Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 20.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: 741]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.08.21 10:41



Ами да, пак толкова щях да я мисля, то колко е това мислене - как да направя нещата по-добре, това си ми е постоянен въпрос за всичко. Не е особено драматично и да сгреша - нещата пак ще се получат.

Ей, мерси за това което написа за Германия, не го знаех!
:-)
Ами супер! 42 дни интервал. Аз се колебаех дали да чакаме до понеделник (31ви ден)



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: Green Light]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано13.08.21 10:56



1. На мен лекарите ми казаха, че и 2 седмици да се отложи не е проблем.
2. Не знам. Зависи до колко ваксината ще даде реакция. При мен на втората доза имаш около 6 часа температура и 3 дни болка в рамото. Дискомфортът с хрема ще е по-голям.
3. Мисля, че е по-добре да.



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: DarkSide]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано13.08.21 11:02



пък специално нашия вирус бил шампион по комбинации и мутации

Не е вярно.

тъй че ако има вирус в клетката човешка и от некъде се появи втори вирус в тази клетка, моментално става фокус - мокус и се получава нова мутация

Не е вярно.

ваксинация не се прави докато вилнее епидемия, щот така се създават мутации

Не е вярно.


излиза че ако вкараш друг, но подобен вирус в тялото, в което вече има един подобен вирус, е вероятно в резултат да получиш нова мутация

Не е вярно, още повече, че ваксината на пфайзер не вкарва вирус в тялото.



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.08.21 11:20



брей, за чиста двойка съм бил, строго, но справедливо





Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: 741]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано13.08.21 11:35



не, 6 седмичния интервал е за Модерна...



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.08.21 11:38



Грийни, ако позволиш,
с най-добри чувства към теб и към Саксън:

Дублирай темата си в клуб Медицина.
Там Саксън пише, чете, отговаря всеки ден, поддържа си го абсолютно чист откъм спамене и заяждане и със сигурност ще се отзове по казуса ти без разговорът ви да се изражда в кални борби, провокирани от амбициозни кибици.

Тя ще е спокойна, ти ще си спокоен - ще получиш максимално изчерпателна информация.

Използвам тази тема, за да призова всички потребители, които имат конкретни здравни въпроси към Саксън:

Моля ви, хора, знаете, че тя възбужда излишни дракания с присъствието си тук.
Без да го иска, просто нейната гледна точка не съвпада с тази на други потребители. Тя се изнервя, другите се изнервят и темите се отливат в излишни безплодни спорове и заяжданици. Не мога да разбера защо упорито я приканвате за мнения - повод за спамене и панаири тук, след като Саксън на няколко пъти официално прикани потребителите, които държат да прочетат нейното мнение в клуб Медицина.

На 1-2 клика разстояние ви е. Ако искате лекарско мнение в реала, на повикване в къщи ли си каните лекаря или му отивате на крак в кабинета?
Проявете уважение, за Бога! Жената няколко пъти заяви защо не желае да се натяга на "повиквания" в този клуб, даде контакти, покани желаещите в съседния клуб. Не е като да биете с километри път до нея.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun


Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: alisalisa]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.08.21 11:39



сериозно ли мислиш, че той това нещо не го знае?



Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 11:41



Ето, полУчи и по-многословно упътване към клуба на Саксън, обилно със съвети, обяснения и поучения.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.08.21 11:49



Искрено се надявам просто да не го е съобразил.
Много внимавам пред себе си да не заподозра веднага хората в подмолни интрижчици и сеирджийстваници. Понякога просто от заплес не събираме 2+2 навреме. И аз съм изпадала в подобни положения не от лошо сърце, а от простотия, както се изрзазява един мой приятел.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun


Тема Re: И аз към Саксън, и аз за ваксини, и аз за децанови [re: alisalisa]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.08.21 11:55



Много внимавам пред себе си да не заподозра веднага хората в подмолни интрижчици и сеирджийстваници. Понякога просто от заплес не събираме 2+2 навреме. И аз съм изпадала в подобни положения не от лошо сърце, а от простотия, както се изрзазява един мой приятел.

Е що така, какво му е лошото на простотията и на подмолните интрижки и сеирджийстване? Този клуб да не би да е резервиран само за ходещи по водата светци, духовно просветлени личности, строго научни винаги прави професор-доктори и пълни отличници по бойно-политическата подготовка?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.