 години
При анализ на Проучване 2, базиран на данните до датата на заключване на данните 13 март 2021, 2 260 юноши (1 131, ваксинирани с Comirnaty, и 1 129, ваксинирани с плацебо) са на възраст 12 до 15 години. От тях 1 308 юноши (660, ваксинирани с Comirnaty, и 648, ваксинирани с плацебо) са проследени в продължение на най-малко 2 месеца след втората доза Comirnaty. Оценката за безопасност в Проучване 2 продължава.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.